Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Okradanie Volv
Post Wysłano: 17 cze 2012, 16:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 cze 2010, 16:51
Posty: 19
GG: 0
Samochód: MAN TGA

Ostatnio na granicy w Venlo w nocy z 6 na 7 czerwca 2012, okradziono 9 kierowcow jezdzacymi Volvami, psiknieto im gazu nastepnie ogolocono kabiny wszystko co mialo wartosc laptopy, satelity, tv, dokumenty, pieniadze, karty paliwowe. Jakis czas wczesniej rowniez okradziono kierowcow Volv ale w francji kolo Lyonu. Auta te posiadaja jakas wade fabryczna poniewaz nie bylo widac sladow wlamania jedynie drzwi byly odkluczone, prosze wszystkich kierowcow tej marki o zachowanie srodkow bezpieczenstwa, i moze ktos wie co to za sposob moze mozna by sie w jakis sposob bronic. Pozdrawiam Mateusz


Ostatnio zmieniony 01 wrz 2012, 22:19 przez Evil, łącznie zmieniany 1 raz.
Okradnieto - WTF??? Następnym razem zastanów się co piszesz!


Post Wysłano: 17 cze 2012, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Niestety volvo ma kiepskie zabezpieczenie wystarczy wsadzić kawałek drutu między szybę a uszczelkę i otworzyć zamek drutem
Sam zamek jest praktycznie nie do otworzenia

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 17 cze 2012, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
Niestety volvo ma kiepskie zabezpieczenie wystarczy wsadzić kawałek drutu między szybę a uszczelkę i otworzyć zamek drutem
Sam zamek jest praktycznie nie do otworzenia
Fakt dostanie się do Volva to minuta roboty. Zamek niestety też łatwo otworzyc, tak że nie będzie później w ogóle śladu :/ Parę razy zatrzasnęły mi się kluczyki, ale nie było stresu bo to Volvo :D


Post Wysłano: 01 wrz 2012, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Witam, zostawiłem sobie kluczyki w aucie, wyłączyłem prąd i poszedłem wróciłem po paru godzinach włączyłem prąd i usłyszałem takie pyknięcie od centralnego zamka i drzwi się zablokowały. Jak teraz otworzyć kabinę? Nie wiem czy to ma znaczenie ale lewe drzwi (od kierowcy) były stuknięte i się źle domykają jeszcze tego nie poprawiliśmy tak więc mam lekką szparę między uszczelkami max 2mm.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: