Strona 1 z 20 [ Posty: 396 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 520 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł: Volvo FH12
Post Wysłano: 03 sty 2005, 16:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:30
Posty: 64
GG: 9348516
Lokalizacja: lubelskie

Volvo FH12 to doskonały wybór do transportu ciężkich towarów na długich trasach.

Cztery mocne i ekonomiczne silniki o pojemności 12 l i mocy od 380 do 500 KM.
Cztery wygodne kabiny.
Szeroka gama opcji podwozia dostosowanych do długich i ekonomicznych transportów.


Kabiny-Kabina samochodu ciężarowego Volvo FH12 odznacza się stosunkowo wysokim wejściem z trzema stopniami, lecz z drugiej strony jej zalety to prawie zupełnie płaska podłoga i niski poziom hałasu. Przyjemne wnętrze utrzymane w tonacji szarości może być wykończone różnymi materiałami, a ergonomiczne siedzenia są dostępne w różnym standardzie wyposażenia (zawieszenie pneumatyczne, wentylacja fotela, ogrzewanie elektryczne, wbudowane pasy itd.).

Cztery rozmiary.
Bardzo wysoki komfort.
Aerodynamiczna sylwetka.

Wygląd wewnętrzny
-Kabiny zapewniają niezwykłą wygodę dzięki idealnej pozycji kierowcy podczas jazdy, ergonomicznym siedzeniom, niskiemu poziomowi hałasu, wydajnemu sterowaniu klimatem i bezpieczeństwu na światowym poziomie. Tablica rozdzielcza jest dobrze rozplanowana i zaprojektowana tak, aby dostarczać kierowcy informacji potrzebnych w danym momencie. Do wyboru są trzy różne zestawy kabinowe: Ease, Comfort lub Prestige, dostępne w różnych wersjach wyposażenia.

Wygląd zewnątrz
-Kabina samochodu ciężarowego Volvo FH cechuje się aerodynamiczną sylwetką, gładkimi powierzchniami i zaokrąglonymi liniami z przodu. Dopasowane spoilery i kompletne pakiety fartuchów przyczyniają się do zmniejszenia oporów aerodynamicznych.

Bezpieczeństwo na światowym poziomie.
Dobra widoczność dzięki dużym powierzchniom szyb i dobrze rozmieszczonym lusterkom wstecznym.
Skuteczna zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna.
Aerodynamiczne obudowy reflektorów ułatwiają wymianę żarówek i mogą być wyposażone w osłony przydatne w trudnych warunkach jazdy.
Przestronne zewnętrzne schowki.
Składana platforma serwisowa - ułatwia codzienną obsługę serwisową.

Obrazek
Obrazek


(C) http://www.volvo.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2005, 3:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2005, 19:18
Posty: 9
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Dobry samochód, tylko podczas mrozów nie jeździjcie na rezerwie, bo jak sie bujnie może paliwo zamarznąć w przewodach. Straszne rzeczy sie wtedy dzieją. Nie pozostaje nic innego jak hol do ogrzewanego garażu i rozmrazanie!! Coś o tym powinien wiedzieć kolega z firmy Marfina. Krzysztof jak przeczytasz to to daj znać!! Hej!


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2005, 4:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2005, 18:22
Posty: 11
GG: 4448158
Samochód: Volvo 960
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Gliwice

jechałem FH 12 na 500 plus XL i nie zamieniłbym tego na nic ninnego no i do tego skrzynia automacik z bajerkami... coś pięknego 8) i nikt mnie od eFHuj.. nie odwiedźie :mrgreen:

_________________
Forum Volvo - http://www.volvoforum.pl

Pomoc Drogowa Druzgała - www.maxstrans.com


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2005, 0:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

Jak zawsze Volvo stawia na innowacyjny wygląd auta ale także na aerodynamike pojazdu

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2005, 0:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 17:58
Posty: 4
Lokalizacja: Katowice

Volvo moim zdaniem jest the best :) zamieszczam kilka fotek (Białym FH12 jeździ mój ojciec :) )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

fotki zrobione są przeze mnie :)


Ostatnio zmieniony 27 mar 2005, 10:22 przez Dzumas, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2005, 0:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Dla mnie Volvo to połączenie mocy, dynamiki, niezawodności, komfortu i piękna, czyli tych wszystkich cech, które kocham w ciężarówkach. Nic więcej chyba nie muszę pisać... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sie 2005, 19:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2005, 13:49
Posty: 92
GG: 0
Lokalizacja: Nowy Targ

Przeglądałem zdjęcia z koncertu KoRn'a w Hiszpani. Było tez zdjęcie Volvo FH 12:
Obrazek

Źródło: http://www.korntv.co.uk/


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2005, 11:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

dla mnie Volvo zawsze i wszędzie najlepsze będzie pjciec jezdzil juz roznymi markami ale do tej pory kocha Volvo i ja tez bo mi przypadlo do gustu najbardziej super komfortowa mocarna i piekna maszyna ten samochod nie jedzie pod gorke tylko je łyka szczególnie obecne FH 12 460 mego fathera

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sie 2005, 18:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 15:56
Posty: 134
Lokalizacja: Jaworzno

Ja powiem szczerze , że nigdy nie jeździłem Volvami (zresztą innymi ciężarówkami niestety też nie :cry: ) no ale słyszałem raczej dobre opinie o tych samochodach . Zresztą jak zacząłem interesować się ciężarówkami to przed moimi oczami widniał tylko jeden model . Właśnie Volvo FH 12 :wink:

_________________
Szerokości Wszystkim Życze :wink:
Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką. :D
Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem :)
Scania "Królowa Szos" :wink:
Kocham kurczaka z rożna i dziewczyny z Jaworzna :D


Tytuł:
Post Wysłano: 30 sie 2005, 15:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Powiem tak jak lecielismy do belgi kolo Hanovera zrobilismy pauze i stalo tam dwoch kierowcow z Łosic jeden Dafem 95 FX 380 drugi Scania 124L 420 topline a my lecielismy Volvo FH 12 460 z 24 tonami suszu i ma gorkach po prostu Scania zostawala daleko z tylu miala za slaby silnik a Daf i tu bylem zaskoczony!!!! mial 21 ton ladunku 380 koni ale byl bez ograniczkika i ladnie lecial przez te gorki ale do nas mu jescze brakowalo wogole nie pamietam zeby jakas Scania nas wyprzedzala dla mnie Volvo bedzie najlepsze i tak zostanie

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lis 2005, 4:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Ja tam nie wiem kto jest liderem w europie,wszystkie ciężarówki mi sie podobają i wszystkie je kocham.Fh 12 jest super,fajna ciężarówka ale starty fh12 ten na zdjęciu z setrą też mi sie podoba i lubie go.Setra wypas :D

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lis 2005, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Ja pamiętam kiedyś jak byłem mniejszy, tak z 6 lat temu to właśnie najberdziej podobały mi się te Fh-acze starsze najlepiej jak miały kratki na reflektorach...:wink: Mój tata jeździł czerownym 420 KM bodajże, globkiem no i miał chyba nawet kratki naświatłach, Volvo robi piękne auta, i chyba najbardziej mi się podoba...:wink: Jestem ciekawy jaki wygląd będzie mieć następny model, bo teraz z zewnątrz to się prawie nic niezmieniło...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lis 2005, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Dla mnie FH12 to jest "debaściacki" truck mój vater zawsze takie dostawał i na takich uczyłem się, a właściwie nadal uczę się jeździć... Co do samego samochodu to po ostatnich zmianach stylistycznych, od 2002 roku te samochodzik jest najpiękniejszych jakie znam (zaraz po nim jest Scania R'ka) motor w nim jest niezawodny, tak sądzi mój tata jaki i jego koledzy z pracy. Fukcjonalność i komfort są nan najwyższym poziomie, w globie xl kabina jest tak wysoka że nawet ja się mieszcze w nij na stojąco, lekko tylko pochylająć głowę, (nie to co np. w reni Managerce którą jeździliśmy całe poprzednie wakacje, tam to niemalze trzeba było hodzić na kolanach :D .

Podsumowując Volvo FH 12 to wedłóg mnie najlepsiejsiejszy truck jaki został skonstruowany :]:]:]


Ostatnio zmieniony 12 lis 2005, 11:18 przez oski1234, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2006, 11:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 12:44
Posty: 38
Lokalizacja: okolice Kielc

Volvo fh jest poprostu idealem klasy i mozliwosci zastosowan do tego znakomite miejsce do pracy dla kierowców.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

VOLVO to jest to.....To bardzo dobre i prawie niezawodne auto.....Ma mocny silnik,wygodną kabine i dobrze się prowadzi,jest ekonomiczne i ma bardzo dobrą opinie wśród ciężarówek w Europie i na Świecie.....Innym bardzo ważnum aspektem jest też słynne na cały Świat bezpieczeństwo szwedzkich samochodów.....VOLVO jest co prawda droższe od większości konkurencyjnych aut,ale odwdzięcza się za to długowieczną,ekonomiczną i raczej bezproblemową eksploatacją..........a nowymi silnikami serii D13A znowu wyznacza jakiś pułap dla konkurencji i może stac sie w wielu szczegółach wzorem do naśladowania........... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
a nowymi silnikami serii D13A znowu wyznacza jakiś pułap dla konkurencji i może stac sie w wielu szczegółach wzorem do naśladowania...........
dokładnie!!!można powiedzieć ze jak wprowadzono model F16 o mocy 465 koni to Volvo juz z góry patrzyło na poczynania konkurencji a kolejne modyfikacje D12x i D16x az do dzisiejszego D13x tylko mnie utwierdzily w przekonaniu ze najlepsze silniki robią w Szwecji

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

A teraz wszedł nowy slinik D16 660KM i momencie 3100nM. co raobi z FH-cza najwiekszą i najsilniejszą ciężarówke jak dotychczas :twisted: :twisted: Jak zapewnia firma ciagniki mimo to nie zwiekszaja swej paliwożernośći :twisted: co staje sie jeszcze bardziej łakomym kąskiem :mrgreen: Do tego skrzynia L-schift i robi sie z tego STATEK że mala bania :!: :!: 8) :wink:

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Panowie, po kolei jak leci... Po czym stwierdzacie wyższość silników Volvo nad jednostkami konkurencji? Mówicie jakbyście przejeździli autami całej "Wilkiej 7" po kilkaset tysięcy km, i mieli porównanie... A tak naprawdę to nie wiem czy mieliście bliższy (i dłuższy) kontakt z chociaż z 2 nowymi modelami :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ja nie pisałem że jest lepsze.....Napisałem tylko,że wyznacza nowy pułap dla konkurencji...Silniki VOLVO zawsze były dobre,a silnik D13A jest oparty na sprawdzonej i dobrze znanej,sprawdzonej przez przewożników jednostce D12D....Moim zdaniem każdy następujący po sobie silnik VOLVO był lepszy od poprzedniego w każdym calu,także czemu D13A miałoby się wybijać z tej reguły....Może on byc tylko lepszy....A co do silników VOLVO to mogę coś powiedzieć,bo mój ojciec jeżdzi już bez mała 10 lat VOLVO i poczynając od legendarnej jednostki TD z serii F,poprzez D12/16A,C.D także trochę się znam na tych samochodach....A Ty kolego czemu tak negujesz VOLVO,skoro te silniki są w MAGNUM jako DXi i tak je zachwalasz.......................?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 22:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Moim zdaniem każdy następujący po sobie silnik VOLVO był lepszy od poprzedniego w każdym calu,także czemu D13A miałoby się wybijać z tej reguły
To samo można napisać o motorach konkurencji...

Cytuj:
A Ty kolego czemu tak negujesz VOLVO,skoro te silniki są w MAGNUM jako DXi i tak je zachwalasz.......................?
Przeczytaj raz jeszcze mój post i zobacz czy gdzieś "zanegowałem" jednostki Volvo? Są to świetne silniki, co wielokrotnie podkreślam, ale dziś przecież nikt nie produkuje silników złych czy nieoszczędnych...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 20 [ Posty: 396 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 520 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: