Strona 17 z 17 [ Posty: 335 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 17
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 gru 2011, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Poruszenia specjalnie nie ma. Raczej Cię zlewają.

Jeśli to takie same autka, to wystaw 15to letnie Iveco za 30 000zł, tylkosmiech wzbudzisz. Za Volvo czy Scanię można tyle dostać. Cena nie bierze się z niczego, poprostu ludzie mający doświadczenie w temacie wiedzą które autko ile jest warte.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 gru 2011, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2011, 19:53
Posty: 13
GG: 0
Samochód: renault magnum

cenowo moze i jest róznica ale jakościowo tak wielkijei róznicy nie ma no np volvo fh12 z "98r i magnum z tego samego cenowa róznica ogromna a jakosciowo te samochody są takie same więc dlaczego tak dużo osób wciąz wierzy w potęge i moc szwedzkich samochodów.to tyle w tym temacje nara :lol:


Post Wysłano: 02 gru 2011, 9:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Bo sprawdzili markę i wiedzą na czym stoją, 90% użytkowników Volvo przy następnym zakupie wybierze Volvo, tak samo jak 90% użytkowników Volkswagenów kupi Volkswagena. Jeśli już miałem z czymś do czynienia i wiem ze to jest dobre, to nie ma co eksperymentować i już :)

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 02 gru 2011, 20:08

Bo najczęściej cena jest wykładnikiem jakości...


Post Wysłano: 05 gru 2011, 11:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 cze 2010, 22:51
Posty: 29
GG: 0
Samochód: VOLVO FH 460

Akurat FH12 D12A z 98r. były jednymi z bardziej udanych modeli no chyba, że trafisz na egzemplarz, w którym jest już 1/4 części z zamiennika ;)
Cytuj:
cenowo moze i jest róznica ale jakościowo tak wielkijei róznicy nie ma no np volvo fh12 z "98r i magnum z tego samego cenowa róznica ogromna a jakosciowo te samochody są takie same więc dlaczego tak dużo osób wciąz wierzy w potęge i moc szwedzkich samochodów.to tyle w tym temacje nara :lol:


Post Wysłano: 26 gru 2011, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2009, 20:22
Posty: 27
GG: 683396
Samochód: Mercedes Actros 1843
Lokalizacja: Ryki/Trojanów

Te starsze FH12 są dużo lepsze od "chińczyków" , a prawda jest taka że i Volvo Trucks sprzedało się Chińczykom :)


Post Wysłano: 27 gru 2011, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Volvo Trucks nie sprzedało się Chińczykom. Chińczycy kupili tylko osobowe Volvo.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 15 sty 2012, 21:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Nawet gdyby sprzedali się Chińczykom, to sądzisz, że małe rączki były by w stanie zaprojektować nową ciężarówkę spełniającą warunki europejskiego transportu.
Oni po to kupują zachodnie koncerny, aby przeskoczyć kilka dekad w technologii. Teraz się przyglądają i uczą, a za kilkanaście lat wyrównają poziom.
To samo było z koreańskimi samochodami. Ktoś pamięta siekierą ciosanego Hyundaia Pony, a obecne I30?

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 25 lut 2012, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2010, 19:09
Posty: 274
Samochód: Volvo FH13
Lokalizacja: GPU

Cytuj:
To samo było z koreańskimi samochodami. Ktoś pamięta siekierą ciosanego Hyundaia Pony, a obecne I30?
W Europie w 60 latach smiano się z japońskiej motoryzacji
w 70 latach z koreańskiej
na przełomie wieków smiejemy się z chińskiej
ale to wszystko do czasu, bo zostalo nam tylko z zazdrościa popatrzeć na postęp azjatow.

Co do słabych stron Volvo.
Na 20 sztuk jezdzacych u mnie w firmie, największym problemem sa problemy z elektryką i elektroniką - przepalające się przekazniki, wyskakiwanie roznych błędow, ktore zresetowac mozna tylko w serwisie, itp.
Ostatnio w egzemplarzu, którym jezdze zapchal się katalizator na skutek źle dzialającego ukladu ad blue.
Poza tym kazde auto inaczej pali i do najoszczedniejszych Volvo nie nalezy. ( z mojego doświadczenia Scania i Mercedes wypadają pod tym względem lepiej )
Ale ogólnie, jesli chodzi o awaryjnośc w porównaniu do innych marek nie jest żle.

_________________
... Tłok w cylinder jebut ! I maszyna idut !


Post Wysłano: 29 mar 2012, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 cze 2010, 22:51
Posty: 29
GG: 0
Samochód: VOLVO FH 460

Cytuj:
Cytuj:
To samo było z koreańskimi samochodami. Ktoś pamięta siekierą ciosanego Hyundaia Pony, a obecne I30?
W Europie w 60 latach smiano się z japońskiej motoryzacji
w 70 latach z koreańskiej
na przełomie wieków smiejemy się z chińskiej
ale to wszystko do czasu, bo zostalo nam tylko z zazdrościa popatrzeć na postęp azjatow.

Co do słabych stron Volvo.
Na 20 sztuk jezdzacych u mnie w firmie, największym problemem sa problemy z elektryką i elektroniką - przepalające się przekazniki, wyskakiwanie roznych błędow, ktore zresetowac mozna tylko w serwisie, itp.
Ostatnio w egzemplarzu, którym jezdze zapchal się katalizator na skutek źle dzialającego ukladu ad blue.
Poza tym kazde auto inaczej pali i do najoszczedniejszych Volvo nie nalezy. ( z mojego doświadczenia Scania i Mercedes wypadają pod tym względem lepiej )
Ale ogólnie, jesli chodzi o awaryjnośc w porównaniu do innych marek nie jest żle.
D12D mały spory apetyt na paliwo natomiast D13A a w szczególności D13C są z spalaniem w czołówce (nie wierzcie w propagande Mercedesa :) nowy Mietek ma spalanie na podobnym poziomie co Volvo)


Post Wysłano: 30 mar 2012, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
D12D mały spory apetyt na paliwo natomiast D13A a w szczególności D13C są z spalaniem w czołówce (nie wierzcie w propagande Mercedesa :) nowy Mietek ma spalanie na podobnym poziomie co Volvo)
Zgadzam się. Dla naszego EEV wyniki z 2 na przodzie to nie żaden problem. Podobne wyniki osiągają użytkownicy opisujący swoje FH w garażu. Także jak umiesz tym jeździć to ekonomika jest na wysokim poziomie.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 05 kwie 2012, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2010, 19:09
Posty: 274
Samochód: Volvo FH13
Lokalizacja: GPU

Cytuj:
Także jak umiesz tym jeździć to ekonomika jest na wysokim poziomie.
2 z przodu, to ja robiłem na starej Scani z E-3, tak więc jezdzić ekonomicznie to ja potrafię.
Załaduj temu nowemu EEV 24 tony i pojedz w góry, np. do Rumuni, to zobaczysz ekonomikę na wysokim poziomie :lol:

_________________
... Tłok w cylinder jebut ! I maszyna idut !


Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 21:32 przez ZiPi, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 05 kwie 2012, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Cytuj:
Cytuj:
Także jak umiesz tym jeździć to ekonomika jest na wysokim poziomie.
Załaduj mu 24 tony i pojedz w góry, np. do Rumuni, to zobaczysz ekonomikę na wysokim poziomie :lol:
wtedy każde auto więcej spali

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 05 kwie 2012, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 cze 2010, 22:51
Posty: 29
GG: 0
Samochód: VOLVO FH 460

Cytuj:
Cytuj:
Także jak umiesz tym jeździć to ekonomika jest na wysokim poziomie.
2 z przodu, to ja robiłem na starej Scani z E-3, tak więc jezdzić ekonomicznie to ja potrafię.
Załaduj temu nowemu EEV 24 tony i pojedz w góry, np. do Rumuni, to zobaczysz ekonomikę na wysokim poziomie :lol:
Volvo organizuje teraz konkurs ekonomicznej jazdy, więc można się sprawdzić:)


Post Wysłano: 06 kwie 2012, 6:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Cytuj:
Także jak umiesz tym jeździć to ekonomika jest na wysokim poziomie.
2 z przodu, to ja robiłem na starej Scani z E-3, tak więc jezdzić ekonomicznie to ja potrafię.
Załaduj temu nowemu EEV 24 tony i pojedz w góry, np. do Rumuni, to zobaczysz ekonomikę na wysokim poziomie :lol:
Mieliśmy dwa lata temu 480 E5 która jeździła na Bałkany i uwierz z 22 tonami przywoziła średnią 29 litrów. Nasze stałe trasy wtedy to Włochy, Turcja, Armenia.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 17 z 17 [ Posty: 335 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 17


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: