Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lis 2014, 10:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lis 2014, 10:05
Posty: 6

na początku chciałem wszystkich serdecznie powitać, jestem nowym użytkownikiem forum wiec proszę o wyrozumiałość;]

mam problem z zakupionym niedawno autem, jest to mercedes atego 1318, 2006 rok produkcji,

mam pytanie jak podnieść kabinę? po stronie pasażera za siedzeniem jest jakaś raczka jednak linka od niej jest urwana, jak przekazał mi sprzedający nią własnie powinno sie podnieść kabinę, w zwiazku z tym ze jest urwana nie mam pojęcia jak to zrobić,,,

może ktoś ma jakiś pomysł, jak to ruszyć?


Post Wysłano: 28 lis 2014, 16:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

A nie wystają jakieś jej strzępy?

Normalnie to otwierasz oboje drzwi najpierw rączka w prawym stopniu kabina lekko się unosi i później właśnie ta druga rączka za fotelem i powinna się otworzyć ale jak Ty masz ją urwaną to masz lipę chyba że wystaje jej kawałek to można kombinerkami spróbować pociągnąć

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 29 lis 2014, 13:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lis 2014, 10:05
Posty: 6

wiec linka w stopniu jest, sprawdzałem linke za siedzeniem pasazera, jest tylko korpus nie uda sie raczej wyszarpac kombinerkami samej linki :/ nie ma jakiegos innego sposobu na to żeby otworzyć kabinę? może ktoś jakiś patent posiada?;]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: