Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2006, 9:49
Posty: 66
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Witam :) Mam pytanie, jako że wy się bardziej orientujecie w pewnych kwestiach:
Otóż mam liaza. I jak w każdym aucie wychodzą dwie końcówki do powietrza: żółta i czerwona. Jako że obie były wyrobione, pojechałem do sklepu po nowe, ale tu zaczęły się schody. Standardowa końcówka do powietrza (czerwona- sprzedawca polecił wymianę tylko tej skoro nie potrzeba nic prócz hamulców) jest skonstruowana na 2 węże, a nowe już tylko na 1. Spytałem się co teraz zrobic, sprzedawca rzekł na to że właściciele zaślepiają jeden z węży. Jakoś mi to nie pasuje, możecie poradzic? Wkleję kilka zdjęc poglądowych:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2007, 0:22
Posty: 398
Samochód: VO FH 440
Lokalizacja: NS

tzn... wystarczy 1 kabelek powietrzny gdzy chamulec jest jedno obwodowy wtedy 1 idzie Powietrze do zasilenia i sterowanie {gdy chamujesz w werzu spada cisnienie i blokowane sa kola na przyczepie } gdzy masz 2 kabelki
to wteyd czerwony jest zasilenie w powietrze ukladu a w zoltym sterowanie chamulce [powietrze pojawia sie jak chamujesz] z regulu w autach jak liaz gdzie powietrze z "tylu" jest potrzebne do chamulca tylko styknie 1 obwod {z tym ze nie masz recznego na przyczepie} oczywiscie jak zasielepisz zolta powinien chamulec dzialac , oczywiscie zalezy jaka przyczepe podepniesz bo jak bedzie na 1 kabel to git a jak bedize 2 obwodowa to lipa... udaj sie najlepiej z tym do kogos kto w tym robi zeby zobaczyl co to za zawory tam masz

Pozdrawiam i powodzenia :)

_________________
Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców - delegacje, noclegi, wynagrodzenie.
Odczyt kart kierowcy i tachografów cyfrowych

Nowy Sącz i okolice - Zapraszam :)
DPTacho.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2007, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 18:56
Posty: 99
Lokalizacja: Szczytno

Kolego ten zawór na zdjeciu to jest europa i musisz miec dwa przewody.Stałe powietrze i sterowanie.jeden obwód nie bedzie działał.

_________________
Bo dory Bóg zrobił co mógł,a teraz trzeba fachowca!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: