Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 sty 2016, 14:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 maja 2010, 21:38
Posty: 182
GG: 0

Witam
Mam pytanie cz jest możliwość podniesienia siły hamowania osi ciągnącej poprzez zwiększenie ciśnienia które pojawia się w siłownikach nie ruszając ustawień wyprzedzeń koń- naczepa
Pytam ponieważ stwierdziłem po tarczach że są słabo wyślizgane (świecące) tak jakby siła hamowania była za słaba chyba że coś padło i nie dochodzi odpowiednie ciśnienie powietrza.


Post Wysłano: 02 sty 2016, 14:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2011, 21:01
Posty: 277
GG: 0

Najpierw wkręć do siłownika manometr i porównaj z tabelką w aucie. Jak masz korektor nad tylną osią to śrubą się reguluje, jak nie masz to pewnie komputerem. Tylko nie przesadź bo przy hamowaniu pustym zestawem na zakrętach po mokrym będziesz miał ciepło w gaciach. Mogą ci się zaciski nie regulować i tarcze będą rdzewieć.


Post Wysłano: 02 sty 2016, 16:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 maja 2010, 21:38
Posty: 182
GG: 0

Korektora siły hamowania regulowanego nie ma, jest moduł tylnej osi który który dostaje sygnał z czujnika nacisku siodła i zapewne na podstawie tego sygnału zwiększa ciśnienie w siłownikach.Stąd moje pytanie.Chyba że się mylę.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: