Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 cze 2015, 10:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2009, 21:55
Posty: 78
GG: 0
Samochód: MAN TGL

Witam

Musze wymienic komplet tarcz i klocków tył,przód i tak :

Inter cars wciska tarcze beral 323zł szt.. klocki beral 422zł komp. ;trw klocki 378 komp. na os
opol trans tarcze eku 211zł, klocki knorr 365 komp. ; trw 320 ; textar 367 ; lumag 294 komp. na os
suder tarcze peters przod 210 za szt, tył 280 szt, klocki knoor 410 komp. za os
winkler tarcze winkler 160 netto szt. klocki textar,beral 380 netto zł za kompl.na os

znam tylko textara, knoor , ze dobre , trw mowia ze to juz nie trw, beral,peters ,lumag zachwalaja ale nie mialem w ogole z tym do czynienia, co tu wybrac aby solidnie pojezdzic??
klocki na pewno knoor,textar, nie wiem co z tarczami , prosze o wskazowki co tu dobrac??? beral ,peters co to jest warte??


Post Wysłano: 17 cze 2015, 22:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2011, 13:37
Posty: 207
Samochód: AFN

Zakładaj takie jak fabryka czyli prawie na pewno JURID albo TEXTAR. Żeby nie przepłacać musiałbyś zobaczyć orginalne klocki w serwisie. Ja tak zrobiłem. Kupiłem w Scanii klocki hamulcowe i potem porównałem je z tymi sprzedawanymi w normalnych sklepach z częściami. Teraz wiem, że kupując Textara mam dokładnie ten sam klocek ale bez napisu SCANIA a w kieszeni zostaje więcej :) Identyczna historia jest z klockami orginalnymi WABCO do naczepy. Można kupić w serwisie lub ten sam klocek ale tańszy bo w pudełku z napisem JURID zamiast WABCO. Z firmą JURID to w ogóle jest ciekawa historia bo jest największym na świecie dostawcą klocków i tarcz na pierwszy montaż. Polecam ich katalog - http://webshop-cs.tecdoc.net/honeywell/ ... country=de


Post Wysłano: 18 cze 2015, 9:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2009, 21:55
Posty: 78
GG: 0
Samochód: MAN TGL

hehe , faktycznie zadzwoniłem do serwisu mana w czeladzi, jest akcja promocyjna na duże MAN-y ale Pan mi dal tez na tgl i komplet tarcz na przednia i tylną oraz komplet klocków wszystko w oryginale (montaż fabryczny) 1945 zł netto za komplet berala musiałbym dać 1736 netto !! masakra


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: