Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 maja 2015, 23:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2015, 22:55
Posty: 1

Witam kolegów. Czy ktoś z was potrafiłby opisać mi proces wymiany (montaż, demontaż) dowolnego podzespołu w pneumatycznym układzie hamulcowym? Zależy mi na krótkim a konkretnym opisie, krok po kroku w stylu "Zdejmij to kluczem nr..., odkręć to i tamto, nałóż i dokręć to i tamto...". Bardzo bym prosił również o jakieś fotografie z tych czynności. Potrzebuję pilnie pomocy do projektu na studiach, przeszukałem od kilku dni internet i 2 biblioteki i niestety nie znalazłem tego czego potrzebuje. Pozdrawiam serdecznie


Post Wysłano: 27 maja 2015, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Idź na wartszat i sam zrób zdjęcia i opisz to.

Jak robiłem projekt na studia to podjechałem z głupa do pewnej fabryki, od ochroniarza dotarłem do kierownika, on mnie oprowadził po hali, pokazał procesy (akurat dział kontroli jakości) - wyniosłem sporo wiedzy (widziałem w praktyce jak się pewne rzeczy wykonuje), trochę materiałów i parę fantów, którymi mogłem się pochwalić prezentując projekt.
Na hasło "student" i "nic zobowiązującego" w większości przypadków ludzie są bardzo otwarci, bo wielu z nich jeszcze niedawno samemu studiowało. Zwłaszcza jak umiesz zagadać.

Więc podjedź do warsztatu, pogadaj i samemu zrób notatki i zdjęcia.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: