Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lis 2012, 19:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2012, 18:56
Posty: 2

witam chcialbym zapytac jak sprawdzic czujnik sensorowania okladzin hamulcowych wMB Actros ktory nie dziala mam wlasnie taki komunikat a mam ich 6 sztuk


Ostatnio zmieniony 15 lis 2012, 19:38 przez Anonymous, łącznie zmieniany 3 razy.
Poprawiłem nazwę tematu, usunięty zbędny post. Na przyszłość proszę z uwagą czytać Regulamin


Post Wysłano: 17 lis 2012, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2011, 22:50
Posty: 535
GG: 0

sensorowanie - nie ma takiego slowa w Jezyku Polskim - co to ma byc?? Czujnik czujnikowania hamulcow?? :roll:

A wracajac do tematu odczytaj kody bledow BS i WS z wyswietlacza - kazdy z 6 czujnikow generuje inny nr bledu. A jesli masz zablokowane zegary i nie mozesz odczytac kodow bledow to wystarczy podpiac auto pod komputer i bedzie wiadomo ktory czujnik broi.


Post Wysłano: 17 lis 2012, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 cze 2012, 14:11
Posty: 49
Samochód: 4141

Musisz podłączyć samochód do komputera. Sam tego nie sprawdzisz

_________________
Transport się nie opłaca


Post Wysłano: 18 lis 2012, 0:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2011, 22:50
Posty: 535
GG: 0

Cytuj:
Musisz podłączyć samochód do komputera. Sam tego nie sprawdzisz
Po czym wnosisz?? Jesli w tym aucie jest mozliwosc odczytania bledow z wyswietlacza (znaczy ze nie jest zablokowana taka mozliwosc) to jest w domu bo po nr bledu mozna dojsc ktory to czujnik.


Post Wysłano: 18 lis 2012, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Weź przejdź się w koło auta i poruszaj każdym, u mnie na drugiej osi po prawej stronie miałem to samo, w sumie to mam, bo nie chcą wymienić.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 25 lis 2012, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Jeśli np masz dużą różnicę między okładzinami na osi to również taki komunikat się zapali, lub uszkodzoną grzechotkę która się nie podstawia.

Nigdy nie sprawdzałem czy jest możliwość podglądu wartości MW w mp2, Po tym również dało by się dojść który czujnik.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 25 lis 2012, 3:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Nigdy nie sprawdzałem czy jest możliwość podglądu wartości MW w mp2, Po tym również dało by się dojść który czujnik.
Jest, u mnie sprawdzali.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: