Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 paź 2008, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2008, 10:20
Posty: 11
GG: 0

Witam. Hamulce coś się psują w maniku, raz są dobre a za jakiś czas znów słabe.Pneumatyka ok,szczęki też.Chciałem podregulować przód ale tu nie widze śruby do regulacji.Jest to mały man f90 bemben przód i tył.Był podobny temat kolega nie mógł znaleść regulacji na przednich kołach tylko nie ma odpowiedzi.Siłownik wchodzi prosto w rozpierak szczęk,tak się wydaje. Podejrzewam że siada samoregulacja tylko nie wiem jak to sprawdzić.Wie może ktoś, dzięki z góry.


Post Wysłano: 09 paź 2008, 9:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2008, 18:44
Posty: 224
GG: 3958206

Kolego samoregulatory sa w srodku!!!Ale tez sa okienka do regulacji w osłonie bebna(od wewnatrz)!! Sprobuj podregulowac a najlepiej to bedzie sciagnac beben i zobaczysz wszytko czy działa. Moze faktycznie samoregulatory sie zatarły albo cos powazniejszego!!


Post Wysłano: 09 paź 2008, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2008, 10:20
Posty: 11
GG: 0

Samoregulatory chodzą,nie ma okienek do regulacji.Da się regulować tylko po zdięciu bębna, kółkiem z ząbkami zabezpieczone jest to blaszką.http://moto.allegro.pl/item446346159_ta ... ek_man.htm Tu jest link samoregulacji.Taki jest u mnie.Rozkręcili to w wcisneli bęben, na szczękach było szkliwo to szlifierką zdieli.Za usługe zapłaciłem hamulców nie ma. Mają sie dotrzeć?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: