Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 wrz 2016, 20:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2013, 22:02
Posty: 37

Cześć i czołem,
Za jakiś czas mam przesiąść się na cudo techniki, jakim jest IVECO HI-WAY. Na samą myśl dostaje szału i padaczki... Dotychczas miałem możliwość okazyjnego poruszania się tym pojazdem, ale jeśli mam na niego siąść na stałe to przygotowuje się psychicznie...

Przechodząc do konkretów, moim celem jest wyłączenie, wyciszenie lub usunięcie sygnału dźwiękowego, który ostrzega nas na przykład o otwartych drzwiach, nie zaciągniętym hamulcu ręcznym, lub pozostawieniu samochodu na włączonym biegu w momencie, gdy drzwi pojazdu są otwarte.
Zna ktoś ten temat i orientuje się, gdzie mogę tego dziadostwa szukać? Bardzo mi na tym zależy, bo jest to numer 1 na 1000, który mi przeszkadza w tym złomie...


Post Wysłano: 22 wrz 2016, 22:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

cofasz przez otwarte drzwi ?! nie rozumiem problemu, w większości "złomów" jest ostrzeżenie przed np. bieg,otwarte drzwi itd


Post Wysłano: 23 wrz 2016, 1:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

"Piszczałka" jest w zegarach...
Nie usuniesz, zmień auto, albo cofaj na lusterka :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 wrz 2016, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Cytuj:
"Piszczałka" jest w zegarach...
Nie usuniesz, zmień auto, albo cofaj na lusterka :D
Panie jeszcze może wychylic sie przez okno, a jak nie to tylko do przodu :-)


Post Wysłano: 23 wrz 2016, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

W instrukcji jest opisane ze mozna to przestawiac na kilka sposobow.
Tylko niewiem czemu to przeszkadza, przeciez nawet cofajac z otwartymi drzwiami jest cisza, dzwoni tylko jak wyjmiemy na luz bez recznego...

Kiedys bylem w Okocimiu i byl na browarze wypadek, gosc odpalil Scanie zwolnil reczny a heble trzymaja, wyszedl przed auto zanim sie napompuje uklad, hample puscily i przejechalo go po nogach...
Takze to nie taki glupi ten brzeczyk...


Post Wysłano: 24 wrz 2016, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2013, 22:02
Posty: 37

Oczywiście jest to mądra rzecz w samochodach, mimo wszystko chciałbym go chociaż wyciszyć w jakimś stopniu zakładając na głośniczek chociażby kawałek gąbki, ale jeśli faktycznie dostęp jest utrudniony to nawet nie będę się z tym mordował...

Ten brzęczek świruje nawet jak zostawię auto na postojówkach, wracam, otwieram drzwi i pierwsze co słyszę ja i okoliczne mieszkania to rzecz jasna ten dźwięk.. :oops:

Mimo wszystko dzięki za odpowiedzi!


Post Wysłano: 24 wrz 2016, 18:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Z krańcówką drzwi się pobaw. Nie wiem tylko czy jak rozłączysz kable to przestanie reagować, czy jak je zmostkujesz. Tyle, że światła nie będziesz miał przy otwarciu drzwi.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: