Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 kwie 2010, 13:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2010, 18:03
Posty: 477
GG: 0

witam
Panowie mam problem z postojówkami w cs TGA 18.430 mianowicie nie świeci mi lewa strona. Nie świeci również górny obrys lewej strony. Żarówki są dobre. Gdzie szukać przyczyny tego problemu


Post Wysłano: 18 kwie 2010, 15:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2009, 23:44
Posty: 20
GG: 9427033

Bezpieczniki były sprawdzone ????


Post Wysłano: 18 kwie 2010, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2010, 18:03
Posty: 477
GG: 0

tak bezpieczniki własnie sprawdziłem(te po stronie pasażera chyba ze są jeszcze jakieś o których nie wiem?) wogole jest bezpiecznik tylko od postojowych z lewej lub prawej strony? czy górny obrys auta ma coś wspolnego ze światłem postojowym? jest na tym samym przewodze? Nie wiem czy moze mieć to coś wspolnego z tym ze zakładałem CB radio gdyż nie zwrociłem uwagi czy wczesniej było ale raczej tak, było


Post Wysłano: 19 kwie 2010, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lis 2008, 13:52
Posty: 22
GG: 0
Samochód: multipla

Kolego też tak miałem u siebie w zestawie. winna była naczepa a dokładniej jedna z bocznych obrysówek miała zwarcie przez co komputer odłączał zasilanie całej strony ale już nie powiedział co jest grane. A jak doszedłem która to obrysówka? Proste: podłączyłem tą naczepę do starszej premiumki w celu wykluczenia winy naczepy ale po włączeniu świateł, wadliwa obrysówka wybuchła i cała strona oprócz tej jednej zaczęły świecić. Może to brzmi śmiesznie ale to prawda. :)


Post Wysłano: 05 maja 2010, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 17:56
Posty: 571
GG: 2738622
Samochód: MAN
Lokalizacja: małopolska rudawa

sprubój odłączyc kable od naczepy ,i sprawdz też bezpieczniki są dwa 10wattowe na czerwonym polu to są dwa górne pod numerem 1 i2

_________________
Boże chroń nas przed diabłami,oznaczonymi zielonymi mundurami!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: