Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 sty 2017, 1:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2017, 1:37
Posty: 1

Witam, na początku chciałbym wszystkich powitać bo jestem nowy.
Do rzeczy : Potrzebuje kupić wywrotkę na kat.B , ale nie ukrywam będę wozić nią duże ciężary, 3 t to codzienność.

Miałem iveco 35-10 i sprawowało się bardzo dobrze, niestety kabina była juz kiepska , DUZO Palił (ok 14-15) ,słabo palił w mrozy, ogrzewanie to po prostu jakaś dramat (brak) i to nie tylko w moim egzemplarzu.

Z racji tego że nie ma co kupić , a ładne iveco kosztuje ok 20 tyś a tyle nie dam, mój wybór padł na coś takiego : https://www.olx.pl/oferta/kia-3000-wywr ... 05379a8c90

Kia k3000, czy ktoś mial jakiegoś do czynienia z tym autkiem? Sprzedwca twierdzi , że auto pali na dotyk bo jest na świecy żarowej a nie na płomieniowej jak iveco, mało pali, rama ma profil otwarty więc jest mocna i nie gnije.

Martwią mnie troche te małe kółka z tyłu, czy to da rade podjechać przy załadunku pod krawężnik gdy będę wjężdzał do jakiegoś klienta, zawieszenie przód na resorach (to dobrze czy źle?) no i jak jest z awaryjnością i częściami do tych kia.
Bardzo proszę o pomoc :)


Post Wysłano: 28 sty 2017, 8:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Kup odpowiedni pojazd do tego ile będziesz wozil a nie dziadujesz. Jak Ciebie nie stać na kurs i zakup samochodu o ładowności 3t to może czas zamknąć biznes i zająć się czymś innym?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 28 sty 2017, 9:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Kwintesencja Janusza... nawet mi się cytować nie chce. Tam jest zawarte wszystko.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 28 sty 2017, 11:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Czegoś takiego potrzebujesz, żeby wozić 3t, a nie tej śmiesznej Kii, którą złamiesz:
http://allegro.pl/mercedes-atego-815-wy ... 67512.html


Post Wysłano: 28 sty 2017, 12:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Czegoś takiego potrzebujesz, żeby wozić 3t, a nie tej śmiesznej Kii,
Ale Atego oznacza wszelkie kwity typu prawo jazdy, etc, i inne opłaty.
A tu taki gagatek wskoczy do takiej kijanki, myk - zarzuci 3-4 tony wungla i posiadając kat.B. zawiezie to do klienta... profit.
Legalna jazda legalnymi samochodami to przejaw słabości i mongołowatości...


Post Wysłano: 28 sty 2017, 14:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

A to ja wiem, ale pokazuje, żeby sobie uświadomił jaki samochód potrzebuje do transportu 3t ładunku.

Przy okazji zamykam, bo nie ma tu o czym dyskutować.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: