Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sie 2016, 0:46
Posty: 1
GG: 2118114
Samochód: lt35

Witam,
Przymierzam sie do zakupu mojego pierwszego samochodu ciezarowego z przeznaczeniem do przerzutu koparek, kombajnów oraz róznego "kieremesla" które wejdzie na moją przyszlą pomoc drogową , chce od razu cos z duzym DMC bo wejdzie mi na to kazda koparka, chce cos do jazdy po miejscu , wiec z racji ograniczonych funduszy oraz braku dróg z viatollem celuje w cos euro 3, tak do 45 tys zl
Powiedzcie mi na co zwracac uwage przy zakupie takiego samochodu , jakich modeli sie wystrzegac ? Jak najazd musi byc zbudowany ? lepiej podwozie pod BDF (mozliwosc zmiany na plandeke lub cos innego) czy typowa pomoc drogowa ? jak tam jest z zaczepem pod przyczepe ? Bo jesli kupie typową pomoc drogową to tam zaczepu jako takiego nie ma ? Czy ktos mi podpowie w co celowac ?
Niby co do wszystkiego jest do niczego , ale celuje głownie w transport maszyn, czy taki man bylby odpowiedni :
http://allegro.pl/man-tga-26-463-pomoc- ... ml#thumb/8
Co o nim mozecie mi powiedziec ? Awaryjny silnik czy nie , ile pali i czy taki najazd sie nadaje ?
Najazd ma ladny ale zeby zapiac auto osobowe , nie ma po bokach tzw "uszy" na cos ciezszego...
Dziekuje za podpowiedz


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2008, 23:32
Posty: 366
Samochód: zielony TGA
Lokalizacja: mazowsze

Silnik 460 w manie jest nie do zarzniecia lecz pali sporo


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: