Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lip 2016, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2007, 23:29
Posty: 30

Witam.

Co myślicie? Może ktoś oglądał ten zestaw?

http://otomoto.pl/oferta/man-tgx-18-440 ... yrX7J.html


Post Wysłano: 19 lip 2016, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

jak z fabryki no i te 101% bezwypadkowości.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 19 lip 2016, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2007, 23:29
Posty: 30

No odpicowany jest malinowo...


Post Wysłano: 19 lip 2016, 20:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Mnie się kolego wydaje że to fajny tir, mój wujek takim jeździ :).

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 19 lip 2016, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2007, 23:29
Posty: 30

Cytuj:
Mnie się kolego wydaje że to fajny tir, mój wujek takim jeździ :).
W takim razie trzeba brać.

A tak na serio jak ktoś oglądał to proszę o info.


Post Wysłano: 20 lip 2016, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Podejrzana sprawa - ma obydwa narożniki :D


Post Wysłano: 20 lip 2016, 22:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lip 2009, 20:57
Posty: 22
GG: 4111202
Samochód: Magnum DXi

To trzeba przyznac ten handlarz wozy ma odpicowane jak z fabryki, bylem tam jak szukalismy auta i naczepy to mialem mozliwosc ogladania z bliska innych aut, a co do MANa to jak z bliska i odsrodka nie poogladasz to ciezko tak gdybac :D


Post Wysłano: 20 lip 2016, 23:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Po samej lokalizacji bym nie jechał oglądać, po drugie to na 80% handlarz z tych rejonów nie pozwoli Ci dokładnie pooglądać składu, po 3-cie dziwne pytanie, kto oglądał....

Jak ktoś oglądał, a mu się spodobał to powie Ci że szrot i sam kupi :D jedź i patrz to nie pokemon....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 20 lip 2016, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Kupno auta używanego to loteria. Możesz kupić dobre auto od przewoźnika, a możesz kupić raszpla z gwarancją tylko do bramy. W zagłębiu handlarzy jest tak samo. Miałem w sumie okazję obejrzeć tam kilkanaście aut i parę naczep. Część to odpicowane trupy, które przeszły u nich tylko odświeżenie. Ale są też samochody, które nie są wyeksploatowane, często warte swoich pieniędzy ( z tą kwestią też ostrzenie, czasami wymyślają ceny z kosmosu za dany egzemplarz porównując z cenami rynkowymi) i godne zainteresowania. Bardzo dobry znajomy brał od Jaworskiego z Daleszyc magnumkę 3 lata temu. Nie dzieje się z tym autem kompletnie nic poza wymianami eksploatacyjnymi nie dzieje. Półtora roku temu dobrał Tgx z 11 roku. Tym razem z moto-radu (bilcza albo Morawica) i również nie ma z nim problemu. Do każdego konia naczepa również z tamtych okolic. I nic niepokojącego się nie dzieje (auta pracują w ruchu krajowym). Suma summarum, gdyby przez tyle lat handlowali oni samymi ulepami, to nie było by tyle tego widać na drogach tych charakterystycznie oklejonych aut, z "grupą matysek" w rogu plandeki ( a właśnie plandeki to tam jakieś bardzo cienkie zakładają, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie) a i z placu by od nich samochody nie schodziły. A sugerując się tym co na necie, to ruch w interesie jakiś jest. Picują, bo picują "klient kupuje oczami" (są i tacy) jak to mówił szef Wala. Felgmal i pasty polerskie kupują w mauzerach.

Co do Mana, jechać, obejrzeć, z dołu, z góry, z boku, ze środka, pomacać, nie podniecać się. Vin w łapę i dzwonić po serwisach, ustalać tyle historii konkretnego auta ile to możliwe.

A, no i pamiętaj, tam każde auto z ruchu międzynarodowego, użytkowane prze jednego kierowcę, niepalącego :)

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 20 lip 2016, 23:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Kumpel ostatnio znalazł auto z firmy której jeździ, oczywiście w wiadomej lokalizacji....

Lepsze niż przyszło z salonu, opisane że jeden kiero nie palący, auto latało na skoczka z reguły, miało więcej kierowców niż ten no, sami wiecie :lol: obite było, bez wypadkowe, fotele doprane, licznika nie wiem, bo kumpel nie wspominał i nic tylko brać....

Kapsiu, a tym handlarzu co mówisz dużo słysze dobrych opinii, dwóch znajomych jeździ E6 od nich i chwalą sobie auta, odpicowane ale ok, co do naczep, też słyszałem że ma jakieś w miare, ale plandeki są cieńsze niż prezerwatywy ultra super na na na...

Wiecie jak regenerują tam zawiasy w drzwiach naczep??? wbijają tekalany w śruby od zawiasów i jest miód karynaa przez pierwszy miesiąc :D sam widziałeś jak pewien człowiek rozkręcał i wyjmował resztki tekalanu..... :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 lip 2016, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Widzisz, loteria :wink:

Kiedyś gościu z serwisu volvo w Kielcach powiedział mi krótko. Tam są Handlarze i handlarze. Oglądać auta które nas interesują, a nie buźkę i wychwalanie "sefa" działu handlu i sprzedaży placowej.

Ciekawostką jest, że byłem jakiś czas temu właśnie u jaworskiego i stało tam volvo ii gen , które będzie przechodzić picowanie już drugi raz. Wziął je gościu , pojeździł i gdy przyjechał do handlarza po coś nowszego, zostawił je w rozliczeniu. Klekotało jak normalne volvo, lakier już trochę poschodził z ramy i felg, ale wyglądało nadal jak typowe auto z tej "młodszej krajówki". Bez wodotrysków.

No i jeszcze standardowy tekst. "Spójrz na te opony!!! Ideały!"

Do końca życia nie zapomnę podniecenia tego chłopaczka, gdy zachwalał nalewanego chińczyka na pędnej. :D

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 21 lip 2016, 4:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

z takim przebiegiem nie kupiłbym już auta.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: