Autor
Wiadomość

Z czasem i tak będę zarabiał więcej(stażowe,dodatki itp.).Czy siebie skreślam na starcie? Nazywaj to jak chcesz.Ja tu się w rozwoju nie cofam-uwzględniając własne możliwości i ograniczenia-osiągnąłem zadowalający status zawodowy i materialny.Zarabiają ci którzy chcą więcej zarabiać-ale żeby chcieć trzeba dążyć,szukać i lubić zmiany-a ja nie lubię.I nie ma w tym nic złego.

Ps.Moja Matka przepracowała w jednym zakładzie...38 lat.I dobrze na tym wyszła.Można? Można.


Przecież nie ma już stażowego w MPK.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 7:40
Posty: 183

Cytuj:
Ps.Moja Matka przepracowała w jednym zakładzie...38 lat.I dobrze na tym wyszła.Można? Można.
No widzisz kolego. A podobno czasu PRLu były takie beeee.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
Zarabiają ci którzy chcą więcej zarabiać-ale żeby chcieć trzeba dążyć,szukać i lubić zmiany-a ja nie lubię
A ja się zgodzę z kolegą unreal, że ma takie podejście do sprawy. Też pracuje w komunikacji miejskiej i mimo, że może i jest to praca odmóżdżająca, to wcale nie jest taka zła i przynajmniej w moim PKM-ie nieźle płatna. Mnie takie warunki pracy odpowiadają i mimo, że miałem kiedyś ambicje iść na prawdziwe autobusy, to jednak zostałem i na razie nigdzie sie stąd nie wybieram.
Faktem jest natomiast, że nie każdy nadałby się do takiej pracy, bo trzeba mieć dużo cierpliwości i spokojne nerwy jeżdząć od słupka do słupka. Furiatom raczej nie polecam takiej roboty :mrgreen:

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2015, 14:11
Posty: 52

Cała dyskusja schodzi na zły tor.
unreal ładnie się uwywnętrznił i postawił sprawę jasno. Dla niego w chwili obecnej to praca bardzo dobra. Najważniejsze żeby on był z niej zadowolony.

A co do wysokości zarobków. Od czasu do czasu biegam dla zdrowotności :wink: Co jakiś czas spotykam osobę zasiadająca w zarządzie regionalnym banku. Jakoś się te stanowisko fachowo nazywa ale, wybaczcie - nie pamiętam. Kiedyś przez przypadek zeszliśmy na temat pieniędzy, zarobków i przywilejów. Jakie było moje zdziwienie kiedy mój rozmówca poinformował mnie że jego miesięczne pobory wahają się między 75 a 120 tyś. zł :shock:
Teraz już wiem dlaczego wszelkie usługi finansowe są takie drogie :evil:
Więc na nim Wasze zarobki też nie robiły by wrażenia a wręcz byłyby gówniane.

A co do braku kierowców na rynku pracy. Moim zdaniem to nie jest tylko wina niskich płac, złego podejścia do pracownika czy ogólnie rzecz biorąc kiepskich warunków finansowo - społecznych. Po prostu ludzie chcą mieć życie prywatne, chcą spotykać się ze znajomymi, rodziną, chcą mieć jakieś życie poza pracą. I takich ludzi jest co raz więcej. Im nawet jak zaproponujesz bardzo dobre warunki finansowe, pracy nie podejmą ponieważ siedzenie w kabinie, hotelu - po 5, 15 czy 30 dni to stracony czas i źle spędzone życie. Wolą pracować po 12-15h dziennie ale wracać do domu, do rodziny.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
miesięczne pobory wahają się między 75 a 120 tyś. zł :shock:
Pomijając już, że niby osoba, którą spotykasz na ulicy chwali ci się ile zarabia, to takie zarobki są realne... w skali roku, a nie miesiąca.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Cytuj:
miesięczne pobory wahają się między 75 a 120 tyś. zł :shock:
Pomijając już, że niby osoba, którą spotykasz na ulicy chwali ci się ile zarabia, to takie zarobki są realne... w skali roku, a nie miesiąca.
Pomijając fakt, że pisze to Cichanos podający się za kobietę, a nie Oliwia to taki post jest realny :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Czytając ten temat mam wrażenie ze to scenariusz serialu "daleko od szosy" brakuje mi tylko Loli i Zila :D
Ps. Co do bialej koszuli i czystych rączek to dziś w takim uniformie ciec mi bramę otwierał, czy był dumny z tego?? Niewiem.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Cytuj:
unreal ładnie się uwywnętrznił
Znaczy że...pokazałem wnętrzności? :-)
Cytuj:
Ps. Co do bialej koszuli i czystych rączek to dziś w takim uniformie ciec mi bramę otwierał, czy był dumny z tego?? Niewiem
Jeżeli dostawał za to tyle co ja to pewnie tak.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: