Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 sty 2017, 2:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2017, 2:28
Posty: 2

Witam, trafilem tu w zasadzie szukajac info o pracy w mpk we Wrocławiu i w sumie zbyt wiele nie ma szczegolnie jak forum KM Wrocław przestało dzialac. Bardziej info brałem z tematu unreal (co wybrac?) ale ten jest aktualny wiec pisze tu :D Dopiero zaczynam kurs ten na koszt MPK wiec jak sie rozczaruje to Cie tam znajde na zajezdni! :D

Tak bardzo wstepnie bo juz mnie to ciekawi... Jak ze znajomoscia tras. Jest juz jakis patent czy sobie przejzec z dnia na dzien? Ogolnie topografie Wroclawia znam dosc dobrze jezdzilem calkiem dlugo busem wiec nawet mniejsze uliczki i miejsca do parkowania. Ale to akurat nie przydatne a potem zamiast na przystaneku na srodku (torowisku) wyladuje przy prawej krawedzi :D


Post Wysłano: 25 sty 2017, 11:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
... szczegolnie jak forum KM Wrocław przestało dzialac....
no właśnie miałem się spytać co stało się z tym forum?

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 25 sty 2017, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2016, 13:49
Posty: 15
Samochód: grand scenic III
Lokalizacja: wrocław

Trasę warto sobie przyswoić powiedzmy dzień wcześniej jadąc żeby poznać.Ja tak ostatnio robiłem żeby zobaczyć gdzie są przystanki(na torowisku czy z boku)


Post Wysłano: 28 sty 2017, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2017, 2:28
Posty: 2

Nie mam pojecia co stalo sie z forum od dluzszego czasu niby dzialalo ale po wejsciu w jakikolwiek temat wywalalo jakies bledy. Teraz w ogole nie dziala.

Co do przejechania sie wczesniej linia to bilet wolnej jazdy od razu dostajemy po zatudnieniu czy to trwa? I w ogole w jakiej formie on jest? Jakis "blankiet" wewnetrzny MPK?
Linie ktora bedziesz mial danego dnia juz znasz razem z grafikiem tak?


Post Wysłano: 30 sty 2017, 20:26

Bilet wolnej jazdy jest zakodowany na takiej plastikowej karcie identyfikacyjnej która służy do odbijania się i dmuchania w alkomat,tankowania i logowania do komputera pokładowego.Bilet nie jest za darmo-kosztuje 22 zł miesięcznie.
Linię znasz z 3-4 dniowym wyprzedzeniem.Oczywiście zdarza się że masz rezerwę i dopiero wieczorem dowiadujesz się czym jutro będziesz jeździł.Co do znajomości tras-nie ma kto jeździć i przyjmują ludzi nawet z Kłodzka,Rawicza czy Ząbkowic.Nie wymagają znajomości topografii,dostajesz autobus i zakładają że sobie sam poradzisz.Schody zaczynają się jak ktoś 4 dnia pracy usłyszy przez radiostację że ma jechać objazdem bo jest wypadek i słyszy nazwy ulic o których istnieniu nie nigdy Nie słyszał.:-).Prosisz żeby cię prowadzili,prosisz pasażerów-radź se sam.

Zawsze ale to zawsze patrz na czasówkę danej lini i ją objedź-żebyś się nie zdziwił że podczas zmiany masz...5 różnych linii.

Co do forum KM to albo nie działa albo czekasz na akceptację posta 5 dni.Śmiech na sali.

Wysłane z mojego HUAWEI Y360-U61 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 02 lut 2017, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2016, 13:49
Posty: 15
Samochód: grand scenic III
Lokalizacja: wrocław

Generalnie koszt Biletu oscyluje w okolicy 22zł ale my pokrywamy wg babki która nam to tłumaczyła koszt podatku za bilet czyli ok 4-5 zł miesięcznie. Bilet czyli ta kartę oraz identyfikator dostajesz od razu w momencie zatrudnienia przy podpisaniu umowy. Ja jak na razie wypadłem z gry. Niestety problemy sercowe( i nie miłosne)z wylądowaniem w szpitalu na stole operacyjnym wykluczają mnie z roboty na co najmniej miesiąc :evil: :evil: :evil:


Post Wysłano: 07 kwie 2017, 19:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2017, 17:44
Posty: 1
GG: 650330
Lokalizacja: Kraków

W Sindbadzie nie ma w ogóle czegoś takiego jak system pracy. Wyjeżdżasz pierwszego i nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć za ile wrócisz. To jest mówione od razu na spotkaniu z dyrektorem transportu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: