Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lis 2014, 0:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lip 2014, 16:35
Posty: 2

Witam. planuję zakup koparki gąsienicowej o szerokości w przedziale 2,70 metra do 3,10 metra waga do 22 ton i jej długość po złożeniu to maksimum 10 metrów, także problem leży jedynie w szerokości. Teraz to co najważniejsze budżet na przyczepę lub naczepę to maksymalnie 40 tysięcy.
1, proszę o podpowiedź czy potrzebuję jakichś zezwoleń na przewóz do trzech metrów szerokości? Bo spotkałem skrajne stanowiska w tej sprawie
2, w takiej cenie można znaleźć naczepy/przyczepy o szerokości do 2,50 metra czy istnieje możliwość zamontowania poszerzeń w taki sposób aby nie było problemów przy kontroli? bo ładunek podobno może wystawać do 23 cm na stronę. Wiele nowych przyczep ma możliwość poszerzania. jak jest to regulowane prawnie? czy taka przyczepa ma w dowodzie jakieś dodatkowe wpisy?
Jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie to proszę o konkretne zdanie z uzasadnieniem.
Dziękuję za pomoc, ponieważ sprawa jest dla mnie ważna a nie mam możliwości w żaden sposób tego się dowiedzieć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: