Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 mar 2012, 10:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2012, 10:20
Posty: 11
GG: 0
Samochód: brrr

hej, gdzie dostać podwójne podłogi do zwiększenia udźwigu ładunkowego i załadunku piętrowego? Nie szukam badziewia tylko konkret , coś? ktoś? Sprawdzony i trwały. Pozdr Marco.


Post Wysłano: 16 mar 2012, 16:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2012, 16:09
Posty: 7
GG: 50000
Samochód: Audi A3

Witam, www.abcmocowan.pl tu znajdziesz każdego rodzaju mocowanie do przewozu przeróżnych ładunków. Często tu kupuję, zamówienia są bardzo sprawnie realizowane, nigdy nie miałem problemów z tym związanych. Towar też dobrej jakości. Mam też te podłogi, o które pytasz, są proste w instalacji, sprawnie się je składa i rozkłada


Post Wysłano: 05 kwie 2012, 15:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2012, 10:20
Posty: 11
GG: 0
Samochód: brrr

masz, może info odnośnie jakości przegród izotermicznych jakie oferują, interesuje mnie ich zakup. Vika ma, ale nie wiem jak z jakością. Będę wdzięczny.


Post Wysłano: 06 kwie 2012, 9:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2012, 16:09
Posty: 7
GG: 50000
Samochód: Audi A3

No jak napisałem, kupuję już tu od dłuższego czasu, wszystko sprawuje się bez zarzutów. Raz się zdarzyło, że złożyłem reklamację, bo klamra się roztrzaskała po krótkiej chwili, ale moja reklamacja została szybko rozpatrzona i dostałem nowy pas bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.


Post Wysłano: 24 maja 2012, 8:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2012, 10:20
Posty: 11
GG: 0
Samochód: brrr

trochę mnie tu nie było… generalnie to zakupiłem, co tam mnie zainteresowało. Już się nie bawiłem w dalsze szukanie i dopytywanie, jak samemu się nie sprawdzi to lipa lekka. Towar ok., przyszedł migiem, z tych przegród na razie zrezygnowałem, ale zakupiłem haki, klamry, pasy i nawet kurteczkę zimową;). Pozdrawiam branżowców


Post Wysłano: 27 cze 2012, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 cze 2012, 20:29
Posty: 1

sprzedam podwójna podłogę do kontenera na 9 miejsc paletowych plus drążek zabezpieczający, a także wózek widłowy ręczny! Chętnego zapraszam do kontaktu pod numerem 501-183-313 Pozdrawiam ;-)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: