Strona 5 z 13 [ Posty: 254 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 713 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 lis 2009, 13:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Nie wiecie gdzie potrzebuja przewozników z silosami? Kompletnie nie wiem gdzie szukac, gdzie sie obracac...
Znaczy się co potrzebujesz znaleźć prace posiadając już zestaw z silosem, czy chcesz znaleźć prace jako kierowca takiego zestawu

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 09 lis 2009, 9:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2009, 9:27
Posty: 6
GG: 0

mam kilka zestawow ciagnik siodlowy + silos, szukam jakichs firm, osob do wspolpracy, ktore potrzebuja przewoznika. Auta sa wzglednie nowe, 2, 3, 4 letnie, silosy tez, ale i tak mam problemy ze znajdowaniem najlepiej stalych kontrachentow


Post Wysłano: 09 lis 2009, 23:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Cytuj:
mam kilka zestawow ciagnik siodlowy + silos, szukam jakichs firm, osob do wspolpracy, ktore potrzebuja przewoznika. Auta sa wzglednie nowe, 2, 3, 4 letnie, silosy tez, ale i tak mam problemy ze znajdowaniem najlepiej stalych kontrachentow
W obecnym czasie to nic nadzwyczajnego. Problem dotyczy wszystkich przewoźników.

Jakie masz silosy, o jakiej kubaturze? Czy auta mają kompresory? Czy masz licencje miedzynarodową?

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Post Wysłano: 10 lis 2009, 8:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2009, 9:27
Posty: 6
GG: 0

Tak, wszystkie posiadaja kompresory, w części wozimy materiały neutralne, a w pozostałych spozywke. Oczywiscie ze mamy licencje, jezdzimy glownie za granice. od 50 do 60 m3.

Moj problem polega na tym ze mam wymagajacego szefa. Mam kontakty za granica, znam jezyk, studiuje transport, mam ambicje, ale szef szuka polskich firm do wspolpracy, gdzie niestety jest sie bardzo ciezko dostac. I stad moje pytanie...


Post Wysłano: 10 lis 2009, 12:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Cytuj:
Moj problem polega na tym ze mam wymagajacego szefa. Mam kontakty za granica, znam jezyk, studiuje transport, mam ambicje, ale szef szuka polskich firm do wspolpracy, gdzie niestety jest sie bardzo ciezko dostac. I stad moje pytanie...
Jak szef lub Ty nie macie kontaktów z odpowiednimi osobami to szans na wgryzienie się do lepszego klienta nie ma.

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Post Wysłano: 10 lis 2009, 15:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Oj... jak szef nie pojedzie i nie położy koperty to nic nie załatwicie. Gdzie on się urodził?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 11 lis 2009, 11:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2009, 9:27
Posty: 6
GG: 0

ja dopiero zaczynam prace w tej branzy, wiec wiekszych mozliwosci nie mam, przynajmniej narazie, a inni... sama nie wiem... Takie zalatwianie spraw nie lezy w mojej gestii, ja tam tylko pracuje, ale gdyby ktos wiedzial komu potrzeba przewoznika, albo brakuje aut, dajcie znac.


Post Wysłano: 12 lis 2009, 14:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lis 2009, 14:54
Posty: 1
GG: 0

Witam!

Ja posiadam ładunki na silosy. Do przewozu węgiel do 3mm. Interesuje mnie stała współpraca. Rejon Ostrowca Świętokrzyskiego , jeżeli ktoś zainteresowany proszę pisać na gg 4791006.

Pozdrawiam


Post Wysłano: 12 lis 2009, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 15:05
Posty: 19
GG: 0
Lokalizacja: Kwidzyn

Witam.
Dostałem propozycje na transport międzynarodowy sadzy w silosach ,tylko nie wiem jaką stawkę za km(pusty-pełny) zaproponować klientowi gdyż nie miałem do czynienia z transportem silosami.Jakby ktoś mógł podpowiedzieć jakie stawki za tego typu transport są na rynku będę wdzięczny.Pozdrawiam :oops:


Post Wysłano: 17 lis 2009, 8:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2009, 9:27
Posty: 6
GG: 0

A znacie może jakieś dobre spedycje? Polskie, niemieckie, obojetne, żeby były sprawdzone?


Post Wysłano: 05 gru 2009, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2009, 11:04
Posty: 27

Czy zna ktoś firmę PHILLIP z tego co widziałem posiadają bardzo ładny tabor,głownie VOLVA FM z beczkami leżącymi,prosiłbym o jakieś info na temat tej firmy bo nigdzie nie mogę znaleźść infa na jej temat :/


Post Wysłano: 08 gru 2009, 1:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2008, 22:02
Posty: 118

PHILLIP oni są z Opola tu masz linka

http://www.grupajd.com/index.php?go=1815


Post Wysłano: 16 sty 2010, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sie 2009, 10:44
Posty: 48
GG: 0

Może to nie ten temat ale nie będę otwierał nowego. Jest ktoś może na forum kto orientuje się jak wygląda praca na silosach w Cementowni Kujawy,bo szukam jakiegoś kontaktu , lub informacji na temat pracy u nich. Lub w któreś z firm jedzących dla Cementowni. Z góry dzięki. :wink:


Post Wysłano: 17 sty 2010, 10:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

Ładne te zestawy z wcześniejszych zdjęć.
To mój Man (leciwy) pod beczką Welgro sterowana pneumatycznie, dekle komór na suwnicach, 5-cio komorowa, średnica wyjścia 100mm.
Akurat podczas wysypu, z boku widać kompresor zabudowany.
Średnio wysyp 3 min/1t. Choć i są miejsca gdzie leci 1,5min/1t.
Ładunki zazwyczaj około 15t.
Najlepsze silosy do wydmuchu wedle moich obserwacji są Polskiej produkcji "Michał", niemieckie "Big Dutchman" o jedną trzecią dłużej trwa wysyp.

Obrazek


Post Wysłano: 17 sty 2010, 11:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Jeśli sypiesz 1 tone przez 3 minuty, to wcale nie tak szybko. Wychodzi że sypiesz 15 ton przez 45 minut. Wiadome, wszystko zależy na jaką wysokość itd, ale my w zestawie ciągnik naczepa z kompresorem RTi sypiemy 24 tony czasem 50 minut, średnio trzeba godzinę "dmuchać".

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 17 sty 2010, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

Zgadza się za szybko to nie jest, ale ważne jest jaka jest pasza. Zdarzyło sypać mi się śrutę rzepakową i efekt całkiem inny, dużo szybciej.
Na tej farmie ze zdjęcia tonka idzie zależnie od paszy od 2 minut do nawet 3,5 minuty.
Niektórzy odbiorcy mają stare cementówki i to bez przerobienia rury wsypowej gdzie bywa i gorzej.
W firmie są jeszcze 2 skanie 113 z beczkami 1 osiowymi i jedna z beczką dwuosiową.
Z tej trzeciej 22t lecą tyle co u mnie ok 40-50 minut.
Tyle, że zaznaczyłem, iż moja ma suwane dekle i to jest największa tej beczki nieszczelność.
Gdy włączam kompresor ciśnienie podnosi okrągłe uszczelki i zapiera ją o dekiel, beczka ma już swoje lata i guma jest jakby nie patrzeć twarda, zwłaszcza na mrozie, jak się uszczelni porządnie tzn nie syczy spod dekli to i poniżej 40 minut zejdzie 15t (czasem kilka ziarenek zboża efektywnie obniża ciśnienie wysypu). W scaniach tego problemu nie ma ponieważ dekle są zamykane normalnie i dociśnięte dźwignią.
Zresztą najważniejsza sprawa to wydajność kompresora i niejako możliwości beczki.
Teraz nie pamiętam, jaki dokładnie mam kompresor, ale jest prosty w budowie i przez 3 lata użytkowania (przez 5 dni w tygodniu pracuje dziennie ok 2,5 - 3 h) wymienia się przy wymianie oleju tylko paski na nowe.
Gdzie serwisujesz lub kupujecie kompresory, my jeździmy do Radomia jest bardzo dobry spec.


Post Wysłano: 17 sty 2010, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Tego tak na prawdę nie wiem, ojciec jeździ z beczką pół roku i odpukać jeszcze nie było żadnej awarii kompresora. W ogóle w firmie używamy kompresorów RTi, Drum i MHS i żadnych problemów z nimi nie ma.

A kompresory są kupowane razem z samochodami, i do firmy przychodzą już założone.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 26 sty 2010, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2009, 10:07
Posty: 51
GG: 15556939
Samochód: MAN
Lokalizacja: Nowiny Wielkie

Mojego wujka scania z silosem
Obrazek

Obrazek


Średni wysyp to 4minuty na 1 t.

_________________
DIESEL kopci, DIESEL czadzi, DIESEL nigdy Cię nie zdradzi!!!!


Post Wysłano: 11 lut 2010, 16:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lut 2007, 23:46
Posty: 79
Samochód: Scania G410 E6 Streamline
Lokalizacja: Ostrzeszów (POT)

Man TGA. Silos + przyczepa, w dosyć dziwnej konfiguracji, może się Wam spodoba :) Złapana bodajże w Gliwicach.
Obrazek


Post Wysłano: 11 lut 2010, 18:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 10:58
Posty: 52
GG: 0

Siemka!

Koledzy mam mały problem, może ktoś mógłby pomóc. Niedawno cofnęło mi wodę do beczki, przytkała się rura w szybie podsadzki :/ Problem w tym, że jak beczka schodziła w pół godziny, to teraz 45 minut mało, do tego zawory (mam ręczne, stara beczka) strasznie ciężko chodzą. Nie bardzo mi się uśmiecha rozbieranie tego i czyszczenie. Czy przez sam rozładunek z czasem się to przeczyści? Zna ktoś jakiś "bezbolesny" sposób, żeby to wyczyścić? Z góry dzięki za pomoc.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 13 [ Posty: 254 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 713 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: