Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Truck-Man Części Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radia

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
PostWysłano: 21 lip 2016, 21:49 
Użytkownik

Samochód: DAF CF
Mamy na firmie rejsza i stasa. Rejsz ma strasznie liche drzwi, szybko sie zawiasy wyrabiają i uszczelki, a jest problem dokupić ori. Stas ma za to słabe deski, szybko wyrabiają sie prowadnice i sypie sie miedzy deskami. Rejsz ma zajebisty system zapinania plandeki, nie ma żadnych pasów tylko zatrzaski, 30 sekund i plandeka zwinięta, nie musisz skakać z góry na dół jak małpa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://tnijurl.com/dc93d995a045/

PostWysłano: 21 lip 2016, 22:08 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Ferrari
Mamy gościa dla którego przywozimy z przeważnie Beneluksów ruchome podłogi powypadkowe albo jak się śmieci na niej zapalą i je remontuje dla naszych trociniarzy. Jak chcesz mogę podać numer i porozmawiasz sobie powołując się na moją firmę. Aha, jakbyś w razie chciał coś od niego to ręki sobie nie dam uciąć, ale partactwo od niego nie wychodzi, składa na oryginalnych częściach, coś mu tam nawę kiedyś brałem w Szmicie. Knapena widziałem u niego gdzie boczną ścianę wyrwało, a podłoga została prosta. Bardzo przyzwoity też jest Kraker. Co do Stasa, wiadomo swoje kosztuje. Jak chcesz nową to pomyśl o otwieranym boku i możesz brać robotę jak na plandekę, Benalu często gęsto ma.

PostWysłano: 21 lip 2016, 22:18 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: w dizlu :D
Tylko Stas ;) wywrotkę ciągałem i gdyby nie cena na pewno bym kupił. Knapem i Kraker też nie są zlymi naczepami. Rossi czyżbyś mówił o tym specjaliście koło Ślesina? Szyszyńskie Holendry czy jakoś tak? Byłem, oglądałem i masz rację. Widać, że stawia na jakość wykonania. Tak jak ktoś wspomniał wszystko zależy od konfiguracji jaką sobie zrobisz.

PostWysłano: 21 lip 2016, 22:21 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: XF105
5eba pisze:
Knapen podobno pierwsza liga ale nie ma ramy i tu wg mnie wygrywa schmitz, schmitz w stosunku do atm ma tylne drzwi bardzo liche - walkliner - jakieś dziwne mocowania poprzeczek do scian - sam nie wiem ... a reisch ?? Stas ??

kupujac podloge ogladaj.... podłoge-najwazniejszy i najdrozszy element ukladanki, sprawdza z góry i od dołu czy panele sa proste,hydraulika chodzi płynnie bez wycieków, podkladki slizgowe (teflony) moze brakowac jakis i dobrze jest przejechac przednia scaiana do tyłu-zobaczysz czy sciany sa równe wzgledem siebie, znam przypadek schmitza w którym boczną sciane wypchało na bok na dolnym łaczeniu z podłoga(to juz taki skrajny przypadek uszkodzenia walking floora)
Na Master Trucku bedzie inglot z nowym Benalu do poogladania,jak dobrze kojarze to wstawiali jakies blachy na boczne sciany z tylu zeby wzmocnić ją

PostWysłano: 21 lip 2016, 22:31 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Ferrari
jabson pisze:
Tylko Stas ;) wywrotkę ciągałem i gdyby nie cena na pewno bym kupił. Knapem i Kraker też nie są zlymi naczepami. Rossi czyżbyś mówił o tym specjaliście koło Ślesina? Szyszyńskie Holendry czy jakoś tak? Byłem, oglądałem i masz rację. Widać, że stawia na jakość wykonania. Tak jak ktoś wspomniał wszystko zależy od konfiguracji jaką sobie zrobisz.

Tak. Mamy od niego niskopodwozie Samro i żeby była na to robota to bym ją przyspawał sobie do siodła.
Co do specyfikacji to wiadomo, nie można mieć pretensji, że jakaś naczepa ma drzwi niczym u firanki jak ktoś ją sobie konfigurował do wożenia makulatury gdzie nic na nie nie prze.

PostWysłano: 22 lip 2016, 14:33 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 0
Wolałbym coś nie bitego, nie krzywego i nie spawanego nigdzie ... Z ostatnim będzie problem pewnie , a bo to jakaś poprzeczka, narożniki przedniej burty itd. Znajomy miał piękne ruchome ale ok 70m a ja potrzebuje 90. Stas którego oglądałem miał inny system podłogi (swój) a nie cargo floor - a cargofloor mam obok siebie serwis, podobno częsci tańsze i szybciej dostępne. Od środka listwy umiem ocenić ,ale od spodu pewny nie jestem - nigdzie nie może być wytarć czy tylko w miejscu gdzie plastiki są? a już na pewno zużycie jest kosmiczne jak listy po poprzeczkach jadą??? Reichs zazwyczaj jest cięższy od konkurencji - przekłada się to na brak pęknięć poprzeczek itd??

---------------------------------------

PostWysłano: 23 lip 2016, 16:42 
Użytkownik
Awatar użytkownika

5eba pisze:
Reichs zazwyczaj jest cięższy od konkurencji - przekłada się to na brak pęknięć poprzeczek itd??

Ten co go teraz ciągam, wyposażony w jolodę waży 8300 kg. Koła 55. Spięty z TGX waży 16300 kg na pełnych kotłach (zbiornik 480 l.)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PostWysłano: 24 lip 2016, 10:11 
Użytkownik

jabson pisze:

Widzę Panowie, że mówicie o Panu Zdzisławie. Link do jego ogłoszeń na dole:

http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=6151383

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3