Strona 10 z 13 [ Posty: 258 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 13 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 gru 2012, 13:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Podobno jazda Linkiem w zimę to jest wieczne "[wycenzurowano]*" :D Chłopaki nie mogą sie wyczepić, mają problemy z trakcją, i cofaniem. Tak słyszałem :shock:


Post Wysłano: 24 gru 2012, 15:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

A ,,tradycyjnym,, zestawem juz nie???? jadą jak po sznurku albo torach??? Jak by Linki były takie złe, to by skandynawia na nich nie jeżdziła od dawna, wiec takie ,,podobno... ,, można sobie odpuścic


Post Wysłano: 24 gru 2012, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Większość zestawów 25m w Skandynawii to slepy, czyli Solówka + przyczepa.


Post Wysłano: 06 sty 2013, 11:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Takie zestawy mają w jakimś stopniu rację bytu ale oczywiście nasi posłowie są przeciwni i zbyt wiele czarnych scenariuszy znajdują. A druga sprawa to już krążą fotki po internecie dot. zestawów składających się z solówki i dwóch naczep z wózkami dolly . Jak poszukam link to wstawię.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 06 sty 2013, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
Takie zestawy mają w jakimś stopniu rację bytu ale oczywiście nasi posłowie są przeciwni i zbyt wiele czarnych scenariuszy znajdują. A druga sprawa to już krążą fotki po internecie dot. zestawów składających się z solówki i dwóch naczep z wózkami dolly . Jak poszukam link to wstawię.
a czy był jakiś projekt ustawy, który odrzucili albo coś takiego, że mówisz iż są przeciwni?? Mógłbyś bardziej rozjaśnić, bo ja nie w temacie...


Post Wysłano: 07 sty 2013, 0:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Takie zestawy mają w jakimś stopniu rację bytu ale oczywiście nasi posłowie są przeciwni i zbyt wiele czarnych scenariuszy znajdują. A druga sprawa to już krążą fotki po internecie dot. zestawów składających się z solówki i dwóch naczep z wózkami dolly . Jak poszukam link to wstawię.
a czy był jakiś projekt ustawy, który odrzucili albo coś takiego, że mówisz iż są przeciwni?? Mógłbyś bardziej rozjaśnić, bo ja nie w temacie...
Poszukaj na stronie tirynatory.pl - znajdziesz coś na pewno, bo pamiętam, że sie nieźle spuszczali nad tym, żeby zablokować ''MEGATIRY'' w europie...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 07 sty 2013, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Takie zestawy mają w jakimś stopniu rację bytu ale oczywiście nasi posłowie są przeciwni i zbyt wiele czarnych scenariuszy znajdują. A druga sprawa to już krążą fotki po internecie dot. zestawów składających się z solówki i dwóch naczep z wózkami dolly . Jak poszukam link to wstawię.
a czy był jakiś projekt ustawy, który odrzucili albo coś takiego, że mówisz iż są przeciwni?? Mógłbyś bardziej rozjaśnić, bo ja nie w temacie...
Poszukaj na stronie tirynatory.pl - znajdziesz coś na pewno, bo pamiętam, że sie nieźle spuszczali nad tym, żeby zablokować ''MEGATIRY'' w europie...
dzięki, chociaż wolałem tam nie wchodzić, bo trochę poczytałem tą stronkę i zryła mi beret strasznie, szczególnie te ich argumenty, na które da się znaleźć dużo kontrargumentów. Dla mnie taka kampania w stylu działań Ala Gore'a z globalnym ociepleniem. No ale w dalszym ciągu nie znalazłem tam niczego o ingerencji naszego Sejmu w zestawy 25,25m, a jedynie o konsultacjach ministerialnych, które można o d*pę rozbić.


Post Wysłano: 07 sty 2013, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
a czy był jakiś projekt ustawy, który odrzucili albo coś takiego, że mówisz iż są przeciwni?? Mógłbyś bardziej rozjaśnić, bo ja nie w temacie...
Poszukaj na stronie tirynatory.pl - znajdziesz coś na pewno, bo pamiętam, że sie nieźle spuszczali nad tym, żeby zablokować ''MEGATIRY'' w europie...
dzięki, chociaż wolałem tam nie wchodzić, bo trochę poczytałem tą stronkę i zryła mi beret strasznie, szczególnie te ich argumenty, na które da się znaleźć dużo kontrargumentów. Dla mnie taka kampania w stylu działań Ala Gore'a z globalnym ociepleniem. No ale w dalszym ciągu nie znalazłem tam niczego o ingerencji naszego Sejmu w zestawy 25,25m, a jedynie o konsultacjach ministerialnych, które można o d*pę rozbić.
Bo to chyba i na tym się skończyło. Nic więcej tematu nie drążyli w sejmie - jak ktoś coś wie to niech pisze :P

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 12 sty 2013, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Obrazek

Zestawy NYK'a jezdzace po Czechach...


Post Wysłano: 08 lut 2013, 0:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2013, 0:19
Posty: 4

Witam czy ktos zna spedycje zajmujace sie takimi laduneczkami na LZV


Post Wysłano: 08 lut 2013, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2012, 11:14
Posty: 21
Samochód: Volvo
Lokalizacja: DK61

Takimi przewozami trudnią się tak znane firmy skandynawskie jak Kaukokito i Scandic Trans.

_________________
-Henryk, a co ty masz za sprawy z jakimiś k*rwami co?
-To Ty nie wiesz - policjant, k*rwa i złodziej na jednym jadą wozie.


Post Wysłano: 08 lut 2013, 15:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Bardzo ciekawe zestawienie - solówka 2 osiowa na Volvo FM i naczepa:
Obrazek
I pozostałe 25m z Danii.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 08 lut 2013, 16:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Z tego co widzę to w Dani auta mają 4 metry wysokości, nie jak w pozostałych krajach Skandynawii 4,5 metra. Rzeczywiście w Dani w przepisach maksymalna wysokość to 4 metry?


Post Wysłano: 08 lut 2013, 17:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Nie wiem czy w przepisach jest 4m, ale infrastruktura tylko na tyle pozwala na większości dróg, więc może to podyktowane właśnie tym, a nie przepisami. Wyższych niż 4m zabudów nie widziałem.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 08 lut 2013, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2013, 0:19
Posty: 4

Mam jeszcze pytanie tego typu. Mianowicie jesli mamy konfiguracje cs+naczepa+przyczepa to gdzie w naczepie montuje sie sprzęg?


Post Wysłano: 08 lut 2013, 18:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Sprzeg montowany jest w naczepie do specjalnej belki podobnie wygladajacej jak w tandemie, na kokotach widuje Premiumke ze zwykla naczepa + przyczepa na obrotnicy. Przyczepa wyglada jakby miala bardzo mala ladownosc cos typu pod styropian...postaram sie zrobic zdjecie.
Drugie auto to Volvo z naczepa + przyczepa jednoosiowa tez bardzo dziwne, prawdopodobnie jezdza na Skodzie czesto widac te auta kolo Pragi lub Mlady Boleslav. Jakby ktos widzial niech zrobi fote oba auta maja biale kabiny i zolte plandeki.


Post Wysłano: 08 lut 2013, 18:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2013, 0:19
Posty: 4

Ale to jest tak ze jakas firma wypuszcza specjalna nacepe z oryginalnym sprzegiem czy to samemu trzeba dorobic ta belke i sprzeg?


Post Wysłano: 12 lut 2013, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Napewno rozne firmy robia takie naczepy, wczoraj spotkalem sie z nowym "Gigalinerem" Krone, tyl naczepy troche przypomina portowke ze skladanym zderzakiem...

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 23 mar 2013, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2013, 0:19
Posty: 4

Zna ktos spedycje ktore poprowadza taki zestaw 25m po skandynawii?


Post Wysłano: 24 mar 2013, 12:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lip 2011, 21:28
Posty: 43
GG: 45466607
Lokalizacja: Sosnowiec

Żeby tym wycofać to trzeba się trochę nakręcić kierownicą..

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 5245_o.jpg


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 13 [ Posty: 258 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 13 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: