Strona 69 z 88 [ Posty: 1744 ] Przejdź na stronę Poprzednia 167 68 69 70 7188 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 wrz 2014, 20:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

bedzie duzo powrotów to na spokojnie:-)

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 09 wrz 2014, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Bajzel a czym mialbym sie zdziwic..?;)Mozesz dokonczyć swoją myśl?;)Kolego pilot widzę ,że jak na razie to ty tu jesteś jeden..konkretny;)Reszta widze próbuje zniechęcić ..To ciekawe czemu po tyle lat smigaja na tych puszkach Prawda pilot?heh Pozdro;)


Post Wysłano: 09 wrz 2014, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2009, 13:08
Posty: 165
GG: 0
Samochód: Scania
Lokalizacja: Gdynia

Mam wrażenie, że Ty już wszystko wiesz, więc po co pytasz? Przecież robiłeś już jeden kurs z innym kierowcą. I to "heh". Masz 15 lat? Pozdro 600.


P.S. Do Rosji nie jeździłem więc leszcz jestem, nie znam się i pewnie żaden ze mnie kierowca.


Post Wysłano: 09 wrz 2014, 23:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

No wiesz i tu Cie zaskocze..Nie wiem wszystkiego heh Nie 15lat skoro Cie to tak ciekawi mam 37 lat i co zaspokoiłem ciekawosc??heh i sporo juz widzialem jako kierowca..i doświadczyłem a to ze tu pytam o prace na kontenerach to nic złego..Ty wszystko od razu wiedziałeś heh


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 8:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2010, 15:41
Posty: 19
GG: 1409090
Samochód: man tga 430

co do zarobkow kierowcow jezdzacych na depotach kolejowych, to mialem przyjemnosc rozmawiac z jednym w Sythosie w Oswiecimiu. Obrabiaja terminale w Sławkowie, Dąbrowie i Gliwicach. Gosc byl całkiem ogarniety i mowil ze sa na stalej pensji 2500zl. Prawie codziennie w domu i jazda 100% legalnie. Czyli całkiem co innego niz jazda trojmiescie:D

pozdrawiam


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 9:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2010, 15:12
Posty: 251
GG: 8587289
Samochód: 500dxi
Lokalizacja: trójmiasto/kaszuby

Cytuj:
Reszta widze próbuje zniechęcić ..To ciekawe czemu po tyle lat smigaja na tych puszkach
Jak trafisz dobrą firmę to powodzenia życzę. W trójmieście nie ma np dobrych firm które jeżdżą wg tacho. Ja półtorej roku temu przeszedłem na plandekę i też jestem weekendy w domu i zarobię lepiej niż kontenerowcy. Skończyło się wożenie 2x20" to i kasy z tego nie ma. Jeździć po nocach na dwóch kartach i zarabiać 3500 trzeba być nieźle stukniętym. Owszem są firmy gdzie zarobisz lepiej ale jeżdżąc z 5osiową naczepą i duszą na ramieniu. Jeśli będziesz jeździł w ruchu lokalnym to może będziesz miał lepiej, ciężko powiedzieć, spróbuj. Pamiętaj, że kontener to często odprawy celne i towar luzem nie na paletach. Rozładować 20 ton ręcznie nie zajmuje godziny, często stoi się po 8 godzin, zaczynasz rano z pracownikami i wyjeżdżasz jak oni idą do domu.

_________________
PL - Skandynawia


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 11:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Dziekuję Piechus i Leman 57 Troche mnie podbudowaliście.Z tego co mówił ten kierowca to tu są kółka najdalej do Radomia czyli okolo190km w 1 strone i do domu.Albo np 2 razy kurs do Rawy mazowieckiej.itp Mowił,że w czasie jazdy spokojnie się wyrabiał i w czasie pracy też co najwyżej zabrakło mu na zjazd na bazę parę km.Ale wszystko wyjdzie w praniu.Jeden tez mi proponował 2500zl ale stwierdzilem ze na zestaw to jednak troche malo bo na solowce tyle mi proponowali..Zresztą gdzie teraz dobrze płacą ;)Niebawem się przekonam jak wygląda życie na puszkach;)A powiedzcie jak to jest z zaladunkiem w łodzi.Bo ja raz tylko tam bylem.I kierowca mowil ze szuka sie puszki samemu..A koledzy wczesniej napisali ze nie.Czyli co zglaszam na cb temu od suwnicy numer kontenera czy jak?Bo my szukalismy sami numeru kontenera ze zlecenia.i stawalismy i zaladunek był ta duża ladowarką..Przypuszczam ze tak robil by bylo szybciej.Sorki,ale jestem w tym akurat żółtodziób;)Więć prosba by bez głupich komentarzy Jkak co niektórzy...tu potrafia pisac;)Pozdrawiam pomocnych;)

Leman 57 no rozumiem Cię ale na firance czy chłodni itp tez nieraz stoisz długo.Musisz sie meczyc z plandeką brudzić uwazac by nie rozerwac..Byc np na rampie przy załadunku rozładuku..itp A tu nie..Tu mogę iść do kabiny i po prostu czekam..A za to mam płacone bo nie od kursa tylko stala pensja i codziennie w domu.Nawet jak się zdarzy na 2 dzień to nie ma tragedii tak myślę.Jesli wolisz być w kabinie cały tydzień to rozumiem.Ja juz tak jezdzilem za miedzę kiedys i to nie dla mnie..Więc wole mniejszą trochę kasiorkę i byc w domciu.A na tydzien 2 czy 3 to uciekają od żon by odpocząć hehe;)Przy okazji zarobić;)


Ostatnio zmieniony 10 wrz 2014, 14:26 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pisz post pod postem.


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 11:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2010, 15:41
Posty: 19
GG: 1409090
Samochód: man tga 430

Pare razy pobieralem pusty kontener na pcc gliwice i polzugu w dąbrowie gór. i za kazdym razem szukalem kontenera sam( ale dotyczylo to pustego kontenera pod export), nie wiem jak to sie ma do pełnych kontenerów. W spedconie w łodzi bylem tez ze dwa razy ale na przekładke 2x20 i widzialem ze maja tam suwnice wiec raczej sam nie szukasz pełnych kontenerow na placu. Podejrzewam ze puste kontenery nie stoja razem z pełnymi i pewnie jak podejmujesz pustaka to sam go szukasz na placu.



pozdrawiam


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 11:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Kolego Piechus dziekuję za odp.Zgadza się stoja osobno a my własnie szukalismy pełnego.Gorzej jak ma sie popsute cb to trzeba miec mocny glos by suwnicowy uslyszal hehe Powiedz mi ale tak szczerze lepiej jest wedlug Ciebie niz na firance chlodni itd?Bo tu widzę głownie narzekania ..ale jezdzą po 10 lat na tym ciekawe co?heheh Pozdr


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 11:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2010, 15:41
Posty: 19
GG: 1409090
Samochód: man tga 430

mowie CI ze praca na depotach kolejowych jest inna niz jak sie pobiera puszki z terminali morskich. Ja jezdze 8lat na puszkach u jednego pracodawcy......wiec sam sobie odpowiedz, jakby bylo zle to juz dawno bym tam nie pracowal. Chwile jezdzilem na plandece i nie chce tego znac.......codziennie po dwa razy rozloz, potem zloz plandeke i jeszcze zabezpiecz pasami....masakra.....a tu przykrecisz kontenery i but...


pozdrawiam


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 11:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Zależy czy w HardTrucku czy ETS-ie....

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 12:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Piechus no to juz wszystko wiem;)Dziekuję Ci bardzo;)pocieszyles mnie depotach kolejowych?czyli tak jak na spedconcie tak?Bo tam maja obok bocznice.I slyszalem tego dnia ze niema kursow bo sie pociag z moskwy opoznil..To lepiej jest na terminalach morskich czy depotach?Widzisz juz cos nowego sie dowiedzialem heh;)


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2010, 15:41
Posty: 19
GG: 1409090
Samochód: man tga 430

N depotach kolejowych to trasy przewaznie sa krotkie( jak sam mowiles, masz jezdzic do 200km) i jazda w dzien.....a znowu w Gdyni, czy Gdansku to jazda przewaznie nocami i czesto dalekie strzaly( bynajmniej w moim przypadku)


pozdrawiam


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 wrz 2014, 15:25
Posty: 1

Bajzel widze Mazurkowym Majonezem śmigasz... :-)


Troszke się zmienił od czasu jak nim Marcin śmigał...

Pozdrawiam.


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Wie ktos cos moze o tej Rudo włosej Pan Inspektor z ITD Gdansk ?

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2010, 15:41
Posty: 19
GG: 1409090
Samochód: man tga 430

Czy chodzi CI o Pania Małgosie.....nie wiem jaki teraz ma kolor wlosow ale kiedys byla czarna.....Jezeli o nia chodzi to strasznie nie lubi kontenerów w opcji 2x20...:)



pozdrawiam


Post Wysłano: 11 wrz 2014, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Jezeli o nia chodzi to strasznie nie lubi kontenerów w opcji 2x20...:)

Nie tylko ona, ostatnio w poniedzialek nad ranem trafilem na a4 pod krakowem takiego na blachach WPZ z dwoma tematami, je*any pod górki to prawie do dolnej skrzyni schodzil a potem z górki 100km/h i wiecej jak go popchneło to siwo z hamulców :shock: na zwezce po prostej sie nie umial uciągnąć ale jeeechał dumny

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 11 wrz 2014, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Bajzel widze Mazurkowym Majonezem śmigasz... :-)


Troszke się zmienił od czasu jak nim Marcin śmigał...

Pozdrawiam.
Nie przesadzajmy, zmiany kosmetyczne :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 12 wrz 2014, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 14:55
Posty: 102
GG: 7539165
Samochód: Leon MK1 TDi
Lokalizacja: Świecie

Cytuj:
Cytuj:
Jezeli o nia chodzi to strasznie nie lubi kontenerów w opcji 2x20...:)

Nie tylko ona, ostatnio w poniedzialek nad ranem trafilem na a4 pod krakowem takiego na blachach WPZ z dwoma tematami, je*any pod górki to prawie do dolnej skrzyni schodzil a potem z górki 100km/h i wiecej jak go popchneło to siwo z hamulców :shock: na zwezce po prostej sie nie umial uciągnąć ale jeeechał dumny
Jak taka patologia bez problemu opuszcza trójmiasto to czemu by nie... 7 z przodu jest.
Idzie zima, ciężkiego na dupę, lekkiego na przód i jedziemy :)

_________________
puszki again... CHOMIKOLOT KT38...

Pozdrawiam Karol CSW


Post Wysłano: 23 wrz 2014, 17:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2010, 10:37
Posty: 18
GG: 16237685
Samochód: scania

Poszukuje firm które ciągają naczepy podkontenerowe i zajmują się transportem kontenerów
jeśli coś na ten temat wiecie to podajcie mi nazwę firmy lub jakieś namiary na nią . tutaj lub na PW


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 69 z 88 [ Posty: 1744 ] Przejdź na stronę Poprzednia 167 68 69 70 7188 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: