Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 maja 2014, 16:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:32
Posty: 2

Witam
Mam do dyspozycji około 20 000 z hakiem.
Potrzebuje auta typu Opel Vivaro z paką.
Takie ogłoszenie znalazłem i mnie zainteresowało - http://otomoto.pl/opel-vivaro-trafic-2- ... 76865.html

Będę jeździł nim po mieście lub na autostradzie na krótkie dystanse ze stosunkowo nie wielkim obciążenie. Jestem zielony w temacie dostawczaków dlatego proszę was o pomoc.

Wiadomo na oglądanie auta wezmę znajomego mechanika tylko chciałbym wiedzieć w którą stronę zmierzać podczas poszukiwań autka.

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 09 sty 2015, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2015, 17:03
Posty: 1
GG: 6734436
Samochód: Clio

Jesteś przekonany co do Opla? Mam złe wspomnienia, kolega też sporo narzekał.
W firmie mamy stare Sprintery i jednak Merc to Merc.


Post Wysłano: 09 sty 2015, 23:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Sprzedałem pod koniec roku Opla Movano 2.5 CDTI (101 KM) za 20.000 złotych brutto. Jeździłem tym samochodem 2,5 roku i byłem bardzo zadowolony mimo, że silnik raczej do Vivaro. Jeżeli nie znajdziesz jakiegoś zadbanego Vivaro to szukaj Movano/Master. Te z najmniejszej wersji są podobne rozmiarami. Cena do jakości jest zadowalająca tylko trzeba kupić zadbany egzemplarz.


Post Wysłano: 28 sty 2015, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2014, 21:04
Posty: 10

Mimo wszystko Vivaro/Trafic to auta troszkę wygodniejsze niż Movano/Master. Te drugie są pojemniejsze i zdecydowanie bardziej wytrzymałe, natomiast komfort leży po stronie tego pierwszego zestawu.

Miałem zarówno Vivaro, Trafic jak i Mastera i zdecydowanie bardziej Trafcio przypadł mnie do gustu.


Post Wysłano: 14 lis 2016, 13:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2016, 13:06
Posty: 1

Cześć wystarczy spojrzeć na przykładową firmę przewozową i sprawdzić, jakim rodzajem transportu jeżdżą. Przykładowo przesyłam link do zdjęć (...) może coś Cie zainteresuje. Zanim podejmiesz decyzję, to warto jednak dokładnie wszystko przemyśleć, aby nie przepłacać!


Ostatnio zmieniony 14 lis 2016, 14:12 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeszcze jeden link do "przykładowych" zdjęć i będzie ban


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: