Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 wrz 2012, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2012, 14:56
Posty: 21
GG: 13642293

Mój Wujek posiadał Mastera z 1998 roku - blaszak. Autko było wporząsiu tylko to co było jego największą bolączką to to, że bardzo często urywała się linka od skrzyni biegów przez co nie raz wujek na jedynce toczył się do serwisu na poboczu. Tak to samochód był w porządku. Wujek woził nim napoje lokalnie i w takiej robocie dobrze się sprawdzał. Sprzedał go ze względu na wiek i jego bolączkę czyli tą linkę. Spalał około 14l-15l/100km. Mocy silnika nie pamiętam ale chyba miał 120KM i silnik 2.8. Była to uboga wersja brak klimatyzacji, sama podstawa.

_________________
Dajemy radę


Post Wysłano: 29 wrz 2012, 18:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
Mój Wujek posiadał Mastera z 1998 roku - blaszak. Autko było wporząsiu tylko to co było jego największą bolączką to to, że bardzo często urywała się linka od skrzyni biegów przez co nie raz wujek na jedynce toczył się do serwisu na poboczu. Tak to samochód był w porządku. Wujek woził nim napoje lokalnie i w takiej robocie dobrze się sprawdzał. Sprzedał go ze względu na wiek i jego bolączkę czyli tą linkę. Spalał około 14l-15l/100km. Mocy silnika nie pamiętam ale chyba miał 120KM i silnik 2.8. Była to uboga wersja brak klimatyzacji, sama podstawa.

Postawiłem oczy w tym momencie.Wnioskuję że Masterek się bujał po okolicznych wsiach,mieście itp.Takie spalanie????

Ja śmigam LT35 2.8 156kucy Podwyższany średnio długi.Oprócz tras po kraju mam głównie robotę w zaopatrzeniu jak masterek Twojego wujka.Mój LT pali 10,5litra a ten do 15???? Kosmos....

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 29 wrz 2012, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2012, 14:56
Posty: 21
GG: 13642293

Tak. Maksymalne trasy jakie robił to do 80km. Ale to było bardzo rzadko. Głównie bujał się po mieście i okolicznych wsiach, miasteczkach.

_________________
Dajemy radę


Post Wysłano: 30 wrz 2012, 9:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
Tak. Maksymalne trasy jakie robił to do 80km. Ale to było bardzo rzadko. Głównie bujał się po mieście i okolicznych wsiach, miasteczkach.

Ja codziennie robię do 300km po okolicznych wsiach i miasteczkach czyli Radom+ościenne powiaty,raz w tygodniu trasa 300-500-700km po kraju i właśnie po wsiach żłopie 10.5 a na trasie 9,5. Musiało być coś nie tak z tą furką :) To LTki 2.8 mają skłonności do większego spalania :)

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: