Vito vs T4
Mercedes Vito 29%  29%  [ 16 ]
Volkswagen T4 71%  71%  [ 40 ]
Liczba głosów: 56
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lut 2008, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 17:05
Posty: 33
GG: 0

Mówicie że T4 mniej wygodny od Vito. Ale porównajcie nowe Vito z T5... Jak dla mnie T5 wypada lepiej.

Przepraszam za kolejny Off-Top. Ale musiałem to napisać.


Post Wysłano: 28 lut 2008, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Przeczytaj mój cały post. Chodziło mi o to właśnie, że Mercedesy są wygodniejsze itp. itd. To, że "bez gwizdy..." to dałem tak aby było jako przenośnia. Nie kieruję się tego typu stwierdzeniami, tylko akurat ono zgadza się z moją opinią o pojazdach tej marki. Równie dobrze ktoś kto nie lubi Mercedesów, lub ma złe zdanie o nich może powiedzieć, że: "Na masce gwiazda, ch* nie jazda" :> Ale czas już skończyć ten Off-Top.

A co do tego, że ja piszę "głupoty" to jestem głęboko ciekaw co twój powyższy post wniósł do tego tematu...? :/
Więc
Po twoim ww. poście mogę stwierdzić, że percepcja twojej mętalnosci nie obliguje do dalszej konwersacji z Tobą...

KONIEC!!!
:lol:
Przeczytałem cały i stwierdziłem że absolutnie ma się on NIJAK w stosunku do pytania kolegi... Widać że posiadasz wiedzę książkową, jak i tą przekazywana z pokolenia na pokolenie - np. "bez gwiazdy nie ma jazdy" , "Iveco i nie zajedziesz daleko", czy też "w Rico jeżdżą za frico".
Wybacz ale ja wiedzę książkową posiadam w połączeniu z praktycznym używaniem MERCEDESA na którego nie mam prawa powiedzieć złego słowa, ale jest to inny mercedes niż VITO. Ciekaw jestem ile razy miałeś do czynienia z Vito czy Transporterem- nie wnikam, może wcale, może codziennie, ale ja wiem na temat VITO z tych roczników z praktyki swoje i twierdzę że jest to porażka na całej linii. Czego nie mogę powiedzieć o nowych modelach. Transpoertera ma sąsiad i też podpytywałem go jak się sprawuje - wyżej w poście "na temat" napisałem, dlaczego stawiam na ten samochód z tych lat.
Tak więc nie kopiuj wymyslonych zwrotów do swoich postów bo zapewne i tak nie wiesz co one znaczą i na przyszłość pokieruj swoją wypowiedź w stronę problemu jaki porusza temat a nie mi zadawaj głupie pytanie co wniosłem- wniosłem w 5tym poście tego tematu a dalej sprostowałem Twoją nie najszczęśliwszą wypowiedź. Tak więc skończ już i tyle.

Pozdrawiam.


Prosiłbym moderatorów o późniejsze wydzielenie tych kilku wypowiedzi do OFF TOPICU - podziękował ;)

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 28 lut 2008, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 17:05
Posty: 33
GG: 0

No to Off-Topic na maksa! Skończcie już bezcelową kłótnię w zasadzie o nic!



Co do tematu. Jeszcze na plus jest to że Vw jest w wersji z paką i podwójna kabina z paką a Vito tylko zabudowany blaszak lub przeszklony z siedzeniami.


Post Wysłano: 28 lut 2008, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Fakt że VITO możemy doposażyć tak że będzie to wóz bossa, ale niestety nie to stare :lol: bo już go tylko second hand możemy nabyć.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 29 lut 2008, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 17:05
Posty: 33
GG: 0

No wlaśnie. W tym temacie jest mowa o starym Vito. Nowego raczej do T4 nie porównamy , szybciej do wspomnianego T5.


Post Wysłano: 29 lut 2008, 8:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 mar 2007, 15:04
Posty: 153
GG: 539082
Lokalizacja: Słupsk

Witam,
dziex wszystkim za odpowiedzi.Wersja którą chcę kupić to jest blaszak.
Mam do kolegów pytanie techniczne odnoście T4 w wersji 1.9 TD jak te samochody znoszą polskie paliwo :?:

_________________
Trypek1990


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: