Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Linux
Post Wysłano: 28 gru 2013, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Chciałem sobie zainstalować jakąś dystrybucję Linuxa na netbooku z którego korzystam w samochodzie. W zasadzie jedyną rzeczą jaką potrzebowałbym doinstalować byłaby jakaś mapa Europy. Dotychczas korzystam z AutoMapy do planowania trasy oraz przeglądania w trybie mapy i muszę przyznać, że do tego celu sprawdza się świetnie, a jako nawigacji nie używam tego programu. Wersji na Linuxa z tego co wiem nie ma, w związku z tym pytanie; czy jest jakaś mapa pod ten OS, lub czy da się zainstalować AM przy użyciu jakichś programów zewnętrznych? Możliwość jak domniemam za pewne jest, ale chodzi o to czy da się to zrobić w miarę prosty sposób i w miarę komfortowo z tego korzystać. Z resztą najlepszym rozwiązaniem byłaby jakaś mapa bezpośrednio na Linuxa.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Tytuł: Re: Linux
Post Wysłano: 28 gru 2013, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

W sumie nie wiem :)
Jeżeli nie ma przeportowanej aplikacji z Windowsa na Linuksa, to pozostaje Ci próba instalacji za pomocą *tfu*tfu*emulatora*tfu*tfu* Windowsa (np za pomocą Wine)




*) Wine Is Not Emulator


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: