Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 paź 2017, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Ja do zasięgu Orange powiem tylko tyle że już dwa telefony unicestwiłem z powierzchni ziemi przez ich beznadziejny zasięg. Dla potwierdzenia dzisiejsza rozmowa z ojcem. Jak udało się połączyć to po minucie dwóch w słuchawce słyszałem rozmowę od początku, jakby ktoś nagrywał. https://uploads.tapatalk-cdn.com/201710 ... 4c6145.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ostatnio zmieniony 03 paź 2017, 22:02 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Żwirek, nosz kur** trochę Cię ponisło z tym zrzutem ekranu...


Post Wysłano: 03 paź 2017, 22:01

Luka - ja w ub. r., w grudniu odnowiłem sobie umowę na internet. Mam w "T-M", bez limitu danych, LTE, za 60 zł brutto/m-c. Nie narzekam, nie mam zastrzeżeń. Owszem, mogłoby być taniej, no ale... Z tego co kojarzę, to już drugi raz przedłużam umowę, a zatem idzie wszystko "bez urządzenia".
Małe zastrzeżenie - używam tylko w Polsce (z oczywistych powodów).
A play? Nie miałem netu, ale jeśli tak samo funkcjonuje, jak ich telefony - uchowaj Boże od tego diabła (mam telefon służbowy w tej sieci i praktycznie we trzech kierowców z firmy klniemy na to dziadostwo).


Post Wysłano: 03 paź 2017, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

żwirek .

To w sumie teraz mi się przypomniało , tez miałem akcje jak ty . Rozmawiam sobie aż nagle po 3 minutach , wszystkie słowa rozmówcy leciały od początku jak z nagrania . Z początku się nie skaplem i było to dosyć komiczne , „ej co ty nie pamiętasz ze to już mówiłaś?” Ale już dwie takie sytuacje miałem .

Ale z zasięgiem za to nie narzekam , bynajmniej na moim zadupiu na parterze mam zasięg co w play jest to nie możliwe .

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 03 paź 2017, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

W Polsce jak jestem to pół biedy, aczkolwiek rewelacji nie ma. Na S3 między Szczecinem a Lubinem zawsze z 6-8 razy muszę się łączyć ponownie, gdzie chłopaki w Tmobile tracą tylko zasięg na górce na obwodnicy Gorzowa. Roaming to jest dramat. Sorry za off topic ale akurat dzisiaj jest taka tragedia że musiałem o tym wspomnieć. Do tego ich fantastyczne rozliczenie za internet światłowodowy to jest temat na osobną książkę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 03 paź 2017, 23:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Rozmawiam sobie aż nagle po 3 minutach , wszystkie słowa rozmówcy leciały od początku jak z nagrania
https://niebezpiecznik.pl/post/rozlaczy ... a-rozmowe/


Post Wysłano: 04 paź 2017, 0:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Playa bym odpuścił ,

Ja w Orange w abonamencie telefonicznym mam 10 gb i mogę używać go w całej UE gdy mi braknie to mogę dokupić za 11 zł ,kolejne 10 gb . [emoji41]
Jaki ty masz plan taryfowy w orange bo ja takich cudow nie mam w swoim

Stacjonarny internet posiadam z play mieszkam kilka km od nadajnika wiec na jakosc sygnalu nie narzekam jedynie przy wiekszym obciazeniu przez innych uzytkownikow strasznie predkosc spada.

Telefon posiadam w orange i ostatnimi miesiacami zasieg jest tragedia do tego ciagle zrywanie rozmow czy to w pl czy eu.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 04 paź 2017, 8:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Ja jeszcze mam biznes VIP ,
Ale brat czy ojciec na przekształcony biznes VIP na biznes kraj czy coś takiego i ma to samo.

A co do tych nagrań No to fsktycznie , tylko w połączeniach roamingowych to odczułem .

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 04 paź 2017, 8:45
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Mam trzech znajomych, którzy mają telefony w Playu. Z żadnym z nich nie mogę normalnie pogadać bo zaraz słychać bulgotanie i urywanie słów.

Ale w T-Mobile też nie jest idealnie. Z prywatnego telefonu nie mam problemu z połączeniami ale w służbowym czasem rozmowa jest ponawiana z 2 albo 3 razy bo nagle szum w słuchawce i nie słyszę rozmówcy. Być może jednak karta siada bo ma już parę ładnych lat albo wina starego już aparatu.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 04 paź 2017, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Kombinuje, bo mnie kusi ta oferta z playa, ale jak się nie obrócę, to dostaję buta na twarz. Zasięg - fatalny, prędkość :roll:
Obrazek
Obrazek

Z tym zasięgiem to nie wiem. Ostatnio zgłosiłem reklamację, dorzucili mi, żeby łączyło się też z nadajnikami orange (domyślnie wyłączone). Byłem wczoraj w Radomiu, po drodze wisiałem ciągiem 1,5h na telefonie i ani raz mi nie zerwało połączenia. U siebie od ręki jestem w stanie wskazać ze 3 lokalizacje gdzie nie mam zupełnie zasięgu.


Post Wysłano: 04 paź 2017, 16:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Ja mam wrażenie, że w Play zasięg zamiast być lepszy, jest coraz gorszy. Za granicą w wielu miejscach gubi zasięg bez powodu, ale jakoś szczególnie powodu do narzekania nie mam.


Post Wysłano: 04 paź 2017, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Ja mam neta z playa na kartę. Zwykły starter z 5 czy tam 10 zł i co miesiąc 45 zł pakiet Nolimit LTE. Brak ograniczeń pobierania i prędkość LTE. Męczę już go drugi rok i nic się nie dzieje a zasięg mam wszędzie :)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 04 paź 2017, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

W skrócie, który nie jest technologicznym bełkotem:
Niektóre sieci mają własne stacje BTS, niektórzy operatorzy działają na terenie Europy...
Przykłady: Sieć t-m działa w PL i np w DE. Ma własne wieże z antenami... Oni nie mają problemów w kraju jak i w przypadku roamingu...
Fioletowy operator korzysta z BTSów innych firm i jest tam niejako "gościem". Takie rozmowy zawsze będą "spychane" na margines i sieć gospodarza najpierw obsłuży swoich klientów, potem dopiero "gości". Dlatego np "goście" mają słabsze transfery internetu.


Post Wysłano: 08 paź 2017, 14:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Wez w T-mobile, wziałem na tydzien testów, za 45 zł do 20 mb, i faktycznie był bez limitów

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: