Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 kwie 2017, 22:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Witam przymierzam się do zakupu nawigacji,jednak fundusz jest mocno ograniczony będzie używana prywatnie.Na weekendowe wyjazdy.przeglądając net na alledrogo znalazłem nawi.Vordon wygląda w miarę ,ma opcje że można wgrać inne mapy.tylko interesuje mnie wasza opinia czy ktoś się może spotkał z tą nawigacją.


Post Wysłano: 13 kwie 2017, 11:09

Smart gps na promocji idzie za 100pln kupić i do tego wgrać igo. ;)


Post Wysłano: 13 kwie 2017, 15:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

a Google maps? mi wystarcza :mrgreen:


Post Wysłano: 13 kwie 2017, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
a Google maps? mi wystarcza :mrgreen:

czasem jak szukam adresu w okolicy to też używałem goo.maps,ale dużo rozmawiam przez telefon i czasem jest kłopot.głównym powodem zakupu jest wyjazd na weekend majowy do gebelsów.dziś kupiłem całkiem przypadkiem GARMIN NUVI 40.co prawda chodzą tylko mapy garminowskie- podobno ale na moje potrzeby chyba wystarczy :wink: .troche lipa bo nie można wgrać żadnej mapy dedykowanej ciężarówce.Ale na tę chwilę w ogóle się tym nie przejmuje.bardziej martwię się tym. że wędzarnia po świętach nie będzie pracować w ogóle,i trzeba będzie ogarnąć samemu temat boczku i karkówki :lol:


Post Wysłano: 16 paź 2017, 14:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2017, 12:33
Posty: 7

Wiadomo, że w tej cenie ciężko oczekiwać nie wiadomo czego, ale swoje podstawowe funkcje wykonuje bez zarzutu. Po aktualizacji działa płynnie i szybko,a mapy sa dokładne.


Post Wysłano: 16 paź 2017, 17:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Też osobiście używam Smart GPS z Igo i 3ci rok chodzi bez zarzutu...
W orginale ma mapy Mapa-Map, ale nie użytkowałem ich. Igo i "Krzysia" mieli dobrze, jedynie bateria w niej nie istnieje... i ekran dość szybko się porysował, 2 minusy jak dla mnie.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 16 paź 2017, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

delikatna aktualizacja sytuacji.garmin popchnąłem dalej.niech kto inny się cieszy :wink: .generalnie u wroga pokazywała wszystko idealnie.w polsce w jedną stronę jak jechałem w/g jej zaleceń było wszystko ok.Czyli z Olsztyna do Torunia a potem autostrada do Świecka.A jak wracałem jechałem przez świebodzin i wtedy garmin zgłupiał i jedyne co robił to ciągnął na autostradę.po wyłączeniu opcji autostrady to zgłupiał całkiem.


Post Wysłano: 16 paź 2017, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Jako ze hobbistycznie wgrywam mapki tirowcom jedyne co moge z serca polecic to smartgps.
Tanie to odblokowane igo kopiuj wklej(wspolczuje tym ktorzy płacą 100zl wgranie mapy)
Nawet jesli padnie po gwarancji co na 25egzemplazy sie jeszcze nie zdarzyło to 200zl nie szkoda
Najstarsza 710 dziala juz 6 rok bez problemu
Ofcorse bateryjka padla po 2 miechach a gdyby nie folia na ekranie to aktualnie nic by widac nie bylo ale co oczekiwac za 150zl

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: