Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 sty 2017, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2017, 17:02
Posty: 2
Samochód: Iveco Daily

Witam,
pewnie zaraz zostanę zjechany przez zawodowych kierowców ale trudno. Sporadycznie w mojej firmie, która docelowo nie zajmuje się transportem, trafia mi się transport naszego towaru, gdzie po załadowaniu busa Iveco Maxi waży wraz ze mną i zatankowanym do pełna autem prawie 3800 kg. Towar, który wożę ogólnie jest lekki jednak dość obszerny. Wiem mniej-więcej gdzie rozłożone są wagi w kraju ale chciałbym kupić teraz nawigację i być może są jakieś apki/nakładki na mapy, które wskazują również gdzie rozłożone są wagi, tak abym mógł sobie zaplanować trasę nie jadąc omijając je? Z góry dziękuję za pomoc.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2011, 19:44
Posty: 29
GG: 9830228
Lokalizacja: Płock

Cytuj:
(...)Sporadycznie w mojej firmie, która docelowo nie zajmuje się transportem, trafia mi się transport naszego towaru, gdzie po załadowaniu busa Iveco Maxi waży wraz ze mną i zatankowanym do pełna autem prawie 3800 kg.(...)
Podejrzewam, że sporadycznie to raczej mieścisz się w "wadze", a nie że sporadycznie jesteś przeładowany.
Zadam Ci tylko pytanie, nie oczekuję odpowiedzi. Wręcz przeciwnie - odpowiedz sobie na nie sam, w duchu. Aż takim lekkoduchem jesteś? Nie zależy Ci na zdrowiu, życiu? Swoim? Czyimś?
Nie będę Cię umoralniał. Kolega miał świetne powiedzenie: Nie uważałeś jak robiłeś - rób jak uważasz. Dlatego, gdy się coś stanie w wyniku przeładowanego auta - nie płacz tutaj.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2017, 17:02
Posty: 2
Samochód: Iveco Daily

Użytkownik - sporadycznie trafia mi się transport, nie napisałem, że sporadycznie jestem przeładowany ale jasne... przecież wiesz lepiej... Dziękuję za pomoc


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: