Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lis 2016, 13:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lis 2016, 13:18
Posty: 1

Siema, proszę o pomoc w znalezieniu dobrego GPS, do ciężarowego i osobówki, takiego do 400 funtów bo będę go kupować w Anglii ale używać na całej Europie, myślę o tomtom 6000 truck live traffick, ale tam tylko rok live za free i 4 aktualizacje map przez całą żywotność GPS, lub Garmin Dezl 77


Post Wysłano: 06 lis 2016, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Garmin, jeśli chodzi o korki, to często gada bzdury, podając czas opóźnienia. Korek na 5 minut, a Garmin pokazuje, że jest np. 40. Poza tym, u mnie się jakoś tak zdarza, że jak Pojadę według tego, co on mówi, to na ogół droga prowadzi przez jakieś zadupia. Na plus, że Garmin mówi o zdarzeniach nawet 300km przede mną.

Tomka mam 5150 i korki pokazuje na głównym ekranie ok. 50km przede mną, a na podglądzie mapy w promieniu około 100-150km. Poza tym, Tomek bardzo dobrze prowadzi i raczej nie wymyśla idiotycznych ścieżek. Dla mnie jest bardziej intuicyjny i wolę tego używać.
Nowego Tomka nie miałem, ale z uwagi na obecnego, zaufałbym nowemu.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2016, 11:00
Posty: 8
Samochód: Scania 124

Nawigacja z mapami IgoPrimo. Za 300zl masz super mapy z zakazami dla ciezarowek. Mozesz wprowadzac mase gabaryty i nawjgacja uwzglednia twoje prefernecje. Mape instalujesz na dowolnym urzadzeniu z Windows CE. Facet przy autostadzie A4 kolo opola na MOP sprzedaje urzadzenia. Kwestia aktualizacji to 60zl co kwartał ale nie jest obowiazkowa. Możesz aktualizowac raz na rok za te 60zl. Godna polecenia


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: