Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: TomTom Start 25
Post Wysłano: 10 sie 2016, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2012, 16:21
Posty: 20
GG: 15936791
Samochód: Peugot 806,Audi A3

Witam,

Potrzebuje nawigacji do śmigania po całej Europie busikiem i mogę mieć w dobrych pieniądzach TomToma Start 25.I mam dylemat czy da radę,bo zauważyłem,że nie ma opcji łatwej trasy tylko najszybsza i obawiam się,że przez miasta będzie na siłę ciągnęła przez najciaśniejsze uliczki oby tylko pare metrów krócej było.Ktoś miał ten wynalazek?


Post Wysłano: 10 sie 2016, 21:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
bo zauważyłem,że nie ma opcji łatwej trasy tylko najszybsza i obawiam się,że przez miasta będzie na siłę ciągnęła przez najciaśniejsze uliczki
Po to jest możliwość podglądu trasy, by ją zweryfikować. No ale jak Ty wbijasz adres i zapominasz o bożym świecie to może jednak poszukaj czegoś lepszego.


Post Wysłano: 10 sie 2016, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Cytuj:
bo zauważyłem,że nie ma opcji łatwej trasy tylko najszybsza i obawiam się,że przez miasta będzie na siłę ciągnęła przez najciaśniejsze uliczki
Po to jest możliwość podglądu trasy, by ją zweryfikować. No ale jak Ty wbijasz adres i zapominasz o bożym świecie to może jednak poszukaj czegoś lepszego.
Np innej pracy...

Od siebie dodam, że przejeździłem 2,5 roku na start 25. I to zestawem. Nigdy nie miałem żadnych krytycznych sytuacji. Z tym, że wspomagałem się mapami, atlasami i głową.


Post Wysłano: 10 sie 2016, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2012, 16:21
Posty: 20
GG: 15936791
Samochód: Peugot 806,Audi A3

W Atlasik również się zaopatrzyłem,ale zbyt krótko go przeglądałem bo niby fajny ADAC Europe,ale żadnego konkretnego spisu nie podali tylko jakieś badziewie dla kamperów a mało tego to numeracje dróg oprócz tych główniejszych autoban znaleźć to jak igłę w stogu siana.


Post Wysłano: 10 sie 2016, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Ja używam TomTom 25. Drugi raz już bym nie kupił tej nawigacji, na osobówkę dobra ale na zestaw trzeba się mocno pilnować i wspomagać mapą.


Post Wysłano: 12 sie 2016, 13:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Od 3 lat ją użytkuję. 1-szy rok służyła podczas lotów Sprinterem po UE, teraz już "pełnowartościowym" kamionem (wspomagam się iGo i MANowską nawigacją, bo jest na wyposażeniu, ale to też TomTom).
Co miesiąc ją sobie aktualizuję i ciągnie dobrze, aczkolwiek zawsze nim ruszę patrzę którędy prowadzi i to koryguję. Nie ciągnie po miastach, choć są miejscowości przez które przejeżdżam dosyć często i ta uparta małpa ciągnie "skrótem" :D
Nawet oryginalna folia na ekranie trzyma! To je ewenement! :D
Poruszanie się po menu nie sprawia problemów, żadnych. Cały czas ją ze sobą biorę właśnie dlatego. Tu cmyk, tu fik, ram pam pam i z podglądu wszystko wiem jak co objechać, sprawdzić numer zjazdu czy znaleźć daną stację.
Zawsze wybieram opcję Najszybsza trasa i mniej więcej wg tego lecę. Na pauzach jak jest gdzie wyjść, to w kieszeń można spakować i jak się zgubi orientację to jest opcja nawigacji dla pieszych.


Post Wysłano: 12 sie 2016, 14:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2012, 16:21
Posty: 20
GG: 15936791
Samochód: Peugot 806,Audi A3

Dzięki Panowie za pomoc. Nawi kupiona i mam nadzieję,że podoła.


Post Wysłano: 12 sie 2016, 22:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Dzięki Panowie za pomoc. Nawi kupiona i mam nadzieję,że podoła.
Obstawiam, że urządzenie podoła - w końcu po to zostało stworzone. Gorzej może być z łącznikiem fotela i pedałów. Niemniej powodzenia.


Post Wysłano: 13 sie 2016, 9:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2012, 16:21
Posty: 20
GG: 15936791
Samochód: Peugot 806,Audi A3

Może i tak wyjść z tym łącznikiem,ale mam błogosławieństwo przykładnego trokejro także może nie będzie tak źle.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: