Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 paź 2014, 11:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2009, 18:01
Posty: 44
Samochód: cadillac escalade esv
Lokalizacja: Sankt Moritz

Witam, potrzebuję dobrej nawigacji do jednego z dostawczaków. Gdzieś tam w firmie jest tomtom, mio ale czasami zawodzą. Czytałem wiele i nie moge się zdecydować. Dostawczak jeździ po całej europie w tym bardzo dużo po DE i PL oraz Norwegii. Znalazłem taką nawigację http://allegro.pl/show_item.php?item=46 ... d00be2ff62
Paru ludzi na postojach chwaliło tą nawigację, ale np w sieci czy u mnie w okolicy są niezbyt pochlebne opinie na temat tej nawigacji. Proszę o pomoc, ktoś może używa tej nawigacji niech się wypowie obiektywnie. Dziękuję



No to może jaką nawigację polecacie na europę i polskę ? Duży i czuły ekran, dożywotnie mapy, asystent pasa ruchu.....

_________________
Iveco Hi Way 560 6x2 x3


Post Wysłano: 17 paź 2014, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Mapy są na tej nawigacji są od producenta map IGO czy jedne z najlepszych na rynku i będziesz z nich zadowolony. Przeliczają różne trasy do wyboru a punkty pośrednie też wprowadza się bardzo fajnie klikając na mapie lub podając adres. Całość wykonana jest w bardzo przejrzysty sposób. Jest np. opcja że zaznaczasz odcinek drogi - którym nie chcesz jechać, np. na przeciwko jest droga tymczasowo zamknięta i żeby nawigacja nie kierowała z uporem ciągle na nią można ją wyłączyć w momencie. Także z map będziesz zadowolony bardzo. Menu i kolorystyka też super. Natomiast urządzenia nie znam, i tutaj ono stanowi większy problem. Pewnie opinie są rózne ale trzeba samemu przestestować. Zawsze masz 10 dni na zwrot lub ktos inny sie wypowie tutaj. Cena jest wyjatkowo atrakcyjna i jesli tylko urzadzenie okazaloby sie wporzadku warto zainwestować. Tylko dopytaj o legalność map.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: