Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 paź 2013, 15:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Witam.

Mam do wybrania trochę punktów za paliwo ze stacji i wybór padł na zakup jakiejś nawigacji. Najkorzystniejsza oferta w stosunku do możliwości to właśnie tytułowy TomTom 60 z dozgonną aktualizacją map. Problem w tym, że sklep w którym można "wybrać" punkty, właściwie nic prócz TomToma nie ma i nie wiem czy warto się pchać w ten interes.

Jako, że w temacie jestem bardziej niż zielony, a pogłoski mówią o Automapie na PL, a na EU właśnie TomTomie, chciałem zapytać czy to będzie dobry wybór? Chciałbym aby navi służyła przede wszystkim w osobówce (PL, okazyjnie wyjazd poza granice), raczej rzadko w ciężarówce (tylko i wyłącznie po PL).
Domyślam się, że ta seria nawigacji nie jest przeznaczona dla tirów, ale czy bokiem będzie się dało wrzucić do urządzenia drugą mapę dla ciężarówek?
No i jeszcze raz kluczowe pytanie: brać czy nie brać?


Post Wysłano: 09 paź 2013, 21:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Mój ojciec korzysta z tego urządzenia. Generalnie jest zadowolony. Posiada ona slot karty pamięci, więc zapewne bez problemu można ją rozszerzyć. Ale moim zdaniem 6 cali, to za dużo do osobówki.


Post Wysłano: 09 paź 2013, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Dobra uwaga. Jaki rozmiar uważasz za wystarczający w osobówce? Co prawda Sharan rodziców przednią szybę ma dużą jak w tirze, ale jednak nie ma co przesadzać (w tym wypadku) z rozmiarem. 8)


Post Wysłano: 12 paź 2013, 13:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Jaki rozmiar uważasz za wystarczający w osobówce? Co prawda Sharan rodziców przednią szybę ma dużą jak w tirze, ale jednak nie ma co przesadzać (w tym wypadku) z rozmiarem. 8)

Według mnie większa niż 5 cali jest zbyt "oczoje**a" na szybie w samochodzie osobowym. :wink:


Post Wysłano: 12 paź 2013, 21:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

A ogólnie TomTom się sprawdzi w "moich" warunkach?


Post Wysłano: 18 paź 2013, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Tomtom to bardzo dobra nawigacja. Używam go model 720 mam też automape od kilku dni i w/g mnie jest przeładowana informacjami co powoduje, że za długo liczy trase, non stop o czymś informuje. Nie przypadła mi do gustu. Mówię owersji ciężarowej.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 18 paź 2013, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Kiedyś korzystałem z TomTom'a. Obecnie Becker. Obie wg. mnie są warte uwagi. Miałem krótki epizod także z Automapą i nie chcę jej widzieć na oczy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: