Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lis 2011, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2009, 18:03
Posty: 245
Samochód: Iveco Daily II 98'
Lokalizacja: Olkusz

Cześć. Zastanawiam się nad jedną z tych nawigacji. Miał może ktoś z którąś do czynienia? Proszę o jakieś porady. Nawigacja oczywiście do zestawu. Planuję wgrać AutoMapę. Z góry dzięki.


Post Wysłano: 03 lis 2011, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 kwie 2009, 21:02
Posty: 121
GG: 0
Samochód: iveco eurocargo '08,Ducato 2.8 JTD
Lokalizacja: SCI

Cytuj:
Cześć. Zastanawiam się nad jedną z tych nawigacji. Miał może ktoś z którąś do czynienia? Proszę o jakieś porady. Nawigacja oczywiście do zestawu. Planuję wgrać AutoMapę. Z góry dzięki.
Hej!
Oba procesory/szczególnie w mio/ w tych nawigacjach nie robią szału i jeżeli nie od razu,to po kolejnych aktualizacjach AM może zacząć "przycinać" i "zwieszać" nawigację.
Ja polecam Navroad NR470 600Mhz.
Obecnie testuję pod AM 6.9 /cała EU/i jestem w szoku jak szybko reaguje i pracuje.
Poprzednio miałem pod AM 6.8 nawigcję z procesorem 400Mhz i często zaliczałem zawiechy.
Na ten parametr szczególnie zwróć uwagę!

_________________
Iveco--> viewtopic.php?f=44&t=21648


Post Wysłano: 05 lis 2011, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Mam ten model Mio.

Jednak dla mnie poprzedni mio moov 500 był lepszy. Znaczy miał lepszy uchwyt i lepiej rozwiązane podłączenie do zasilania, które było właśnie przymocowane do uchwyty a w 670 jest do nawigacji. Tak więc jak chcesz szybko zdjąć nawigację to musisz odłączać kabel, a później go podłączać. Niby pierdoła, ale mi utrudnia życie. Co do szybkości to nie wiem jak na AM bo nie korzystam, ale na iGO8 chodzi szybko.

Generalnie polecam mio. Miałem poprzednią tą 500 i jak pojechała do serwisu to po tygodniu miałem już z powrotem. W dodatku wymienili baterię i ładowarkę na które nie było już gwarancji.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: