Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 maja 2011, 18:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

... nie miałem pomysłu jak treściwiej i krócej nazwać temat :mrgreen:

Chodzi o to, że szukam jakiegoś programu w deseń SONY Route Planner Europe - czyli prostego programu, który wytycza trasę z punktu A do B (i przejazd "via" zdefiniowne punkty). Jeśli ktoś nie miał z tym programem styczności, to chodzi o coś podobnego do map Google ;)

Wiem, że każdy program nawigacyjny jak np. Automapa to oferuje, ale nie ukrywajmy, za dużo tam opcji klikania itp., ponieważ nie ma to być program dla mnie, a dla 50 letniego ojca. A jak wiadomo, starszych ciężej jest nauczyć "skomplikowanych" funkcji.

Widziałem u znajomego, że MS AutoRoute i MapPoint posiadają takie funkcje? Jednak z tym pierwszym miałem przez chwilę do czynienia, wersja 2010, a moja ulica nosiła nazwę, której nigdy nie miała. O ulicy która jest w 14 letnim programie SONY - w MS AutoRoute można zapomnieć - nie zna takiej lokalizacji.

Zatem, podsumowując - prosty w obsłudze program do kalkulacji trasy poza produktami Microshitu. W grę oczywiście wchodzą "kupne :>" produkty. Oczywiście chodzi o program offline.


Post Wysłano: 08 maja 2011, 10:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Map&Guide, przecież tam wytaczanie trasy jest najprostsze z możliwych.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 19 maja 2011, 13:34

MS AUTOROUTE polecam prosty w obsludze ;)


Post Wysłano: 22 maja 2011, 1:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2011, 0:55
Posty: 7
GG: 0
Samochód: Volvo

kiedyś było jeszcze coś takiego jak route66 czy jakoś tak. całkiem sympatyczny program.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: