Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 cze 2010, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2010, 20:39
Posty: 12
GG: 0

Jestem nowym uzytkownikiem GPS, wiec nie do konca rozumiem jak to dziala. Niedawno kupilem nawigację Smart GPS SG750 AM.
AutoMapa jest na karcie pamięci, więc po jej włożeniu mapka się ładuje i wszystko gra. Problem jednak, gdy chcę mapkę uaktualnić.. Jak to się robi? Czy to jest płatne? Na stronie swiatgps nie mogę tego znaleźć. niedługo ruszam w trasę i chciałbym mieć najnowszą dostępną aktualizację, a nie starszą wersję z pudełka.
Dzięki!


Post Wysłano: 12 cze 2010, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

jeżeli posiadasz AM wraz z licencją to masz do niej kod identyfikacyjny za pomocą którego bedziesz mógł pobrać aktualizacje,a jeżeli zakupiłeś to na zasadzie że pan Kaziu zainstalował to zapomnij

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 12 cze 2010, 18:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 12:53
Posty: 318
GG: 11187010
Samochód: BMW E36 M52b20
Lokalizacja: k. Łańcuta

Masz legala więc no problem, a masz pirata więc problem pierwsze trzeba chyba zarejestrować mapę jak jeszcze nie jest i wtedy można aktualizować. Powinieneś mieć tam chyba klucze licencyjne itd. na stronie można ściągnąć aktualizację http://www.automapa.com.pl/.


Post Wysłano: 12 cze 2010, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2010, 20:39
Posty: 12
GG: 0

Mam oryginalna wersje. Widzisz, ja wchodziłem na jakaś pseudo-oryginalna stronę AutoMapy i dlatego nie moglem znaleźć odnośnika do aktualizacji..
Najnowsza wersja już się pobiera, dzięki za pomoc, szerokości!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: