Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 maja 2010, 9:00

Witam serdecznie,
kupiłem "szajsunga" Avilę z GPSem i zastanawiam się, czy podłączenie go do kompa i używanie jako typowego odbiornika GPS jest możliwe. Próbował ktoś może takiej "sztuczki"?
Sam w sobie ma mapę ale tylko Polski - NaviExpert.
Poza tym, jest to mój pierwszy telefon tak rozbudowany, i zastanawiam się, czy pomimo tego, że jak wiadomo korzystanie z odbiornika GPS jest darmowe, jak będzie w przypadku tej mapy. Licencję mam wykupioną na 12 m-cy, ale czy z chwilą korzystania z niej będą jeszcze jakieś opłaty leciały - dla operatora sieci komórkowej.


Post Wysłano: 24 maja 2010, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 12:53
Posty: 318
GG: 11187010
Samochód: BMW E36 M52b20
Lokalizacja: k. Łańcuta

Nie wiem jak jest z Samsungiem ale na Nokii z symbianem instalowało się program i to wszystko łączyło się bezprzewodowo, wybierało się odpowiednie funkcje, ustawiało się porty na lapku bo przeważnie są one większe niż obsługuje mapa i powinno działać.


Post Wysłano: 24 maja 2010, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

A co do navi expert, to używam jej i jestem bardzo zadowolony. Opłaty dodatkowe to przesyłanie danych. Jest to mała ilość,ponieważ po ustawieniu trasy program ściąga ja w całości i później już się nie łączy z netem. Ale wszystko zależności od częstotliwości korzystania. Ja zawsze kupuje pakiet 25 mb za 5 zł i mi w zupełności wystarczy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: