Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 kwie 2010, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 12:53
Posty: 318
GG: 11187010
Samochód: BMW E36 M52b20
Lokalizacja: k. Łańcuta

Cytuj:
witam panowie odnosnie nawigacji ja bym proponowal tomtom truck sa to mapy dla ciezarowek idealne uzywam tego od okolo roku nigdy mnie nie zawiodla , wprawdzie niejest to tanie ale za dobry sprzet sie placi
Ale rozumiem że masz urządzenie TomToma, a nie PocketPC.

Możesz powiedzieć jak się sprawuje ta mapa. Głównie chodzi o to czy uwzględnia wszystkie zakazy. Może masz też porównanie ze zwykłą mapą TomToma czy różni się wytyczanie trasy na zwykłej i Truck ?


Post Wysłano: 09 kwie 2010, 13:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2009, 15:59
Posty: 13
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
witam panowie odnosnie nawigacji ja bym proponowal tomtom truck sa to mapy dla ciezarowek idealne uzywam tego od okolo roku nigdy mnie nie zawiodla , wprawdzie niejest to tanie ale za dobry sprzet sie placi
Ale rozumiem że masz urządzenie TomToma, a nie PocketPC.

Możesz powiedzieć jak się sprawuje ta mapa. Głównie chodzi o to czy uwzględnia wszystkie zakazy. Może masz też porównanie ze zwykłą mapą TomToma czy różni się wytyczanie trasy na zwykłej i Truck ?
tak mam tomtom go,przy wytyczaniu trasy uwzglednia wszystkie przeszkody jak tonaz ,wysokosc mostow czy wiaduktow,zwezki na drodze pod warunkiem ze przy planowaniu trasy wprowadzisz do nawigacji gabaryty pojazdu [wysokosc ,szerokosc,dlugosc],wage ,nacisk na os .Wytyczanie trasy nastepuje w odniesieniu do wielkosci pojazdu ,czyli moze ona byc taka sama jak trasa dla osobowki gdy niema na niej przeszkod ktore by utrudnialy jazde ciezarowka .


Post Wysłano: 19 kwie 2010, 16:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2008, 15:30
Posty: 15
GG: 0
Samochód: Volvo FM12
Lokalizacja: Londyn

A czy tę mapę tom tom truck można wgrać do obojętnie jakiego urządzenia TOM TOM'a ?
Mogę kupić obojętnie jakiego TOM TOMa i wgrać do niego mape TRUCK ?


Post Wysłano: 19 kwie 2010, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2009, 15:59
Posty: 13
GG: 0

Cytuj:
A czy tę mapę tom tom truck można wgrać do obojętnie jakiego urządzenia TOM TOM'a ?
Mogę kupić obojętnie jakiego TOM TOMa i wgrać do niego mape TRUCK ?
tak mape wgrasz na kazdego tomtoma ale ztego co wiem radzilbym bym wgrac na tom tom go [unikaj tych pozostalych jak xl,one] z wyjatkiem 510 troszke wolniej planuje trase w poruwnaniu np z 720 pozatym dziala super ,uzywam go od okolo roku bez zastrzezen.510 dziala wolniej dlatego ze niejest przystosowany do dozej pojemnosci kart sd ,amapa calej europy zajmuje okolo 2.4 gb


Post Wysłano: 20 kwie 2010, 11:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2008, 15:30
Posty: 15
GG: 0
Samochód: Volvo FM12
Lokalizacja: Londyn

Cytuj:
radzilbym bym wgrac na tom tom go [unikaj tych pozostalych jak xl,one]
Szczerze powiedziawszy, zależy mi na jak największym ekranie, przynajmniej 4.5 cala, a to chyba są te XL.
Dlaczego mam unikać XL ?
Czy mapy truck są w internecie dostępne w miare świerze ?


Post Wysłano: 20 kwie 2010, 20:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 12:53
Posty: 318
GG: 11187010
Samochód: BMW E36 M52b20
Lokalizacja: k. Łańcuta

TomTom GO 630 i chyba 910 ma 4.3" więc wystarczająco.


Post Wysłano: 19 paź 2010, 17:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2010, 16:55
Posty: 276
GG: 0
Samochód: laguna

teraz można kupic np. GOCLEVER za jakieś 200zł z groszami ..i tam tez wrzucamy mapy dowalne na karte bez odblokowania....a i ekranik 5 cali


Post Wysłano: 14 gru 2010, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lis 2010, 14:35
Posty: 3
GG: 0

A że tak z innej strony zaproponuje. to trochę leży już w gestii osób zarządzających flotami w firmach, ale może monitoring gps, chyba najdokładniejsze mapy, pełne uwierzytelnienie pracy. Łatwe raportowanie i rozliczanie. W wcześniejszej firmie kilku kierowców krzyczało, ale w końcu się przekonali... jeszcze jakieś nagrody zaczęli dawać za wyrabianie limitów:)


Post Wysłano: 26 gru 2010, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 gru 2010, 13:49
Posty: 3
GG: 0

wyświetlacz 4,3 cali ma też NavRoad 460 to jest może troszkę droższa opcja, ale ja mam zaufanie do tej marki. Można też szukać czegoś z Mio - będzie taniej, nie wiem tylko jak z wyświetlaczami.


Post Wysłano: 26 gru 2010, 23:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

A jak się sprawują funkcje omijania korków, utrudnienia w AutoMapie? Działa to, czy jeszcze dużo pracy przed programistami ?


Post Wysłano: 31 mar 2011, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2010, 16:55
Posty: 276
GG: 0
Samochód: laguna

podpytam czy np, tego tom-tom truck można wrzucic np. na zupełnie inne urządzenie do navi? np goclever...


Post Wysłano: 01 kwie 2011, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2010, 18:34
Posty: 187
GG: 0
Samochód: MAN
Lokalizacja: Europa

Cytuj:
podpytam czy np, tego tom-tom truck można wrzucic np. na zupełnie inne urządzenie do navi? np goclever...
TomTom - mapa w wersji Truck - pracuje TYLKO na urządzeniach tejże firmy od ( mogę się pomylić w numeracji, nie pamiętam dokładnie ) 520- 930 .

Natomiast pozostałe wersje dla osobówek do numeracji programu < 8.0 oraz mapy pasujące do tego softu, bez problemu można wgrać na urządzenia, które pracują na Windowsie 5.0 CE.
Ot i cała filozofia. ;)

_________________
Piszę poprawnie po polsku
"... więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa..."
Uriah Heep - July Morning
Uriah Heep - Sunrise


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: