Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 cze 2014, 1:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 cze 2014, 1:18
Posty: 1

Witam serdecznie, ponieważ nurtuje mnie pytanie i nie znalazłam na nie odpowiedzi, zwracam się do forumowiczów :) Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy da się rozróżnić przejazd przez Francję samym ciągnikiem oraz ciągnikiem z naczepą?
Chodzi o to, że posiadane OBU nie ma możliwości wprowadzania/ustawiania jakichkolwiek danych (tak jak np. urządzenie toll collect) a w tym konkretnym przypadku jechał będzie sam ciągnik. Wg mnie, ciągnik będzie się łapał na opłaty z kategorii 3 jako pojazd 2-osiowy (a więc nie powinna zostać pobrana opłata tak wysoka jak za zestaw (kategoria 4).
Czy dobrze myślę czy może dochodzi tu jakiś inny parametr, który tak czy tak determinuje 4 kategorię pojazdu?
Czy może posiadane OBU jest przestarzałe i w innych modelach da się takie parametry zmienić?
A może da się zmienić, ale biurokratycznie/czasochłonnie i ma sensu robić zmiany na jeden przejazd, po to, aby znowu biurokratycznie/czasochłonnie wracać do pierwotnych ustawień?
Będę wdzięczna za podzielenie się wiedzą i podpowiedzi co w tej sytuacji. Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: