Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 kwie 2014, 17:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2008, 20:33
Posty: 109
Samochód: MAN TGA 26.460 6x4 2003r.
Lokalizacja: Wołomin

Posiadam auto dostawcze LT 35
CIągnąłem przyczepkę w czerwcu 2013 roku i dzis 16.04.2014 przyszlo mi wezwanie o ITD i tegoż dnia jadac autem takim , przyczepka taka, NIE uiściłem oplaty elektronicznej za przejazd droga płatną bodajże obwodnica trójmiasta
Co moge robic?
Auto uzywam na potrzeby własne firmy , działalność uslugowo-remontowa jak sie tłumaczyć aby unknac kary , zapomnilem wlaczyc viaboxa czy ze nie pamietam kto jechal , bylo to przeszlo rok temu.
Co za złodziejski kraj doczeplem przyczepke przewozac cos cos tam wiecej i mam teraz placic nie wiem jaka kare jak auto ciezkie

Dzieki za rade


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2014, 19:39 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Ortografia!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Mozesz mówic ze jestes synem premiera ale i tak bedziesz płacic, co ci to da ze nie powiesz kto prowadzil jak oni obciaza wlasciciela czyli Ciebie?? nieistotne tez jest czy ty jechales zarobkowo czy prywatnie, oni maja foto z bramownicy
a Ty masz nauczke na przyszłość
Cytuj:
Co za zlodziejski kraj doczeplem przyczepke przewozaccos cos tam wiecej i mam teraz placic nie wiem jaka kare jakuato ciezkie
To jest wlasnie założenie systemu VIATOLL :idea:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Mozesz mówic ze jestes synem premiera ale i tak bedziesz płacic, co ci to da ze nie powiesz kto prowadzil jak oni obciaza wlasciciela czyli Ciebie?? nieistotne tez jest czy ty jechales zarobkowo czy prywatnie, oni maja foto z bramownicy
a Ty masz nauczke na przyszłość
Cytuj:
Co za zlodziejski kraj doczeplem przyczepke przewozaccos cos tam wiecej i mam teraz placic nie wiem jaka kare jakuato ciezkie
To jest wlasnie założenie systemu VIATOLL :idea:

założeniem systemu było by wszyscy korzystający z dróg płacili za nie i nie jest to złodziejstwo.
złodziejstwo było gdy kierowcy wozili czyste winiety i dziurkacze.
obecnie jest bardzo duża szansa, że opłata zostanie wniesiona poza tym drogi ( i nie tylko) buduje się właśnie z wpływów z takiego systemu.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Napisałem to troche z ironią bo kolega widac niebardzo rozumie czemu go teraz scigają..

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
Co za zlodziejski kraj doczeplem przyczepke przewozaccos cos tam wiecej i mam teraz placic nie wiem jaka kare jakuato ciezkie
w tym wypadku to nie wina kraju, tylko Twoja, nie znasz się na przepisach więc pretensje do siebie.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

trudno wypowiadać się na temat zasadności tej opłaty, ale ważne jest tutaj jaki jest stan prawny, a on mówi, że wszystkie pojazdy lub zespoły pojazdów powyżej 3,5t DMC podlegają opłacie.

także w jakim celu jechał pojazd, jakiego charakteru jest przewóz nie ma znaczenia.

a z drugiej strony to bardzo ciekawe, że kierowca zawodowy, bo taki wydaje się być autor tego tematu, nie ma pojęcia jakie pojazdy podlegają opłacie ViaToll.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
że kierowca zawodowy
dobry żart


Post Wysłano: 26 kwie 2014, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Przepraszam ale nie mogę się powstrzymać; mam znajomego, który w wojsku początek lat 90-tych, "zdobył tzw dwójkę" i do dziś twierdzi, że jest zawodowym kierowcą ale do galerii handlowej na zakupy pojechał tylko raz i zgubił się na parkingu wielopoziomowym :lol:

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: