Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: HU-GO
Post Wysłano: 06 cze 2015, 12:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sty 2014, 18:36
Posty: 2
Samochód: DAF XF105

Cytuj:
Czy dobrze rozumiem że, bez względu na sposób uiszczenia opłaty (box albo bilet) firma i tak musi wcześniej się zarejestrować ??

Jadę na Węgry (40t DMC, 5 osi, E4) pierwszy raz po wprowadzeniu HUGO, wjeżdżać będę prawdopodobnie przez Sahy i zastanawiam się jak wykupić BOX'a.

BOX mi potrzebny bo potem transport z pilotem i nie wiem po których drogach "pójdzie" ...

Jeśli już firma się zarejestruje w systemie jaką kasę muszę mieć ze sobą i jakie dokumenty żeby sprawnie BOX'a odebrać.

Dzięki za odpowiedź.
Kolego u nas było tak, że kierowca kupił boxy i przywiózł na firmę. Chłopaki od transportu zarejestrowali urządzenia nabili kasę na koncie i zaczęli śmigać i wszystko jest już ok. Wiem że na Jacku 2 od Tornoysemeti można kupić bez problemu i nabije Ci na koncie i zarejestruje Ci wszystko. Bo pytałem kiedyś i nie ma problemu. Teraz chyba kosztuje 80 euro.

Co do samego urządzenia to powiem szczerze badziew jakich mało. Trzeba przy wtyczce zwinąć trochu kabla aby to się nie ruszało bo zaraz się kable obruszają i będzie lipa. Kabelki to na choince mam grubsze na oświetleniu z biedronki. Teraz ostatnio jakieś problemy są bo kurde się nie chcą łączyć ani nic. Kiedyś na granicy czekałem ponad godzinę i się nie logował do ich sieci. Poszedłem kupiłem winietkę i pojechałem ujechałem 100 km zrobiłem pauzę i rano już był zalogowany. Teraz włączam ponad godzinę przed wjazdem na Węgry i jakoś się włącza normalnie. Ostatnio od Borsa jak jechałem to dopiero koło pierwszego wiaduktu się odpalił i chłopaki czekali aż się włączy i nic się nie działo dopiero jak ujechali to odpalił. Nie jest to jeszcze system opracowany na 100% możliwości żeby to chodziło. To jest nie dopracowane i głupotą po raz kolejny jest posiadanie następnego urządzenia na prąd. Typu węgierski hu go i słowacki. Same kable w tym aucie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: