Regulamin forum


Wymogi co do zdjęć:

1. Zdjęcia muszą być wyraźne.
2. Zdjęcia z telefonów komórkowych będą od razu usuwane.
3. Na zdjęciach robionych zza szyby pojazdu nie mogą być widoczne ślady po wycieraczce, rozmazanych owadach lub krople deszczu.
4. Obiekty fotografowane nie mogą być zasłonięte drzewami, słupami itd.
5. Obiekty fotografowane nie mogą być obcięte (poucinane kabiny itd) nie dotyczy zdjęć np. samych ciągników pod naczepami.
6. Zdjęcia muszą być w rozdzielczości 1024x768 lub 800x600.
7. Aby założyć własny temat ze zdjęciami trzeba umieścić co najmniej 6 fotografii nie łamiących powyższych punktów.
8. Za wstawianie zdjęć które nie spełniają wyżej wymienionych wymogów będą natychmiast dawane OSTRZEŻENIA.
9. Nazwy tematów mają wyglądać następująco Fotogaleria Kowalski.
10. Fotografie muszą być zamieszczone w formie miniaturki, z której po kliknięciu na nią otworzy się pełnowymiarowe zdjęcie.
11. Każdy użytkownik publikujący swoje fotografie na łamach działu "Fotogaleria", wyraża zgodę na ewentualny udział swojego zdjęcia w konkursie "Zdjęcie tygodnia/miesiąca/roku". Zdjęcia użytkowników do konkursu zgłaszają osobiście sami użytkownicy jak i moderatorzy. Jeśli jednak ktoś nie wyraża zgody by moderatorzy mogli zgłaszać ich fotografie, proszony jest powiadomić o tym fakcie moderatora Szaki'ego za pośrednictwem prywatnej wiadomości.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 kwie 2012, 11:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
Ja się nie znam kolego "Pawciu", ale wydaje mi się, że ten temat jest do pokazywania zdjęć kiedy uda Ci się "złapać" machnięcie, albo mrygnięcie światłami, a nie pokazujesz auto bez kierowcy, ale gdzieś tam kierowca był i był miły...
Masz rację, nie znasz się :)


Post Wysłano: 15 kwie 2012, 13:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 13:10
Posty: 77
GG: 0
Samochód: tylko rower :D
Lokalizacja: Przemyśl

Cytuj:
Ja się nie znam kolego "Pawciu", ale wydaje mi się, że ten temat jest do pokazywania zdjęć kiedy uda Ci się "złapać" machnięcie, albo mrygnięcie światłami, a nie pokazujesz auto bez kierowcy, ale gdzieś tam kierowca był i był miły...
Pokazanie zdjęcia pojazdu ma również charakter informacyjny którzy kierowcy są najlepsi i którzy zgadzają się na zdjęcie jegoż samochodu zaś zdjęcie z kierowcą jest ukazaniem tego który nie tylko zgadza się na zdjęcia lecz zasługuje na ogromną pochwałę jeśli chodzi między innymi o rozmowy i ogółem pozytywny sposób traktowania czyjegoś hobby (szczerze był to najlepszy kierowca z którym miałem okazję poznać przez ostatnie 8 lat fotografowania) i był wart pokazania na tym forum.

Mogę jeszcze dodać,że osobiście wolę robić zdjęcia kierowcom właśnie ze wschodu (min.z Ukrainy,Rumunii,Mołdawii,Rosji,Białorusi itp...),są to ludzie bardziej przychylni do fotografowania niż Polacy,także lepiej się z Nimi rozmawia na różnie tematy,nie koniecznie związane z motoryzacją.

_________________
viewtopic.php?f=7&t=21155-dział fotogalerii
viewtopic.php?f=6&t=24382-dział modelarstwa


Post Wysłano: 15 kwie 2012, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2010, 22:53
Posty: 56
GG: 18899868
Samochód: D.A.F
Lokalizacja: Grudziądz

Obrazek

Pozdrawiam Kierowcę :)

_________________
Najpiękniejsza muzyka to ryk Silnika
Fotogaleria Mistera Zapraszam : viewtopic.php?f=7&t=24913


Post Wysłano: 23 kwie 2012, 10:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lis 2008, 0:01
Posty: 5
GG: 0
Samochód: none
Lokalizacja: Bucharest, Romania

Obrazek


Post Wysłano: 23 kwie 2012, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
Obrazek

Przepraszamy Cię kolego za tego buraka. Mamy nadzieję, że inni polscy kierowcy są bardziej kulturalni.

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 23 kwie 2012, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 13:10
Posty: 77
GG: 0
Samochód: tylko rower :D
Lokalizacja: Przemyśl

Cytuj:
Cytuj:
Obrazek

Przepraszamy Cię kolego za tego buraka. Mamy nadzieję, że inni polscy kierowcy są bardziej kulturalni.
Wstyd przyznać,ale polacy potrafią i za granicą pokazać się jako buraki :/ :/ :/

_________________
viewtopic.php?f=7&t=21155-dział fotogalerii
viewtopic.php?f=6&t=24382-dział modelarstwa


Post Wysłano: 25 kwie 2012, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 13:10
Posty: 77
GG: 0
Samochód: tylko rower :D
Lokalizacja: Przemyśl

Pozdrowienia dla kierowcy z Litwy ;)
Obrazek

Oraz dla znajomego z Ukrainy z którym miałem już przyjemność wcześniej się poznać i pokazać jego samochód kilka postów wcześniej w tym temacie ;)
Obrazek

_________________
viewtopic.php?f=7&t=21155-dział fotogalerii
viewtopic.php?f=6&t=24382-dział modelarstwa


Post Wysłano: 26 kwie 2012, 17:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2011, 11:24
Posty: 167
Samochód: osobowy

Jak można zobaczyć jednak Ci kierowcy ze wschodu są bardziej przyjaźni niż niejeden rodak. A taka kiedyś była nagonka na kierowców zza wschodniej granicy...


Post Wysłano: 26 kwie 2012, 19:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 13:10
Posty: 77
GG: 0
Samochód: tylko rower :D
Lokalizacja: Przemyśl

Cytuj:
Jak można zobaczyć jednak Ci kierowcy ze wschodu są bardziej przyjaźni niż niejeden rodak. A taka kiedyś była nagonka na kierowców zza wschodniej granicy...
Kolego nagonka na ludność wschodnią przez naszych rodaków niestety nadal trwa,nie tak już w większym stopniu jak było to kiedyś ale niestety są jeszcze tacy którzy mają coś do tamtych ludzi,a tak naprawdę w ogóle ich nie znają,lecz powód jest taki,że polacy wolą chować swoje cztery litery,a zwalać winę na inny naród,tak było jest i mam nadzieję,że za jakiś czas zmieni się to na lepsze bo póki co jeżdżąc na wschód,nie miło mi się patrzy na naszych rodaków w porównaniu do obcokrajowców...

_________________
viewtopic.php?f=7&t=21155-dział fotogalerii
viewtopic.php?f=6&t=24382-dział modelarstwa


Post Wysłano: 26 kwie 2012, 19:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2011, 11:24
Posty: 167
Samochód: osobowy

Ale nie są wszyscy tacy sami. Tak samo jak i pewnie Polacy wszyscy nie są źli, tak samo i nie jeden kierowca ze wschodu ma coś za "uszami"


Post Wysłano: 07 maja 2012, 19:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

FH480 - Kreiss

Ładne auto - w przeciwieństwie do kierowcy i jego reakcji :D
Obrazek

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Post Wysłano: 07 maja 2012, 19:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 13:10
Posty: 77
GG: 0
Samochód: tylko rower :D
Lokalizacja: Przemyśl

Cytuj:
FH480 - Kreiss

Ładne auto - w przeciwieństwie do kierowcy i jego reakcji :D
Obrazek
Zdarza się :D

A ja chciałbym kogoś pozdrowić.Pozdrowienia dla Panów z MAN-a i Renault,a w szczególności dla kierowcy z MAN-a za dobre podejście do zainteresowania i fotografii ciężarówek :D (jedno z 4 białych MAN-ów z firmy "Kurspiot" wzięte w leasing).
Obrazek

Pozdrawiam :D

_________________
viewtopic.php?f=7&t=21155-dział fotogalerii
viewtopic.php?f=6&t=24382-dział modelarstwa


Post Wysłano: 14 maja 2012, 11:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 wrz 2011, 12:21
Posty: 19
GG: 1
Lokalizacja: W-wa

Wreszcie doczekałem się jakiejś reakcji :D
Na początek pozdrawiam bardzo miłego kierowcę Volvo który widząc mnie dzień wcześniej jak stoję przy drodze, następnego dnia uśmiechnął się i zatrąbił .
Obrazek

A tu już mniej miła reakcja :/
Obrazek

_________________
Wielki truck oto marzeń szczyt, taki wóz ciągle mi się śni ...
http://www.flickr.com/photos/scania620/


Post Wysłano: 17 maja 2012, 15:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2007, 19:04
Posty: 118
GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Chyba najbardziej pozytywna reakcja z jaką się spotkałem.Kierowca jak wyjeżdżał to robiłem fotki jego auta zatrąbił , pokiwał , dał po długich i dość ostro przegazował dość hałasu narobił bo miał 'pusty komin'.
Obrazek

_________________
http://fifus.picturepush.com/ --> http://remigiuszwiniewski.picturepush.com/


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2010, 12:59
Posty: 8
Samochód: Man Tga 480+Krone
Lokalizacja: Nowe/n wisłą (CSW)

Cytuj:
FH480 - Kreiss

Ładne auto - w przeciwieństwie do kierowcy i jego reakcji :D
Obrazek
Kobieta?


Awatar użytkownika

Moderator

Online

Online

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Cytuj:
FH480 - Kreiss

Ładne auto - w przeciwieństwie do kierowcy i jego reakcji :D
Obrazek
Kobieta?
Mężczyzna.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 12:53
Posty: 318
GG: 11187010
Samochód: BMW E36 M52b20
Lokalizacja: k. Łańcuta

ja nie opiszę reakcji kierowcy, ale osoby która chyba nie chciała bym robił zdjęcia

dzisiaj stoję sobie na małej obwodnicy w RZ zrobiłem kilka fotek i nagle zajeżdża Porsche Cayenne nowiutki model i gość coś koło 60tki odsuwa szybę i wyciąga aparat ja akurat rozmawiałem przez telefon więc nie zwracałem uwagi komu robi te zdjęcia. Po chwili się odwracam i się zorientowałem, że te zdjęcia robi właśnie mi. Ja się dalej odwróciłem, a on wyjechał na drogę zablokował jeden pas i dalej próbuje mi zrobić zdjęcie, ale dalej się odwracam. Chciałem do gościa podejść i się spytać o co mu chodzi, ale gościu tak kombinował tym autkiem na drodze, że mało nie doszło do wypadku, więc dałem sobie spokój.

Po kilku podejściach gościu odjechał do firmy położonej zaraz przy obwodnicy. Teraz nie wiem o co chodziło. Mi się wydaję, że pomyślał sobie, że może robię zdjęcia jego firmie i może chce mu zaszkodzić.

teraz tylko czekać, aż dopadnie mnie czarne BMW


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
ja nie opiszę reakcji kierowcy, ale osoby która chyba nie chciała bym robił zdjęcia

dzisiaj stoję sobie na małej obwodnicy w RZ zrobiłem kilka fotek i nagle zajeżdża Porsche Cayenne nowiutki model i gość coś koło 60tki odsuwa szybę i wyciąga aparat ja akurat rozmawiałem przez telefon więc nie zwracałem uwagi komu robi te zdjęcia. Po chwili się odwracam i się zorientowałem, że te zdjęcia robi właśnie mi. Ja się dalej odwróciłem, a on wyjechał na drogę zablokował jeden pas i dalej próbuje mi zrobić zdjęcie, ale dalej się odwracam. Chciałem do gościa podejść i się spytać o co mu chodzi, ale gościu tak kombinował tym autkiem na drodze, że mało nie doszło do wypadku, więc dałem sobie spokój.

Po kilku podejściach gościu odjechał do firmy położonej zaraz przy obwodnicy. Teraz nie wiem o co chodziło. Mi się wydaję, że pomyślał sobie, że może robię zdjęcia jego firmie i może chce mu zaszkodzić.

teraz tylko czekać, aż dopadnie mnie czarne BMW

Może to pedofil, a Ty mu wpadłeś w oko...

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Cytuj:
Cytuj:
teraz tylko czekać, aż dopadnie mnie czarne BMW

Może to pedofil, a Ty mu wpadłeś w oko...
To nie czarne BMW, a Wołga :twisted:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Pozdrawiam. 8)
Obrazek Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: