Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 14:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2007, 17:15
Posty: 196
Samochód: 4kołowy
Lokalizacja: Kolbuszowa | RKL |

Ozi w jakim kierunku leci trasa egzaminacyjna na C w Rzeszowie?

_________________
Kręcić kierownicą każdy może, czasem troche lepiej, czasem troche gorzej.
Krajówka ...


Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 18:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lip 2007, 17:12
Posty: 35
Lokalizacja: Dębica

Dzieki :)

Jak leci trasa?hmm zalezy jak sie egzaminatorowi spodoba. Ja wyjechalem z osrodka(w prawo bo tylko tak wolno) za jakies pol kilometra nawrotka i przed centrum na prawo bo zakaz do 3,5 tony DMC i znow w prawo pod wiadukt, pozniej na Korczowa sie kazal kierowac, az do skrzyzowania z sygnalkizacja swietlna i tam nawrotka i kierunek na Krakow, i na ostatnim skrzyzowaniu ze swiatlami w Rzeszowie(na wylocie na Kraków)w prawo i juz prosto na osrodek. Egzamin mialem w godzinach miedzy 14 a 15 wiec w godzinach o dosc duzym ruchu-zeszlo 40min. Dodam ze nie znam Rzeszowa zbytnio.

Co do kategorii E to narazie sie wstrzymam na jakis czas, a moze nawet nie bede robil, czas pokaze, wole pojezdzic na solowce troche. Trzeba poczuc zawod czy to to co sie chce robic napewno, niby lubie jezdzic ale..

Pozdrawiam i zycze innym rowniez zdanych egzaminow:)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 wrz 2007, 9:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2007, 17:15
Posty: 196
Samochód: 4kołowy
Lokalizacja: Kolbuszowa | RKL |

dzięki Ozi za info, pytałem o trase bo przynajmniej w przypadku kat B jest to wytyczona prawie zawsze ta sama trasa, zatem pewnie na C też mają jedną traskę- warto było by mi ja poznać, chociaz z chyba jesli bede zdawał C to Tarnobrzegu- ponoc że tam jest lepiej :roll:

_________________
Kręcić kierownicą każdy może, czasem troche lepiej, czasem troche gorzej.
Krajówka ...


Post Wysłano: 20 mar 2008, 16:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 15:04
Posty: 24
Lokalizacja: Sedziszów Młp.

Ja jutro zdaje na C w Rzeszowie i mam lekkiego stresa :) czy w tym manie na egzaminie wszystkie zbiorniki są na wierzchu czy trzeba otwierać klapę bo jeździłem manem L2000 i tam jest wszystko na wierzchu


Post Wysłano: 21 mar 2008, 14:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 21:07
Posty: 25
GG: 2543900
Lokalizacja: Rzeszów

wszystko jest na wierzchu... :) Ja zdawałem też w RZE zdawałem C i E trasa nie jest ta sama! Ja jechałem w strone Wa-Wy potem w Rudnej skreciłem w prawo jak na Jasionke wzdłuż lotniska i w prawo wrocilem Lubelską na małą obowdnice i na tym nie dokończonym rądku na małej nawrotka i na WORD:) Życze powodzenia i bez nerwow... to najwazniejsze ja za pierwszym razem taki byłem roztrzesiony, ze sie w koperte nie zmiesciłem;/ mimo, że uczyłem się na wiekszym autku (F2000) na B sie nawet tak nie denerwowałem.Ale za 2 razem po zdanym egzaminie egzaminator powiedział że zamiast krwi w żyłach mam Boxol :P a na E jak zdawałem powiedział, że moge mówić co chce a on i tak wie, że moj Ojciec to kierowca a następnie życzył mi Miliony kilometrów :) Także nie ma się co obawiać spokojnie i dasz rade ;) 3mam kciuki! Blisko mamy więc moze potem browarek na cześć zdania? hehe

Przypomniało mi sie: to może Ci pomoc: http://youtube.com/watch?v=qS7bp9xPC_0

_________________
W Naszym Fachu Nie Ma Strachu
Jedni marzą o pięknym domu, drudzy o dobrym aucie, trzeci o podróżach, czwarty o pieniądzach kolejni o pracy dającej przyjemność.
Ja te marzenia zawieram w byciu międzynarodowym kierowcom Daf-a XF105 SSC ;D


Post Wysłano: 26 mar 2008, 22:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 15:04
Posty: 24
Lokalizacja: Sedziszów Młp.

No i pierwsze podejscie nie poszło :( i czekam na kolejne myśle że bedzie lepiej :)


Post Wysłano: 27 mar 2008, 11:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2007, 17:15
Posty: 196
Samochód: 4kołowy
Lokalizacja: Kolbuszowa | RKL |

decyzja zapadła :) w najbliższym czasie zaczynam kurs na kategorie C 8) co prawda troche sie pozmieniało gdyż jednak kursik będe robił w Rzeszowie a nie Tarnobrzegu ale myśle że bedzie dobrze- hehe zresztą niema innego wyjścia :D myśle że koło wakacji spotkamy sie na placu WORDu Rzeszów :mrgreen: :mrgreen: troche sie poociągałem przez zimę ale teraz czas sie wziąść za tą piękną sprawe jako że chce do listopada (do 21urodzin) mieć już nie tylko C ale i E :) a później w traskeeee :wink:

_________________
Kręcić kierownicą każdy może, czasem troche lepiej, czasem troche gorzej.
Krajówka ...


Post Wysłano: 27 mar 2008, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 16:19
Posty: 4
GG: 5912203
Lokalizacja: Rzeszów

Cytuj:
decyzja zapadła :) w najbliższym czasie zaczynam kurs na kategorie C 8) co prawda troche sie pozmieniało gdyż jednak kursik będe robił w Rzeszowie a nie Tarnobrzegu ale myśle że bedzie dobrze- hehe zresztą niema innego wyjścia :D myśle że koło wakacji spotkamy sie na placu WORDu Rzeszów :mrgreen: :mrgreen: troche sie poociągałem przez zimę ale teraz czas sie wziąść za tą piękną sprawe jako że chce do listopada (do 21urodzin) mieć już nie tylko C ale i E :) a później w traskeeee :wink:
Witaj kolego,
ja również zamierzam zaczynać w najbliższym czasie kurs na kat.C
Chciałem się zapytać gdzie postanowiłeś się zapisać.
I wiesz może jak kształtują się ceny w Tarnobrzegu?
Pozdrówki


Post Wysłano: 28 mar 2008, 2:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2007, 5:40
Posty: 12
Lokalizacja: Rzeszów

Gratulacje i powidzenia w karierze kierowcy ;) ja zdawałem w WORD w Przemyślu, było nas około 5 chłopa przy ich opowiadaniach czułem się zupełnie jak laik nie wiedząc nawet jak podłącz prady czy pneumatyke hehe ze wzgledu na kolejnosc alfabetyczna podchodziłem do egzaminu ostatni, było starsznie zimno, wszyscy odpadli nie koncząc nawet w pełni placu manewrowego mnie sie udało sam nie wiem dlaczego hmm wyjechałem na miasto zrobiłem swoje i zdałem za pierwszym razem podchodząc do kat. C+E. Zapiłem .... :mrgreen:


Post Wysłano: 28 mar 2008, 18:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 21:07
Posty: 25
GG: 2543900
Lokalizacja: Rzeszów

del-g co nie poszło? gdzie Cie przypiliło? :>

_________________
W Naszym Fachu Nie Ma Strachu
Jedni marzą o pięknym domu, drudzy o dobrym aucie, trzeci o podróżach, czwarty o pieniądzach kolejni o pracy dającej przyjemność.
Ja te marzenia zawieram w byciu międzynarodowym kierowcom Daf-a XF105 SSC ;D


Post Wysłano: 29 mar 2008, 19:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2007, 17:15
Posty: 196
Samochód: 4kołowy
Lokalizacja: Kolbuszowa | RKL |

Cytuj:

Witaj kolego,
ja również zamierzam zaczynać w najbliższym czasie kurs na kat.C
Chciałem się zapytać gdzie postanowiłeś się zapisać.
I wiesz może jak kształtują się ceny w Tarnobrzegu?
Pozdrówki
jeszcze sie zastanawiam co do konkretnej szkółki, gdyż jest kwestia ceny, ceny kształtują sie na tym poziomie: u mnie w Kolbuszowej kat C - 2000zł, w rzeszowie: ZRYW 1700zł, MOTO-BUS 1800zł, LOK 2100zł, w rachube wchodzi albo to co mam na miejscu za 2000zł albo ZRYW w Rzeszowie bo jest chyba najtańszy, kolega pytał jeszcze o cene w Tarnobrzegu i zdaje sie ze mówili mu o cenie 1700zł ale nieznam nazwy firmy.

a ty ketler gdzie idziesz na kurs? gdzies w TBG czy do RZ?

_________________
Kręcić kierownicą każdy może, czasem troche lepiej, czasem troche gorzej.
Krajówka ...


Post Wysłano: 29 mar 2008, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 16:19
Posty: 4
GG: 5912203
Lokalizacja: Rzeszów

Cytuj:
Cytuj:

Witaj kolego,
ja również zamierzam zaczynać w najbliższym czasie kurs na kat.C
Chciałem się zapytać gdzie postanowiłeś się zapisać.
I wiesz może jak kształtują się ceny w Tarnobrzegu?
Pozdrówki
jeszcze sie zastanawiam co do konkretnej szkółki, gdyż jest kwestia ceny, ceny kształtują sie na tym poziomie: u mnie w Kolbuszowej kat C - 2000zł, w rzeszowie: ZRYW 1700zł, MOTO-BUS 1800zł, LOK 2100zł, w rachube wchodzi albo to co mam na miejscu za 2000zł albo ZRYW w Rzeszowie bo jest chyba najtańszy, kolega pytał jeszcze o cene w Tarnobrzegu i zdaje sie ze mówili mu o cenie 1700zł ale nieznam nazwy firmy.

a ty ketler gdzie idziesz na kurs? gdzies w TBG czy do RZ?

Witaj,
właśnie się zastanawiam gdzie pójść na ten kurs. U mnie w grę wchodzi albo Rzeszów albo Hyżne. Kolega tam ( tzn. w Hyżnem) się zapisuje, 1800zł , tyle tylko że mają podobno jakieś nowe Many, tzn. nie stare złomy. Egzamin zdaje się wtedy w Krośnie, podobno na takim samym sprzęcie.
I jestem nawet gotów dojeżdżać te 40 kilometrów jeśli jeździłbym dobrym wózkiem.
Nie wiem natomiast czym się jeździ w ZRYWIE. Tanio, nie wiadomo jaki sprzęt i jaka zdawalność.
A i jeszcze , jak robisz w tym Hyżnem, to podobno schodzi na szybkości zrobienie tego prawka.

Pozdrówki


Post Wysłano: 30 mar 2008, 13:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2008, 13:24
Posty: 9
GG: 7131907

Cytuj:
jeszcze sie zastanawiam co do konkretnej szkółki, gdyż jest kwestia ceny, ceny kształtują sie na tym poziomie: u mnie w Kolbuszowej kat C - 2000zł, w rzeszowie: ZRYW 1700zł, MOTO-BUS 1800zł, LOK 2100zł, w rachube wchodzi albo to co mam na miejscu za 2000zł albo ZRYW w Rzeszowie bo jest chyba najtańszy, kolega pytał jeszcze o cene w Tarnobrzegu i zdaje sie ze mówili mu o cenie 1700zł ale nieznam nazwy firmy.
kolego ja robiłem c w zrywie i zdalem za pierwszym razem:) jest tam man tylko nie pamietam jaki model ale jest wiekszy niz w word plusem jest to ze ma identyczna skrzynie biegów


Post Wysłano: 25 lip 2008, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 15:04
Posty: 24
Lokalizacja: Sedziszów Młp.

No nareście zdane :) cięzko było trochu bo wyskoczyła koperta na placu a lusterka są tak pokrzywione ze tylnej osi niebyło widać i trzeba było na wyczucie skręcać ale poszło i wzniesienie to też poszło a miasto to juz była prawie bajka :D:D a jak tam inni dzieje sie co w tym rzeszowie przybywa nowych kierowców z tych okolic i kolegów z wagi cieżkiej ??? :) pozdrawiam


Post Wysłano: 02 lis 2008, 1:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 22:46
Posty: 2
GG: 391623
Samochód: w turan

Witam
16 listopada 2008 mam egzamin na prawojazdy kategori C w Wojewodzkim Osrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie. Poniewaz obawiam sie ze napewno nie zalicze tego egzaminu, z dobrze wszystkim znanych powodow, prosze o podpowiedzi komentarze, wskazowki od tych ktorzy mieli do czynienia z tym osrodkiem, tych ktorzy tam zdawali prawo jazdy. jesdzilem reno premium i inaczej jest Czynnosci kontrolno - obslugowe Powiedzcie na co nalezy uwazac, na co zwrocic szczegolna uwage, czego sie czepiaja itd, itp. Za wszwlka pomoc dziekuje i pozdrawiam milloo mielec


Post Wysłano: 17 lis 2008, 15:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2007, 17:15
Posty: 196
Samochód: 4kołowy
Lokalizacja: Kolbuszowa | RKL |

Witam, kolego miloo jak było na egzaminie?
ja drugie podejście bede miał już w najbliższy piątek 21.11.08, za pierwszym razem powiedzmy szczerze że poległem, na głupocie, jednak stres robi swoje :)
wogóle to był taki "cyrk" że z testów z 15 osób zdających, zdało tylko 3 :D cała nasza trójka poległa na placu :( ale co trzeba przyznać egzaminator był poprostu pierwsza klasa. Gość z takim podejściem że lepiej być nie mogło :) teraz zobacze jaki egzaminator mi sie "uda" na drugim egzaminie (mam nadzieje ze ostatnim)

_________________
Kręcić kierownicą każdy może, czasem troche lepiej, czasem troche gorzej.
Krajówka ...


Post Wysłano: 22 lis 2008, 23:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lis 2008, 19:36
Posty: 8
GG: 0
Samochód: UAZ

A orientuje się ktoś jak wyglądają trasy w Rzeszowie na kat.C ?


Post Wysłano: 17 kwie 2010, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

kolego polecam ZRYW rzeszów!!
robiłem tam B.C.CE wszystko na raz
kolega mój robił C tez na raz i jeszcze jeden B,C,CE też na raz,
Ma dużą zdawalność,idzie się z gościem dogadać.plac szczerze to ma kiepski ale za to potem w wordzie to manewry robisz jak tralala;)

Rzeszów to ławę miasto, wszędzie masz zakaz pow.3,5 tony do centrum -jazda bocznymi i obwodnicą do okoła rzeszowa...
Oczywiście jest wiele pułapek ale z dobrym instruktorem który Ci je pokaże i nauczy nie będziesz miał potem żadnych problemów.
Mi zawsze mówili że 70% egz to plac,a miasto to mały problem (zwłaszcza na CE)


Post Wysłano: 09 sty 2011, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

A robił ktoś moze kurs C lub CE w Ropczycach albo Sędziszowie?
Coś mi sie obiło ze mając 18 lat moge robic kurs na C i CE, na C to wiem ale na CE tez?


Post Wysłano: 24 lis 2011, 0:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Chłopaki jakim autem egzaminują na kat. CE w Rzeszowie? Jakaś szkoła jazdy posiada taki sam pojazd?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: