Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: WORD Łomża
Post Wysłano: 20 maja 2008, 12:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

Cytuj:
WORD Łomża

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży

Ośrodek jest wojewódzką osobą prawną. Siedzibą Ośrodka jest miasto Łomża. Ośrodek działa na obszarze województwa podlaskiego. Nadzór nad Ośrodkiem sprawuje Zarząd Województwa Podlaskiego.

Kontakt:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży
ul. Zjazd 21
18-400 Łomża

wordlomza@pro.onet.pl

tel. (Sekretariat) - (086) 216 77 93



Źródło: http://www.word.4lomza.pl
wszelkie informacje na temat przebiegu egzaminu w Łomży na kategorie C+E mile widziane


Post Wysłano: 13 sie 2008, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

wiesiek255 i jak gdzie będziesz zdawał w Łomży czy może już zdałeś :?: Bo ja to nie wiem gdzie zdawać egzamin w Łomży czy w Białymstoku :?: Z tego co patrzyłem w Łomży zdaje się na STARZE 1124 a mi to auto pasuje...

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 14 sie 2008, 5:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

jak rozmawialem z instruktorem mowil ze lomza jest lepiej oznaczona i lepiej tam zdawac. juz zdawalem i niestety nie wyszlo. trzeba uwazac na przejazdy kolejowe. we wrzesniu replay. zdawalem 01.08,2008. i egzaminator mowil ze maja byc MAN-y tga ze skrzynia przebitka za 2 tygodnie. ale jak bedzie to nie wiem.


Post Wysłano: 05 paź 2008, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2008, 14:25
Posty: 13
GG: 0
Samochód: osobowy
Lokalizacja: podlasie

witam! jakie samochody ma aktualnie łomża? interesuje mnie kat. C+E


Post Wysłano: 05 paź 2008, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

w poniedzialek zobacze co maja.


Post Wysłano: 06 paź 2008, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2008, 14:25
Posty: 13
GG: 0
Samochód: osobowy
Lokalizacja: podlasie

i jak egzamin? można gratulować?


Post Wysłano: 07 paź 2008, 5:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

niestety nie. caly dzien jakis niefartowny byl. a co do aut to u mnie wygladalo to tak starymi autami (star i star-man) sczepianie i rozczepianie.nowe MAN_Y jazda po miescie sory ale nie mialem glowy do dokladnych oznaczen 220 konne chyba i skrzynia 8. jesli ci to pomoze we wszystkich jest mozliwosc patrzenia przez tylna szybe


Post Wysłano: 03 lis 2008, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2008, 14:25
Posty: 13
GG: 0
Samochód: osobowy
Lokalizacja: podlasie

witam! w środe mam egzamin na kat. C+E, w Łomży bez większych zmian?


C+E zaliczone :]


Post Wysłano: 15 lis 2008, 17:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

no to Mariusz wyprzediles mnie ja dopiero dzisiaj.niestety za 4 podejsciem ale wazne, ze juz zdane


Post Wysłano: 25 lis 2008, 14:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lis 2008, 19:59
Posty: 33
GG: 1573427
Samochód: SCANIA

W Łomży na solowke kat.C zdaje sie StarManem albo Starem 1124.Na kat C+E jezdzi sie Manem TGL220 bardzo przyjmnie sie nim jezdzilo:)

_________________
"T.I.R- Dla jednych trzy litery, DLA MNIE CAŁE ŻYCIE"


Post Wysłano: 25 lis 2008, 19:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

nie koniecznie. za 3 podejsciem jak juz byly Many to starem plac robilem a Manem mialem jechac na miasto. jak zdawalem 4 raz manem jazda po placu star-manem po miescie ( kat.c+e)
wiec na co trafisz tym bedziesz jezdzil.

a many tgl maja 2 szt. jeden solowka a drugi podpiety z przyczepa.


Post Wysłano: 17 sie 2009, 10:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

Witam,
Mam pytanko odnośnie tras i jakiś ewentualnych HAKÓW jakie są w Łomży bo zdaję tam egzamin a nie jeździłem tymi trasami... miasto troche znam ale to tylko tyle co często swojego czasu przejeżdzałem tamtędy osobówką, wiem że jest jedno takie duże rondo z chyba 3 czy 4 pasami ruchu tam na górze jak się od Wordu jedzie ale co pozatym???
Może zdawał koś ostatnio, czekam na rady bo wiecie, jaka jest sytuacja z kursem na pzewóz zrzeczy i jak nie zdam za pierwszym podejściem to może być już poźniej ciężko o stare zasady...( bo liczę, że jak zdam to 3 tyg. to wystarczający czas żeby mieć odpowiednią datę wydania dokumentu...)
Pozdrawiam

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 21 sie 2009, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

Witam,
Dzisiaj zdałem za 1 razem egz. kat. C w Łomży u egzaminatora Karola Szabłowskiego, bardzo fajny facet jak by chciał to by oblał a jadnak dał szanse. Samochód to MAN TGL 12.240 bardzo fajny i przyjemny do jazdy (niczym osobówka :D) ze skrzynią 8 biegów. od nas z 8 osób w grupie zdali wszyscy poza 1 osobą. Jednak inna grupa zdawała na samochodzie STAR L200 i egzaminator z 10 osób tylko 2 wypuścił na miasto (i tam je oblał) ale mi sie poszczęściło i zaliczyłem czeakm teraz na dokument modląc się o to aby był wydany z datą przed 10/09 :D
pozdrawiam
PS jak chcecie wiedziec cos bardziej dokładnego to pw

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 08 sty 2010, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 19:09
Posty: 198
GG: 0

Cytuj:
Witam,
Dzisiaj zdałem za 1 razem egz. kat. C w Łomży u egzaminatora Karola Szabłowskiego, bardzo fajny facet jak by chciał to by oblał a jednak dał szanse...
Potwierdzam, ten egzaminator jest na prawdę w porządku. Już na początku egzaminu mówi wszystkim że jak nie zrobią nic głupiego to wynik będzie pozytywny. Zdałem u niego za 1 razem, więc jak będziecie mieli tego egzaminatora skupcie się i będzie dobrze :) stres w tym wypadku niepotrzebny ;)

Edit:

13.V.2010 Egzamin na C+E 8:00

Udało mi się trafić na tego samego egzaminatora. W sali losowanie zadań na placu, zapoznanie się ze złączem duomatic, które jest przykręcone do ściany i można sobie na próbę przypiąć. Na placu jeździliśmy staro-manem z polecenia egzaminatora, natomiast na miasto można sobie było wybrać między Tgl-em, a staro-manem. Wszyscy wybraliśmy sobie staro-mana.

Przed sprzęganiem trzeba było powiedzieć czy ładunek jest dobrze zabezpieczony, ewentualnie wskazać co jest źle, ale nie będę nic pisał, każdy przyszły kierowca powinien wiedzieć takie podstawy.

Następnie już na placu każdy losował sobie 2 zadania do sprawdzenia w samochodzie. Mi się trafiły kierunkowskazy i sygnał dźwiękowy. Po poprawnym sprawdzeniu było sprzęganie. Kolejność przewodów dowolna (u tego egzaminatora), można najpierw elektrykę, potem pneumatykę. W złączu duo-matic wiadomo że kolorów powietrza nie pomylimy. Po sprzęganiu trzeba było zrobić rozprzęganie i podchodziła następna osoba. Jak już wszyscy wykonali te zadania, to kolejka szła od nowa (ja byłem 4 z 5) Najpierw łuk, potem górka i parkowanie prostopadle przodem. Plac zaliczyli wszyscy.

Kolejka znowu od nowa i każdy na miasto. Dwóch zdało, jeden nie. Nie zatrzymał się na zielonej strzałce do końca. Kolej na mnie. Wyjazd z wordu, którego się obawiałem poszedł gładko, nie trzeba wyciągać zestawu na 2 pas. Rondko na pas zewnętrzny, również bez problemu. Miasta nie znam bo jestem z Warszawy więc nie powiem, którędy jeździłem... Jazda przepisowo czyli 45 minut. Powrót do ośrodka i zdane. Kolega nie wiem czy po mnie zdał bo pojechałem do domu... Trzeba uważać na rondach bo są i takie, na których mamy pierwszeństwo wjazdu, oraz na osobówki na tych właśnie rondach bo oni już przepisów nie pamiętają i mogę wymusić ... Przejazd kolejowy bez stopu przejeżdżamy bez zatrzymania, ze stopem wiadomo ;)

Hamowanie awaryjne trzeba wykonać na pokazanym przez egzaminatora znaku czy tablicy i z 50 km/h zatrzymać się do 0 na tym właśnie punkcie, nie przed nie za :) Ja 2 raz nie skumałem, na C zatrzymałem się za bo na punkcie zacząłem hamować, a teraz zatrzymałem się dużo przed, ale zaliczone :)

Dla potomnych powiem że staro-man jest krótszy o 1/4 paki od tgl-a, więc na łuku lepiej... Jest w nim tylko jedno złącze z prądem i 1 pneumatyczne. Przy sprzęganiu staro-mana nie sugerujcie się żeby trafić burta w burtę bo tandem przy nim jest węższy !! i nie będzie dyszel w hak trafiał :)

Na łuku można raz wysiąść i upewnić się czy jest ok.

Jak wiadomo w Łomży nie ma plandek, tylko ładunek na pace i przyczepie. Ten egzaminator akurat pozwalał korzystać z tylnej szyby.
W staro-manie należy uważać na wsteczny żeby z 2 biegiem nie pomylić bo są bardzo blisko siebie, nie ma tego oporu na wstecznym i możecie się dziwić że on nie wchodzi,a będzie już włączony. Tak samo na mieście trzeba uważać żeby zamiast 2 wstecznego nie włączyć, ale egzaminator pyta czy odróżnisz, jak nie to można z 3 ruszać, a pod górkę z 1 :)

Jak są jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Powodzenia :)


Post Wysłano: 04 gru 2011, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 gru 2011, 13:22
Posty: 25
GG: 0

witam
widzę, że dawno nikt nie pisał co i jak w Łomży
Ja miałem egzamin 6 listopada 2011 więc posiadam aktualne informację

dlaczego właśnie Łomża opisałem na Sochaczewskim Forum Motoryzacyjnym.link poniżej

Egzamin w Łomży

podałem link ponieważ tutaj mogę rzadko zaglądać a gdyby ktos miał jakieś pytania to śmiało proszę tam pisać

_________________
forum motoryzacyjne
http://www.autosochaczew.pl


Post Wysłano: 16 gru 2011, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lis 2011, 21:40
Posty: 12
GG: 0
Samochód: manik

http://class1-driver.blogspot.com/2011/ ... zdany.html

Trasa i wrażenia.

_________________
Egzaminy C,CE & KW, jazda w UK: http://www.class1-driver.blogspot.com


Post Wysłano: 21 gru 2014, 22:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2013, 20:00
Posty: 130

Witam.
Pozwolę sobie odświeżyć temat. Ktoś ostatnio był, zdawał ? Może możecie podrzucić trasę i ogólnie powiedzieć jak tam teraz jest ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: