Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lis 2008, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

WORD Skierniewice

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach

Zadania WORD:
1. Organizowanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami oraz kierującymi pojazdami.
2. Współpraca z ośrodkami szkolenia kierowców w aspekcie podnoszenia poziomu jakości ich działania.
3. Prowadzenie praktycznych szkoleń doskonalących dla kandydatów na kierowców
i kierowców.
4. Organizowanie prelekcji dla dzieci i młodzieży szkolnej na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego.
5. Organizowanie wraz z Policją pokazów Objazdowego Miasteczka Ruchu Drogowego w Szkołach Podstawowych.
6. Zorganizowanie stacjonarnego Miasteczka Ruchu Drogowego.
7. Organizowanie konkursów dla dzieci i młodzieży z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego.
8. Organizowanie kursów dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy oraz kandydatów na egzaminatorów, a także szkoleń doskonalących dla instruktorów
i egzaminatorów.
9. Organizowanie szkoleń dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego - umożliwiających zmniejszenie ilości punktów karnych.
10. Współpraca z instytucjami i organizacjami w zakresie oznakowania dróg, stanu dróg oraz niebezpiecznych miejsc na drogach, jak również prowadzenie robót pod ruchem.
11. Realizacja zadań wynikających z Krajowego Programu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego GAMBIT.
12. Promocja wszelkich działań wpływających na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Foto galeria:
* Foto galeria

Kontakt:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach
ul. Stanisława Kaczyńskiego 7
96-100 Skierniewice

tel. (Sekretariat) - (046) 832 50 47
tel. (Biuro Obsługi Klienta) - (046) 833 33 95



Źródło: http://www.skierniewice.word.pl

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 01 mar 2009, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

ktos zdawal tam kat C?

ja za tydzien koncze kurs i wlasnie tam bede zdawal

ma ktos jakies uwagi?

i przede wszystkim

ile czeka sie na egzamin?

_________________
B C D


Post Wysłano: 21 kwie 2009, 9:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

jako ze juz mam egzamin soba to napisze tylko tyle ze:

na egzamin czeka sie tydzien do poltora (jak teoria + praktyka to okolo poltora bo teoria odbywa sie tylko w poniedzialki i srody )

miasto raczej z tych lzejszych, trzy ronda, gdzie interesuja nas w zasadzie dwa z dwoma pasami, zakazow dla ciezarowych nie jest duzo, latwo je na egzamin zapamietac :mrgreen:


co do egzaminatorow....
wiadomo - zalezy na kogo sie trafi
ale jest to realne do zdania, pierwszy z ktorym jechalem nic si enie odzywal niepotrzebnie ale oblal bo wymusilem - zycie
a drugi baaardzo spoko, cos tam mi tlumaczyl czego nei wiedzialem, z 4 osob 3 zdaly - cwarty nie wiem bo juz poszedlem


polecam bo terminy w porzadku
samochody to:
man tgl
iveco eurocargo
starman

_________________
B C D


Post Wysłano: 04 mar 2011, 16:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2010, 12:23
Posty: 26

Uważam że w Skierniewickim Word-zie jest bardzo ciężko zdać na którą kolwiek z kategorii egzaminatorzy to sami łapówkarze i nic więcej, dlatego przeniosłem się do wawy i tam zdałem od razu. Zdecydowanie odradzam WORD skierniewice


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: