Autor
Wiadomość
Tytuł: WORD Bydgoszcz
Post Wysłano: 16 kwie 2008, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

Cytuj:
WORD Bydgoszcz

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy zajmuje się:

1. Organizacją egzaminów państwowych na prawo jazdy,
2. Organizacją szkoleń:
- dokształcających kierowców wykonujących transport drogowy,
- kandydatów na instruktorów,
- kandydatów na egzaminatorów,
- kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego (redukcja punktów karnych),
- kierowców przewożących towary niebezpieczne (ADR).
3. Wykonywaniem różnych zadań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD).

Foto galeria:
* Foto galeria

Kontakt:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 54
85-620 Bydgoszcz

tel. - (052) 325 88 03



Źródło: http://www.word.bydgoszcz.pl/index.php
Witam
czy zdawal ktos w ostatnim czasie C lub C+E w Bydgoszczy? Interesuje mnie jak jest ze zdawalnością bo ponoć czepiają się wszystkiego a w poniedzialek mam egzamin :roll:

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 17 kwie 2008, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2008, 21:05
Posty: 48
GG: 6312325
Lokalizacja: Chojnice

siema

czepiaja sie jak nie potrafisz nic 8) ,a tak poza tym to zalezy na ktorego trafisz,dwoch chyba jest takich ciezkich,a reszta luzik,ale nie pamietam nazwisk tychze panow :wink:

ja mam w poniedzialek na C+E na godzine 10:00 ,a Ty??

jakbysmy sie nie widzieli to powodzonka


Post Wysłano: 17 kwie 2008, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

tez w poniedzialek na 7 na C :D powodzonka :D
a w jakiej szkole robiles kurs ?

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 17 kwie 2008, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2008, 22:52
Posty: 64
GG: 1656306
Samochód: PremiumDXI450
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

a wiec tak..ja zdawałem tam B i C..zgadza sie czepiają sie wszystkiego byle ojeb...c. I gadki jak ktoś umie to zda sie nie sprawdzają...Patryk 0-najgorsza menda


Post Wysłano: 18 kwie 2008, 20:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2008, 21:05
Posty: 48
GG: 6312325
Lokalizacja: Chojnice

hans to podejdz jak bedziesz mial czas(tam gdzie fajki pala :P)tak przed 10,pewnie bedzie nas grupka 8 osobowa,zreszta bedziemy tam sterczec pewnie do 14,zanim wypuszcza nas na miasto :/

ja robilem u Jasia Ossowskiego w Chojnicach na takim Manie TGL niebieskim,dzis bylem w WORDzie nim,wiec jak byles to moze widziales.

Twister mylisz sie! Dzis bylem i od cmentarza podgladywalem jak ida egz na E i powiem Ci szczerze,ze gosc,ktory po 20 godzinach kursu podjezdzajac do schaczania przyczepy przepycha ja o pare metrow jak dla mnie jest spalony ;),a jednemu co robil prostopadle tylem dal 3 szanse na poprawke,bo padalo i nic chlop nie widzial i w lustrach,ale mimo wszystko zdal,wybacz,ale widac po czlowieku czy wie co robi i czy sie nadaje na kierowce po pierwszych paru ruchach i nawykach ;)

Pozdroweczka


Post Wysłano: 19 kwie 2008, 15:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

spoko, jak nie polegne na teorii to pewnie kolo tej godziny bede schodzil z jazdy.
dzis mialem ostatnie godziny jazdy w szkolce i siadlem na godzine na miasto do nowki MANa TGL ze skrzynia 8ka gdzie normalnie na tym aucie ucza sie wlasnie na C+E. roznica byla znaczna. mam nadzieje ze nie wsadza mnie do takiego na egzaminie bo nie powiem zebym sie ta skrzynka plynnie poslugiwal szczegolnie przy redukcjach

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 19 kwie 2008, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2008, 22:52
Posty: 64
GG: 1656306
Samochód: PremiumDXI450
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

dobra dobra ja wiem swoje..

hans jest ogromne prawdopodobieństwo ze trafisz na 8mke...bo maja dwie


Post Wysłano: 20 kwie 2008, 9:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2008, 21:05
Posty: 48
GG: 6312325
Lokalizacja: Chojnice

Cytuj:
spoko, jak nie polegne na teorii to pewnie kolo tej godziny bede schodzil z jazdy.
dzis mialem ostatnie godziny jazdy w szkolce i siadlem na godzine na miasto do nowki MANa TGL ze skrzynia 8ka gdzie normalnie na tym aucie ucza sie wlasnie na C+E. roznica byla znaczna. mam nadzieje ze nie wsadza mnie do takiego na egzaminie bo nie powiem zebym sie ta skrzynka plynnie poslugiwal szczegolnie przy redukcjach
hans na 100% trafisz na TGL,bo dlatego Wy macie na 7,my na 10(drugi TGL,i na 13 przychodzi grupa na Waszego Mana,no chyba,ze odpala tego starszego ze skrzynia 6,ale w piatek widzialem,ze jezdzili tgl na C.


Post Wysłano: 21 kwie 2008, 15:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

no to juz po :) jezdzilem stara 6tka i zdalem za pierwszym podejsciem :) skonczylem o 10:30 ale ze troche sie zagadalem ze zdajacymi ze mna to zapomnialem podejsc. mam nadzieje ze Tobie tez poszlo za pierwszym razem :)

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 21 kwie 2008, 23:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2008, 21:05
Posty: 48
GG: 6312325
Lokalizacja: Chojnice

no ja niedawno wrocilem,ale z jazdy z miasta zszedlem okolo godziny 18:45,wyobrazacie sobie??Od godziny 10:00 do 18:45,paranoja, udalo sie zdalem,jestem zadowolony,bo nie bylo latwo,

dla zdajacych na C + E jak schaczacie przyczepe to sie modlcie o cud,bo schaczyc to badziewie w WORDzie jest tragedia,u Nas sie udalo,bo gosc pozwolil awaryjnie podlaczac i szarpac nia,ale w drugiej grupie(o 13:00) nie pozwalal i pierwszych dwoch zdalo,a reszta(szesciu) oblal na schaczaniu... achh

pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku :D


Post Wysłano: 30 kwie 2008, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

ja wlasnie zaczalem kurs na E . i na dzien dobry trzeba szarpac zeby sworzen opadl do konca. zobaczymy kiedy bede mial egzamin , mam nadzieje ze do konca maja sie wyrobie

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 01 maja 2008, 10:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2008, 21:05
Posty: 48
GG: 6312325
Lokalizacja: Chojnice

hans polowa sukcesu tam jest ustawic sie idealnie prosto,najlepiej sobie nawet z 5 razy wysiadz i ocen sytuacje z tylu,masz 10 minut,wiec nie jest zle,jak trafisz idealnie prosto i nie wpadnie to podlaczasz przewody i powinna wskoczyc

druga sprawa to garaz tylem jest tragiczny,bo ... tam nie ma miejsca,zeby nie dac plamy to jak wyjedziesz ze skosnego to musisz ustawic sie juz ze skosa do garazu tylem tzn.nadrzucic sobie przyczepke juz w kierunku garazu,bo jak ustawisz sie prostopadle do garazu tylem to juz w niego nie wjedziesz,bo jak sie ustawisz to pierwszy slupek od garazu bedzie sie znajdowal na wysokosci obrysowki w przyczepie i chocbys sie niewiadomo jak zlamal to nie wjedziesz ;)

powodzonka


Post Wysłano: 02 maja 2008, 14:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

a jak wygladalo z jazda po miescie ? zjezdzaliscie do WORDu i rozlaczaliscie sie czy zmiana byla na ulicy przed WORDem ?

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 02 maja 2008, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2008, 21:05
Posty: 48
GG: 6312325
Lokalizacja: Chojnice

schaczanie jak i rozchaczanie robisz na placu i kazdy po kolei robi plac,a potem wszyscy co zdali plac jada po kolei na miescie, my sie zmienialismy na zatoczce przed WORDem,ale widzialem,ze druga grupa wjezdzala zawinac do srodka obok tej stacji paliw...

nie nastawiaj sie i ucz sie wszystkiego dokladnie,bo kazdy egzaminator wymaga czego innego,tylko pamietaj z tym garazem tylem,bo tam jest strasznie ciasno,a wiecej niz pewne,ze wylosujesz ten zestaw ;)


Post Wysłano: 02 maja 2008, 23:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

dobrze wiedziec :) poki co mam jazdy rozpisane do 24 maja wiec wczesniej nie bedzie mi raczej dane podchodzic do egzaminu. pierwsze 4 godziny to byla glownie walka ze starem na placu ale ogolnie temat mam opanowany bo od 8 lat mam B+E, swoja przczepe i sporo smigalem z lawetami. teraz tylko kwestia przyzwyczajenia sie do gabarytow i lusterek. reszta idzie juz jako tako

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 31 maja 2008, 8:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 10:36
Posty: 15
Lokalizacja: Chojnice

Czy ktoś zdawał ostatnio C w Bydgoszczy? Na co egzaminatorzy zwracają szczególną uwagę? Mam egzamin 6.VI. o 7:00. Większe prawdopodobieństwo jest, że trafię na nowego czy starego MANa?


Post Wysłano: 31 maja 2008, 19:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

na 7 rano masz zawsze mana z 6 biegowa skrzynia bez przebitki. ogolnie to wszystko zalezy na jakiego egzaminatora trafisz. ponoc Ci mlodsi sa ciezcy ale jak trafisz tak jak ja to nie bedziesz mial problemow , grunt zeby Cie stres nie zjadl. Ja trafilem na w porzadku egzaminatora i ja nie mialem problemow. niektorzy zdajacy ze mna mieli stres i kilka razy podchodzili do zadania na placu i nie bylo problemu

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 31 maja 2008, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

Kolego hans a ile czeka sie na egzamin w bydgoszczy?


Post Wysłano: 04 cze 2008, 23:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

nie wiem ile na C bo ja jak robilem kurs to zalapalem sie na wolne terminy przydzielone z urzedu pracy i w dzien zapisu znalem termin egzaminu ale ponoc trzeba czekac miesiac. aktualnie zas czekam 3 tygodnie na E do C a podobno mialo byc tydzien :roll: egzamin mam 26.06 o 10

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 05 cze 2008, 8:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2008, 21:05
Posty: 48
GG: 6312325
Lokalizacja: Chojnice

no dokladnie,osrodki przezywaja oblezenie w zwiazku z drozejacymi kosztami nabycia prawka. W Chojnicach jak sie zapiszesz na C lub E to czekasz miesiac,zeby miec pierwsza jazde ;)

pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: