Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 kwie 2010, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2010, 21:21
Posty: 1
GG: 0

Jest patent na wylosowanie IV zestawu dla kat C+E(parkowanie prostopadłe wjazd przodem, i ruszanie z ręcznego). Nie wiem czy to przypadek czy faktycznie coś w tym jest ale właśnie ten zestaw wylosowałem.


Post Wysłano: 13 paź 2010, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2008, 12:24
Posty: 3
GG: 1353033
Lokalizacja: Nisko

Ja też wylosowałem zestaw IV na egzaminie C+E w Tarnobrzegu. W "grupie" było tylko dwie osoby, praktycznie od razu obaj zostaliśmy wywołani na plac zaraz po losowaniu. Do sprawdzenia miałem poziom oleju w silniku i tylne światła przeciwmgielne. Sprzęganie poszło gładko, potem łuk, zaliczony przy pierwszej próbie, czasu nie znam :) Jedynie co mogę radzić, tym którzy będą zdawać w Tbg, to to aby starali się trzymać naczepe mozliwie blisko wewnętrznej linii - dużo łatwiej i szybciej zrobić korektę w takim wypadku niż gdy ucieknie na zewnątrz. Później parkowanie prostopadłe przodem, również zaliczone w pierwszej próbie. Ruszanie pod górkę to w symie tylko formalność, myślę że dla każdego. Wyjazd na miasto -> na światłach pod WORDem w lewo, potem cały czas prosto -> na światłach pod bankiem w lewo -> rondo koło statoila prosto -> przejazd przez tory -> zaraz za torami zawracanie na "pętli" z płyt i powrót tą samą drogą na światła pod bankiem -> w lewo na światłach pod bankiem -> wisłostrada -> zawracanie na skrzyżowaniu z ul. Zakładową -> powrót do miasta -> na światłach koło Shell'a w prawo -> zawracanie na pierwszym rondzie i powrót na światła koło Shella -> tutaj na światłach w prawo i powrót na główną drogę i powrót do WORDu. Rozpięcie zestawu, wręczenie karty egzaminu z adnotacją POZYTYWNY i jazda do domu :) Sam egzamin praktycznie bezstresowy, egzaminator w porządku, w moim odczuciu wszystko tak jak powinno być :)

_________________
http://www.LHS.pl Team


Post Wysłano: 16 sty 2011, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2011, 15:28
Posty: 8
GG: 0
Samochód: fiat uno fire 1.0 & vw polo 1,6
Lokalizacja: tarnobrzeg

no to tak....13.12.2010 zdawałem egzamin na C kat., testy zdałem z jednym błędnym, najgorsze było chyba przed testami bo mało się w gacie nie zes....em, dobrze ze zona była ze mną :P a jazda to już jakoś tam poszła jedno pomarańczowe światł na shell'u i zatrzymanie między linia a pasami :P teraz robie c+e w tej samej szkole (upiotra) jak bede po egzaminie to napisze


Post Wysłano: 05 lut 2011, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2011, 19:40
Posty: 1
GG: 0
Samochód: chwilowo chodze pieszo

Witam.Niedługo zdaję na C w Tarnobrzegu i dowiedziałem się że od stycznia doszły jakieś nowe pytania z teorii na kat.C.Kurs robiłem jeszcze w 2010 i parę miesięcy przebywałem za granicą więc mam jeszcze stare testy.Podobno nowe testy w styczniu były w GW więc jak ktoś mógłby udostępnić to byłbym wdzięczny.Dowiedziałem się też że na egzaminie nie pokazuje się już wszystkich świateł i płynów tylko losuje po jednym.Czy to prawda?


Post Wysłano: 06 lut 2011, 9:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2011, 15:15
Posty: 38

Cytuj:
Dowiedziałem się też że na egzaminie nie pokazuje się już wszystkich świateł i płynów tylko losuje po jednym.Czy to prawda?
Hej

Ja zdawałem kat. C w Tarnobrzegu 23.04.2010 i już wtedy losowało się jeden płyn i jedne światełka, także obowiązuje to już od dłuższego czasu.


Post Wysłano: 27 lut 2011, 10:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2011, 10:28
Posty: 1
GG: 0

W Stalowej Woli i Nisku będzie można zrobić prawko na C i D razem z kwalifikacją wstępną przyspieszoną za kase z unii europejskiej.
Płaci się za kurs C z kwalifikacją przyspieszoną 950zł a za D 1200zł (przy 60 godz.!)


Post Wysłano: 27 lut 2011, 10:40

Cytuj:
W Stalowej Woli i Nisku będzie można zrobić prawko na C i D razem z kwalifikacją wstępną przyspieszoną za kase z unii europejskiej.
Płaci się za kurs C z kwalifikacją przyspieszoną 950zł a za D 1200zł (przy 60 godz.!)
Możesz podać więcej informacji? Ciekawe, że coś w regionie zaczyna się dziać.


Post Wysłano: 28 lut 2011, 22:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2011, 15:28
Posty: 8
GG: 0
Samochód: fiat uno fire 1.0 & vw polo 1,6
Lokalizacja: tarnobrzeg

Cytuj:
Cytuj:
W Stalowej Woli i Nisku będzie można zrobić prawko na C i D razem z kwalifikacją wstępną przyspieszoną za kase z unii europejskiej.
Płaci się za kurs C z kwalifikacją przyspieszoną 950zł a za D 1200zł (przy 60 godz.!)
Możesz podać więcej informacji? Ciekawe, że coś w regionie zaczyna się dziać.

właśnie jakieś dwa tygodnie temu zaczalem kurs kwalifikacji wstepnej przyspieszonej w nisku koszt to 618 zl a tak normalnie to 6180 zl :shock: 90 % kursu finansuje UE w zwiazku z programemkapital ludzki a ceny c+kwp to okolo 954,70 zl :D


Post Wysłano: 28 lut 2011, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2011, 15:28
Posty: 8
GG: 0
Samochód: fiat uno fire 1.0 & vw polo 1,6
Lokalizacja: tarnobrzeg

aha jeszcze jdno zapomnialem napisac, w tarnobrzegu za jakis czas bedzie prawdopodobnie zdawane prawo jazdy c+e na tandemie, tj solowka+przyczepa na osi blizniaczej, ale kiedy bedzie ta pprzyczepa to nie wiem, podobno jeszcze w tym roku


Post Wysłano: 01 mar 2011, 9:30

Cytuj:
właśnie jakieś dwa tygodnie temu zaczalem kurs kwalifikacji wstepnej przyspieszonej w nisku koszt to 618 zl a tak normalnie to 6180 zl :shock: 90 % kursu finansuje UE w zwiazku z programemkapital ludzki a ceny c+kwp to okolo 954,70 zl :D
Czyli coś podobnego jak ja załapałem się we Wrocławiu. W takim razie powodzenia, szczególnie ze znalezieniem potem pracy...


Post Wysłano: 13 maja 2011, 12:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2009, 17:33
Posty: 22
GG: 0
Samochód: IVECO DAILY 35c14

Od 27 kwietnia 2011 egzamin na C+E samochód + przyczepa
więcej na word Tarnobrzeg .


Post Wysłano: 26 maja 2011, 12:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2008, 15:04
Posty: 43
GG: 0

Widzałem ten to to tandem.Powiem tak szału nie ma.Bardziej ten "tandem" bardziej pasuje do Stara 200 niż do Renault-a.Niestety nie zrobiłem żadnego zdjęcia,ale wydaje mni się że wczesniej ta przyczepa jeździła w jednej ze szkół nauki jazdy z Niska(tak co co ma Mecedesa 814)

_________________
Daf i Renówka to ch...j nie ciężarówka

„Kochaj szefa swego mogłeś trafić na mojego”


Post Wysłano: 31 maja 2011, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2008, 19:58
Posty: 8

Post Wysłano: 09 cze 2011, 16:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2011, 15:28
Posty: 8
GG: 0
Samochód: fiat uno fire 1.0 & vw polo 1,6
Lokalizacja: tarnobrzeg

dobrze ze juz egzamin mam za soba :P za drugim podejsciem zdalem...za pierwszym polecialem za podwojne przekroczenie predkosci...mysle ze u mnie w miescie jest bardzo ale to bardzo latwo zdac plac manewrowy na word'zie est troche chu*** ale jak juz sie z placu wyjedzie to ciezko nie zdac no chyba ze sie predkosc przekroczy :P pozdro ;]


Post Wysłano: 15 sie 2011, 11:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sie 2008, 20:52
Posty: 164
GG: 7644644
Samochód: Renault Premium DCi
Lokalizacja: Mikołajów [TKA]

Ja mam dwie fotki z placu.

Tu ktoś nie zdał(egzamin 12 sierpnia ok godz 11) może ktoś z forum :D
Obrazek
I tu ich maszyny.
Obrazek

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 31 paź 2011, 12:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2011, 20:58
Posty: 2
GG: 0

Jak ktoś będzie zdawał kategorie C w Tarnobrzegu to może komuś to pomoże...
To wszystko co było na poprzednich stronach się potwierdza... co mógłbym dodać od siebie...

to jadąc drogą na Sandomierz prawdopodobnie będziesz zawracał na orlenie (albo statoil - już nie pamiętam) i ktoś o tym pisał w poprzednich postach, ale nie dopisał o co tam chodzi... bo wyjezdzając z tej stacji jest 2xSTOP. Pierwszy przed przejazdem dla rowerzystów - NAPIS STOP JEST NA NAMALOWANY PRZED PRZEJAZDEM dla rowerzystów ( słabo widoczny) , a drugi STOP zaraz za tym przejazdem tam gdzie linia bezwzględnego zatrzymania. Przynajmniej według mnie należy tak zrobić.

Wisłostrada - miałem zaparkować na parkingu po prawej stronie... znaku że parking nie było ale w pewnym momencie w połowie długości wisłostrady zamiast linii ciągłej była przerywana...(jeszcze przed zakładową) no i miejsce sie znalazło... wjezdzając w prawo dojechałem do wjazdu na jakąś polną uliczke zatrzymałem sie i żeby NIE ZASTAWIAĆ wjazdu do tej uliczki należy COFNĄĆ jaknajbardziej sie da do tyłu by stanąć równolegle do krawędzi . w przepisach RD jest oddział postój i zatrzymanie tam macie wyjaśnione gdzie i jak wolno parkować...
jak postój to należałoby chyba jeszcze światła wyłączyć ale komenda zmieniła sie na zatrzymanie...

to tyle odemnie powodzenia... mi sie jakoś udało...


Post Wysłano: 22 sty 2012, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sie 2008, 20:52
Posty: 164
GG: 7644644
Samochód: Renault Premium DCi
Lokalizacja: Mikołajów [TKA]

Panowie jakie znacie dobre szkoły jazdy na C,C+E z Tarnobrzega? Bo na googlach to U Piotra, Akademia Kierowcy i tyle?

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 23 sty 2012, 2:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2008, 15:04
Posty: 43
GG: 0

Cytuj:
Panowie jakie znacie dobre szkoły jazdy na C,C+E z Tarnobrzega? Bo na googlach to U Piotra, Akademia Kierowcy i tyle?
Jak chcesz robić PJ C+E to tylko "U Piotra", nie wiem jak u Ciebie z umiejętnościami ale jak Cię Krzysiek nie nauczy to już nikt tego nie zrobi :D

_________________
Daf i Renówka to ch...j nie ciężarówka

„Kochaj szefa swego mogłeś trafić na mojego”


Post Wysłano: 18 lut 2012, 12:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sie 2008, 20:52
Posty: 164
GG: 7644644
Samochód: Renault Premium DCi
Lokalizacja: Mikołajów [TKA]

Panowie chcę się upewnić na Wisłostradzie tam za terenem zabudowanym to "dużym" lecimy 80km/h nie? Wolę się upewnić żeby gapy nie zrobić :D

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 20 lut 2012, 2:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2012, 2:17
Posty: 4
GG: 0

A odnośnie kursów(mam nadzieje, że nie zostanie zbyt offtopowo potraktowany ten post), ktoś wie czy w okolicach Tarnobrzega czy Stalowej Woli, są takie kursy na C i D, z dofinansowaniem z UE? Tzn, wiem że w Rotrans jest, ale w wymogach jest, że trzeba pracować, a ja nie mam pracy. Ewentualnie, jak nie taki kurs, to gdzie cenowo się opłaca tak robić...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: