Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 mar 2014, 16:58
Posty: 17

Witam. Czas na kolejne zdjęcia z budowy...naczepa została ukończona:)!!!jestem z niej zadowolony.
Scania dostała jeszcze kilka elementów....tak to nazwę upiększających...może nie wszystkim będzie to pasowało i się podobało ale jak to mówi kolega tomeka6 model robimy dla siebie a nie dla kogoś, tak mi si teraz podoba .

dla przypomnienia,scania wyglądała tak..
Obrazek

teraz wygląda tak...brakuje jeszcze okablowania z tylu ,to jest już robione..

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

teraz czas na naczepę...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

pozdrawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

O kurde, masakra :shock: Jak zrobiłeś przewody spiralne do kogutów i tablic?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Sorry za PPP.
Miałbym prośbę. Czy mógłbyś zrobić mi zdjęcie Scanii od góry z żurawiem maksymalnie rozłożonym na bok, pod kątem 90 stopni do podwozia?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 mar 2014, 16:58
Posty: 17

Witam.Przypomnienie o temacie,bo to nie koniec. Aczkolwiek ciągnik z naczepa skończone to trwają prace nad koparką...
do ciągnika doszło jeszcze okablowanie z tylu ,chciałem to tak zrobić aby nie musiało być podłączone na stale do naczepy i jakoś to wyszło..

Obrazek
Obrazek
Obrazek


teraz koparka,została rozebrana na części i zaczęły się prace...usuwanie pseudo okablowania,wycinanie i wiercenie otworów...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tak wygląda całość i porównanie wielkości naczepy z naczepa "rynną" od italeri..

Obrazek
Obrazek

i wysięgnik z góry,linijka ma 30cm..

Obrazek

pozdrawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Dzięki ;)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2011, 20:38
Posty: 5
GG: 0

Cześć mam pytania : 1 . Czy twoja " pneumatyka" jest realistyczna = działająca chodzi mi o np. HDS 2. Przewody typu między tirem a naczepą lub koguty od naczepy są działającymi ?? Bo ja mam od niedawna MANa TG 18.410A z naczepą długość jego to ok 48cm szerokość 9,5cm i wysokość 14cm mój akurat jest żółty z serii Daffi skala 1:32 , ale widziałem że firma Welly ma też Scanie i MANa TG510A . Mój MAN ma otwierane drzwi kabiny , odpinaną naczepe , ruchome nóżki naczepy oraz otwieraną klapę naczepy oczywiście wszystko ręcznie , a mój plan jest taki żeby dorobić elektryke np. światła , kierunkowskazy , elektryczne otwieranie klapy naczepy , może el. nóżki od naczepy ale musiał bym zrobić te przewody między TIRem , a Naczepą myślałem od Glodpin-ach tylko to troszkę mało estetycznie by wyglądało a twoje wyglądają mało powiedziane to perfekcyjnie bo też mógł bym zamiast Goldpin-ów puścić drobny kabelek np. taki telefoniczny ale tu jest problem jak podłączyć ten drucik /kabelek do naczepy ( jak gniazdko zrobić) że załuszmy Czarny by mi szedł jako MASA (-) do wszystkiego , Czerwony (+) do świateł , Żółty (+) np. do kogutów bo jak by mi się udało zdobić w googlach idzie wpisać " truck scania z lawetą 1:32 siku " to jest bardzo podobna naczepa do twojej i tam bym mógł zrobić np. koguty z tyłu na tych na jazdach tylko kwestia jak podłączyć kabel z tira do naczepy . Bym zapomniał takie siłowniki jak ty masz np. w HDS od ramienia to gdzie idzie dostać ewentualnie z czego / jak zrobić fajnie jak by były sterowane bo w klapie lub najazdach naczepy zrobić bo w tym co mam MANie mogę dać SERVO do środka naczepy i ono by otwierało klape , a przy najazdach takich jak u cieibe nie sprawdził by się bo jest duże no i widać by było :(


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2015, 15:02
Posty: 2

Kochani Twórcy, podzielcie się swoją pasją z innymi!

Zapraszamy na tegoroczny 11 zlot Master Truck w Polskiej Nowej Wsi k/Opola, który odbędzie się 17-18-19 lipca 2015 r.
Master Truck to oprócz monstrualnych piękności, również ich wierne modelarskie odzwierciedlenia.

Właśnie na zlocie odbędzie się specjalna wystawa oraz konkurs dla modelarzy

Dla osób, które zgłoszą swój udział:
talon na posiłek + napój
– bezpłatny wstęp oraz bezpłatne pole namiotowe na Imprezę dla modelarza oraz osoby towarzyszącej

Więcej informacji na stronie:
http://www.mastertruck.pl/?p=3365

zapraszamy!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: