Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lut 2013, 18:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2012, 17:57
Posty: 142
GG: 0

Hej
Jakie macie doswiadczenia z Emporium Project? Ten człowiek chyba nie jest poważny. Od prawie 2 tygodni zero odpowiedzi na maila, na telefony... a kasa zaplacona.

_________________
"Leje" to koń na blachę, a my układamy mieszankę betonową :)


Post Wysłano: 14 lut 2013, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Nikos` z trucksfoto.pl który to prowadzi często jeździ służbowo gdzieś po europie i możliwe, że teraz też jest gdzieś za granicą, również próbuję się z nim skontaktować.


Post Wysłano: 14 lut 2013, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2012, 17:57
Posty: 142
GG: 0

wszystko fajnie, tylko jak prowadzisz sklep, to do czegos zobowiazuje

_________________
"Leje" to koń na blachę, a my układamy mieszankę betonową :)


Post Wysłano: 15 lut 2013, 12:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2009, 12:18
Posty: 132
GG: 5715432
Lokalizacja: Nowe Bystre

Przecież przy każdym modelu masz informację o terminie realizacji zamówienia (zazwyczaj 21 dni roboczych) i dopiero po przekroczeniu tego czasu uzasadniona byłaby jakaś interwencja. Ja w sumie tylko dwa razy zamawiałem u nich do tej pory. Nie dzwoniłem, nie pisałem żadnych maili i choć zawsze trwało to te dwa-trzy tygodnie to mieścili się w zadeklarowanym czasie dostawy i złego słowa o tym sklepie nie powiem.

_________________
Zapraszam na moją stronę z modelami maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych w skali 1:50 - facebook.com/ziebol.modele


Post Wysłano: 15 lut 2013, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2012, 17:57
Posty: 142
GG: 0

Kiedyś były podane terminy dostaw, teraz nie ma.

[edit: ups sorry jest 14 dni]

Nie chodzi o to, że jestem jakimś upierdliwcem, tylko jak wysyłasz komuś kilkaset złotych i nie dostajesz żadnej odpowiedzi (a maila napisałem po tygodniu, wiec nie tak szybko) to możesz czuc się zaniepokojony, prawda? Po prostu uważam, że jak ktoś jest poważny i prowadzi biznes w postaci sklepu, to powinien odpowiadac na maile i telefony (pierwszy telefon po blisko 2 tygodniach od zamowienia) nie chodzi o to , że chcę mieć towar jutro, chciałbym wiedzieć, że kasa dotarła i wszystko jest w porządku. A czasy mamy takie, ze maila mozna odebrać wszedzie, nawet podczas lotu w kosmos.

Czasem jak próbuję nowy sklep (nie chodzi tu tylko o modele), to robię taki test, że wysyłam maila z zapytaniem. Wiele sklepów nie zdalo takiego testu, nie dostalem od nich ZADNEJ odpowiedzi. Wtedy do dla mnie znak, że mają klienta w dupie. Kiedyś nawet zamowilem towar i już miałem płacić, ale wyslałem jeszcze jakieś zapytanie... cisza... wysłabym kasę i co? dostałbym towar czy nie? nie wiadomo... Zdarzyło mi się tak, że dostałem potwierdzenie zamowienia, dane do przelewu, a za 2 dni ktoś odpisał, że sorry ale towaru nie ma w magazynie i proponuja zamowic co innego...

Chodzi mi tu wyłącznie o zwykły kontakt z klientem.

_________________
"Leje" to koń na blachę, a my układamy mieszankę betonową :)


Post Wysłano: 15 lut 2013, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2011, 23:43
Posty: 81

Hej "bobbudowniczy" ja również zamawiałem przez "EP", ale płaciłem tylko za pobraniem. Zamówienie we wakacje 2012 przesyłek nie ma do dziś. Właściwie już mi to obojętne czy dojdą czy nie, gdyż już dawno modele zakupiłem w niemieckich sklepach (bow-modellhandel, Fritzesmodellboerse - Polecam!) gdzie dostawa jest błyskawiczna i co ważniejsze jest dostępna informacja czy takowy produkt jest na stanie sklepu. Paczki są wysyłane tylko i wyłącznie kurierem a nie jak w przypadku "EP" - przy zamówieniu widnieje informacja "dostawa: przesyłka kurierska" a dostajesz Pocztą Polską!

Tak późny termin dostawy podejrzewam, że jest spowodowany tym iż w "EP" jest mało zamawiających płacących przelewem, co się liczy z faktem braku funduszy za realizację zamówień "za pobraniem". Masakra :shock:

_________________
::::::: GABARYTY - ŻURAWIE ::::::
__________ YouTube __________


Post Wysłano: 16 lut 2013, 18:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 paź 2006, 12:19
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: Poznań

Jaki jest koszt dostawy, rozmawiają po polsku


Post Wysłano: 16 lut 2013, 18:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Rozmawiają po polsku, bo to polski sklep.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 16 lut 2013, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 paź 2010, 17:42
Posty: 41
GG: 0
Samochód: Laguna I
Lokalizacja: Radom

Do bobbudowniczy-nie martw się, gość nie przewala.Też czekałem na model po kilka tygodni, bo nie zawsze docierały do niego, na czas z Holandii.Kasę zawsze przelewałem wcześniej,i nigdy mnie chłopak nie przewalił.Kupiłem już u Niego 9 autek,przedostatnie mi wysłał zaraz po moim wysłaniu zamówienia, mimo ze jeszcze mu kasy nie przelałem,a na ostatni autku nawet utargowałem cenę.Także spoko.Teraz czekam na tą kolorową czerwoną Scanię.


Post Wysłano: 07 mar 2013, 23:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2012, 17:57
Posty: 142
GG: 0

moze nie przewala...
minął ponad miesiąc i koleś się nie odzywa

_________________
"Leje" to koń na blachę, a my układamy mieszankę betonową :)


Post Wysłano: 14 mar 2013, 12:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2013, 12:07
Posty: 1

Witam,
Zapłaciłam w październiku za dźwig, od tamtej pory z Panem miałam dwa razy kontakt, niestety przestał odpowiadać na maile, nie odbiera telefonów. Wcześniej nie było żadnych problemów, nawet wysyłał mi autka bez zapłaty. Wcześniej czekałam aż dźwig zostanie wypuszczony na rynek, niestety wsi już dawno wypuściło model w innych sklepach jest do kupienia a ja w dalszym ciągu nie dostaje swojego. Niestety zaczynam się już tym trochę irytować, mam nadzieje, że mimo wszystko w końcu dostanę swój model, choć teraz już zamawiam w niemieckim sklepie.


Post Wysłano: 18 mar 2013, 1:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2012, 17:57
Posty: 142
GG: 0

Już póltora miesiaca brak kontaktu z gosciem, a kasa zaplacona.
Przy poprzednim zamowieniu, też trochę długo trwało, ale po telefonie, koleś przeprosił i szybciutko wysłał, nawet dostałem gratisowe katalogi. Tylko to było zamowienie na 150 zł, a to jest lowloader więc kosztuje "trochę" wiecej.
Żaden niemiecki sklep dotej pory mnie nie zawiódł, a wypróbowałem chyba ze trzy...
To na pewno moje ostatnie zamowienie w Emporium...

_________________
"Leje" to koń na blachę, a my układamy mieszankę betonową :)


Post Wysłano: 19 mar 2013, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 mar 2013, 19:18
Posty: 1

Witam jestem tu od dziś ale specjalnie zarejestrowałem się aby napisać nt Emporium Project. Ten pan zwodzi mnie z moim zamówieniem już od 2011 roku. Szczerze znudziło mi się już pisanie do niego bo on ma gdzieś klienta. Złapał kilku naiwnych w tym mnie którzy zrobili zamówienia na 150zł mniej więcej i ma nas głęboko. W tej sytuacji nie wiem nawet jak odzyskać swoje pieniądze lub chodź by nawet towar który zakupiłem. Szczerze wam odradzam tego gościa. Aha nie nie tłumaczy go to w ogóle że wyjeżdża za granice, bez przesady. Nie umie prowadzić sklepu to niech się zamknie i da innym zarabiać bo przez takie podejście do handlu inne sklepy internetowe tracą zaufanie.


Post Wysłano: 20 mar 2013, 14:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2009, 12:18
Posty: 132
GG: 5715432
Lokalizacja: Nowe Bystre

Tak jak pisałem wcześniej, nigdy (czyli przy tych 2 zamówieniach) nie miałem z Emporium Project żadnych problemów, a wręcz przeciwnie - zawsze dostawałem jakieś gratisy czy darmową wysyłkę, ale po tym co piszecie to poważnie zastanowię się przed złożeniem u nich kolejnego zamówienia.. :( Dziwna sprawa..

_________________
Zapraszam na moją stronę z modelami maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych w skali 1:50 - facebook.com/ziebol.modele


Post Wysłano: 17 kwie 2013, 16:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2012, 17:57
Posty: 142
GG: 0

Tak dla informacji i podtrzymania tematu, mamy dziś 17 kwietnia, pieniądze wplacilem 4 lutego. Ciągle zero kontaktu. 600 zł psu w d..pę

_________________
"Leje" to koń na blachę, a my układamy mieszankę betonową :)


Post Wysłano: 18 kwie 2013, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2011, 23:43
Posty: 81

Cytuj:
Tak dla informacji i podtrzymania tematu, mamy dziś 17 kwietnia, pieniądze wplacilem 4 lutego. Ciągle zero kontaktu. 600 zł psu w d..pę
Zgłoś sprawę na policje, przedstaw im faktury z banku jaki te z konta na EP - np. zrób zdjęcie ekranu.

Zawsze jak istnieje możliwość wysłania przesyłki za pobraniem to takową wybieram. Dopłacasz kilka... złotych, ale za to masz jakieś zabezpieczenie.

Bardzo dziwna sprawa, gdyż na stronie EP pojawiają się nowe modele np. Scania R - "Repiński", czyli wynika z tego, że jednak e-maile również są odbierane, gdyż wątpię by tak rzadko aktualizowaną stroną zajmował się jakiś programista/informatyk :lol:.

_________________
::::::: GABARYTY - ŻURAWIE ::::::
__________ YouTube __________


Post Wysłano: 18 kwie 2013, 17:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2012, 17:57
Posty: 142
GG: 0

Cytuj:
Zgłoś sprawę na policje, przedstaw im faktury z banku jaki te z konta na EP - np. zrób zdjęcie ekranu.

Zawsze jak istnieje możliwość wysłania przesyłki za pobraniem to takową wybieram. Dopłacasz kilka... złotych, ale za to masz jakieś zabezpieczenie.

Bardzo dziwna sprawa, gdyż na stronie EP pojawiają się nowe modele np. Scania R - "Repiński", czyli wynika z tego, że jednak e-maile również są odbierane, gdyż wątpię by tak rzadko aktualizowaną stroną zajmował się jakiś programista/informatyk :lol:.
rozważę to

masz rację za pobraniem jest duzo bezpieczniej,dalem sie w ch... zrobic

_________________
"Leje" to koń na blachę, a my układamy mieszankę betonową :)


Post Wysłano: 20 kwie 2013, 17:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2010, 21:33
Posty: 44
GG: 0

Kolego bob nie kupuj w ep . Ja kiedys kupiłem za pobraniem to ani paczki ani maili :D Maskra .


Post Wysłano: 03 maja 2013, 14:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 paź 2010, 17:42
Posty: 41
GG: 0
Samochód: Laguna I
Lokalizacja: Radom

Zachwalałem tu EP,ale i Ja ostatnio nie mogę się dodzwonić do gościa o Model Scanii,co prawda nie straciłem ani złotówki,często dostawałem modele z poślizgiem,ale i udało mi się wywalczyć spory rabat,dostałem też z modelami kilka katalogów i upominków WSI,a nawet Model Volva za który zapłaciłem dopiero po kilku dniach po przysłaniu mi autka.Tak że nie daję już gwarancji za Kolesia i mam nadzieję że odzyskacie Kasę.A czy ktoś dostawał modele od "modele metalowe pl" jak oni się sprawują?


Post Wysłano: 03 maja 2013, 14:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2012, 17:57
Posty: 142
GG: 0

Cytuj:
A czy ktoś dostawał modele od "modele metalowe pl" jak oni się sprawują?
Raz zamawiałem i wszystko było ok.

_________________
"Leje" to koń na blachę, a my układamy mieszankę betonową :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: